Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.03.12 00:06



незнам аз съм обезверена.
това за ХЕИ незнам доколко е вярно защото преди 1 седмица казаха, че има болно дете от 3-та група, имаха бележка на вратата децата да се водят гладни и жадни защото ХЕИ ще ги изследва, но явно някой родител е преценил че бацилоносещото му дете може да си ходи на градина и миналата седмица са ги извеждали навън, деца са играли са в един двор или на едно място и ... нашта веднага





Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.03.12 00:08



Моята приятелка като беше в болницата с второто си дете попадна в стая с майка бременна в 7 месец и се заговорили - тя била то Плевен и имали 3 момчета, мъжа й му потръгнал бизнеса на човека и решили да си имат с надежда да е момиченце. Е да ама съдбата решила друго - 4-та бременност с близнаци момчета .... умрях от смях като ми го разказваше, казах й да я пази да не се метне както е на 14-и етаж хаха ... абе живи и здрави каквото такова





Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: _dexter_]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.03.12 00:12



Цялата система е такава тук. По принцип е редно има ли заразено дете със симптоми да си остане в къщи, ХЕИ идва взима секрет на децата след няколко дни, умишлено се чака защото инкубационният на скарлатина не е като при другите а е само 3-5 дни, взимат секрет ако има изолирани деца носещи стрептококи се изолират в къщи или с АБ или просто под карантина до самоизчистването им в зависимост от степента. Тогава не се налага да има още заразени, не се налагат повторни и третични изследвания и заразата се спира в зародиш. Но ние сме много отворени и решаваме, че вечно може да се мине метър нарушавайки правилата





Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: -Randi-]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано21.03.12 07:19



По важно от това няма, да е живо и здраво.
Честито и леко бременеене!




Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: bggal]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.03.12 07:46



Честито и от мен, мила Ранди!





Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано21.03.12 09:28



А аз имам един познат с 4 момичета - май вече се е отказал да опитва за момче






Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано21.03.12 10:35



ми късмет това е





Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: -Randi-]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано21.03.12 22:25



Ранди, споко скъпа - не можеш да си представиш колко предимства има! На мен сега и да ми се молят за женско - не ща и да чуя:))))





Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: mishellinna]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано23.03.12 00:29



"На мен сега и да ми се молят за женско - не ща и да чуя"
Хаха , Миш, знае дядо Господ на кого да праща мом4енца.





Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано23.03.12 00:33



"Е да ама съдбата решила друго - 4-та бременност с близнаци момчета"
Хехе, Яна , на това му се казва да уцелиш джакпота.

Живи-здрави да са, но... наистина голяма серия са си стькмили.

Редактирано от -Randi- на 23.03.12 00:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.