Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Rapidfire]  
Автор denii (писанка)
Публикувано25.07.10 16:14



Е, обадих се на Златка, откъдето дойде Бюти. Тя не е твое коте със сигурност. Котето се е родило и пораснало там. В момента е само на годинка. Златка го е предлагала за осиновяване като малко, но никой не го е поискал. И накрая преди да роди я е хванала за кастрация.
Ако все пак настояваш, ще ти дам нейния телефон, за да ти разкаже историята.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Rapidfire]  
Автор denii (писанка)
Публикувано25.07.10 16:15



. На възпитан отговор.

Интересно как изискваш нещо от другите, което самата ти не можеш да демонстрираш. И преди не те харесвах, но сега съвсем.
Силно се надявам повече пътищата ни да не се пресичат.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано25.07.10 16:15



Ами ще им го обясня.
На австрийците.
Няма проблем
На стопаните координатите съм ги изпратила и без ваша помощ, заедно с кратко описание на историята.
Просто да влязат в dog.bg и ще ги намерят там.

Чичо Google е кофти копеле. Знае всичко за всеки


Редактирано от Rapidfire на 25.07.10 16:42.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано25.07.10 16:24



Не мога да демонстрирам?
Я преброй вчера колко пъти споменах думата "моля?"
И по най-разбираемия човешки начин обещах да даря средства за да може котката да замине за Австрия, ако не е моята

За сметка на това получих изключително съпричастния и възпитан отговор:
" изобщо нямам намерение да хукна в момента"

Какво да говорим повече.
Каквото повикало, такова се обадило.

Дали ме харесваш или не...... ами все ми е .......... тая. По -одбре е май да не ме харесват такива като тебе.
Другото би ми било обидно.
А дали ще ни се пресекат пътищата.... ми кой знае.
Аз съм от социалните професии, а България е малка страна.
Та знае ли човек?


Редактирано от Rapidfire на 25.07.10 16:54.



Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: Rapidfire]  
Автор tran4anin (непознат )
Публикувано25.07.10 17:07



Ей, жени, защо сте се хванали така за косите, бе?!
Я по-кротко!
Първо, котката, за която става дума, не може и не бива да става ябълка на раздор - просто не си струва кавгата. Второ, нищо лошо и обезпокоително не виждам в молбата на Rapidfire - тя е изгубила любимката си и иска да зърне Бюти, а не да я прибере на всяка цена. Трето, настоящите стопани на Бюти имат право да не допуснат никого в дома си, но пък е човещина да помогнат на Rapidfire - нищо не пречи да й я покажат на вратата, не е задължително да я канят в жилището си. Котката била дива, щяла да драска: щом са се хванали на хорото, временните стопани, де, ще го играят, Бюти няма да ги утрепе. Четвърто: Дени, твой проблем е кого харесваш и кого - не. Животът не търпи крайностите, избягвай да изпадаш в тях, за да не ти е мъчно после.
Хайде да успокоим топката - отнася се и за пряко замесените в разпрата и за присъединилите се.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Дopa Toнeвa]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано25.07.10 17:23



Ами не е баш така. Щото взимаш коте, което те признава за своя собственост и то остава с теб. Да - ако има възможност ходи и броди, но се връща при теб.
Манталитета ми допуска много неща. Допуска наличие на някакви сериозни причини котката да не иска да се социализира. Някак си не се е случвало да имам котка която да не иска да се социализира. Не знам защо, ама котките край мен винаги се социализират.
Някак си съвсем не се връзва - дива котка, и котка която знае и ползва котешка тоалетна. Единственото обяснение за мен е че котката не желае да приеме новите си "собственици".

Bеer? Mоre?




Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: tran4anin]  
Автор elanore (новак)
Публикувано25.07.10 17:58



Съгласна съм с tran4anin. Типично по български... За това ли са създадени форумите? Да се заяждаме един с друг или да си помагаме??? Като се замисля в повечето теми, които съм чела, все някой се е заял с някого или го е усмял и му се е подиграл и първоначалната тема са губи някъде в простотията на хората... Наистина жалко...





Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Rapidfire]  
Автор denii (писанка)
Публикувано25.07.10 18:10



Ти ми споменаваш моля, заедно с давам ти еди колко си часа. Много мразя да ме заплашват някакви си хорица и да ми изискват някаки неща в рамките на еди колко си часа. Да, нямам намерение да хукна, защото съм се погрижила за котката докато ти не си си направила труда да я потърсиш. И всичко е толкова неясно. И предвид това, че познавам постовете ти от преди както и историите за котките изядени от кучета, прости ми, че не хукнах за 4-ти път да местя котката.
Бира, като знаеш толкова много, къде беше 4 месеца да ме светнеш как се социализира котка? Тука всички сте така. Щом стане скандал, веднага излизате от дупките си. Дотогава ни звук, ни стон. Като разбираш толкова от социализиране, що не даде съвет, нещо?
В момента стопаните са нови. Консултирах се с котешки адвайзър, който ни предостави премнного информация в блога си.
Засега Бюти остава където е, ако няма промяна, ще иде в двора в Австрия.
Това наистина беше моят последен пост в този клуб.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор tran4anin (непознат )
Публикувано25.07.10 18:52



"Много мразя да ме заплашват някакви си хорица". Доколкото виждам, никой не те заплашва. А що се отнася до "хорицата", презрително-снизходителното ти отношение към някои участници във форума говори за проблеми, свързани с възпитанието и психиката ти, които не желая да коментирам. За теб е по-важно да се отядеш, да не останеш длъжна никому, да "затапиш" всяка реплика, която не ти харесва - воля твоя. Но не се засягай, когато "хорицата" са по-рязки с теб - предизвикваш именно такива реакции. Т.е. каквото повикало, такова се обадило.
Твое решение е да пишеш или не в този форум. Ще се радвам, ако чета твои СМИСЛЕНИ, РАЗУМНИ ПОСТОВЕ!
Накрая: "изпълзях от дупката си", предизвикан от кавгата по темата "Бюти". И обещавам "да изпълзявам" всеки път, когато преценя, че е необходимо!



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: tran4anin]  
Автор koтkoяд (непознат)
Публикувано25.07.10 19:08



Aми няма как да виждаш, след като заплахите са били на лични!
Същото може да с е каже за Рапид Файър.С постовете си предизвика това отношение.
След като котето е родено в двора на Златка и е едва на годинка, израсло там ит.н. няма спор че това не е Бюти.
ЗАщото Златка и Дени дадоха повече и по точна информация за Бюти , отколкото Рапид Файър и нейната съседка за датата и случилото се с Миси.
Няма какво да смесвате двата случая повече и да спамите темата на Бюти.

Редактирано от koтkoяд на 25.07.10 19:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.