Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано20.03.12 10:49



Нашата лична лекарка каза, че в момента наредбата е променена и ХЕИ не ходят на място да взимат гърлен секрет. Които родители искат - правят на децата си. В градината на Яна имаше преди около месец, но само 1 дете беше болно. Имаха карантина - всички, които са били в контакт с болното дете, бяха изолирани от останалите - продължи повече от 2 седмици, според мен.
Нашата лична се опита да ми обясни, че от изследване нямало смисъл, защото даже да не е заразна в момента, ако някое друго дете се разболее, ще трябва нов секрет и така до безкрайност (един вид). Все едно не знам къде й бъркам, като искам направление, не разбирам какъв й е проблемът

. Но според мен ако всички деца се изследват, ще се види кои са носители, ще се изолират навреме и няма да се стига до разпространение. Не е ли така - аз ли нещо не съм доразбрала?



Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано20.03.12 11:34



Преди няколко години 5 дена преди да тръгнем на море в групата на Борис разбирам, че имало скарлатина, но не бяха ме предупредили. Голямо притеснение беше докато му излязат резултатите

. Тогава личната ми обясня, че това е болест главно по децата до 7-годишна възраст и трудно се предавало като зараза. Но явно Ния е някакво уникално изключение



Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано20.03.12 11:36



ееее, супер - малка разлика, братчета, поне ще си играят. А момиченце третия път





Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: -Randi-]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано20.03.12 14:43



Честито! Момче или момиче - важното е да е здраво и желано!






Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: _dexter_]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано20.03.12 14:45



Това и аз го чух наскоро, пълно безхаберие......
Права си, разбира се. Ако има заразоносители трябва да се изолират непременно.




Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано20.03.12 14:46



Тц, тц, тц - не знам, дано този път да й е за последен път. За родителите - без думи съм






Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: tani4ka]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.03.12 20:59



Аз пък чух и друга версия....повечето лични лекари не я изкарвали като скарлатина, а просто ангина, за да се спасят от много писане на документи!

Една позната така е направила секрет на сина си в лаборатория и като го занесла на личната да пуснат известие, онази доста се ядосала...



Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано20.03.12 22:24



Хехе, карането до моми4е може и след 4-5 деца да не се полу4и(сещам се за моя кожен лекар, който има 5 деца- 5 мом4ета

).



Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: Nasinda]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано20.03.12 22:25







Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: tani4ka]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано20.03.12 22:26



Така е, много си права!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.