Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: galia71]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано03.02.12 22:42



И аз не се чувствам добре, когато ги засягам и никога не почвам първа. Но затова пък си отмъщавам с голяма наслада и тъпкано






Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано03.02.12 22:43



абсолютно съм съгласна.




Тема Re: Рок година 2012нови [re: Nasinda]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано03.02.12 22:50



и на мен ми е проповдигнато, въпреки че съм с адски синузит и на пеницилин. А може би и точно заради това все ми е криво, зъбя се на всички и само се чудя с кой да се заям. Под формата на базик разбира се. Сега съм на вълна гаврене с двама мои колеги (мъже или момчета). Всеки ден ги бъзвам Кога ще се женят, Кога ще си осиноваят деца и т.н. Усещам как скоро ще ме бият, щото много насериозно го взеха. Пък аз толкова се забавлявам. От край време с тях съм в негласна война и само се чудим как да си натрием носа едни на други. Скучно ми е ако не ме предизвикват, ко да се праи.
А ако кажете и как се лекува синузит без антибиотици ще съм ви адски благодарна.




Тема Re: Рок година 2012нови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано04.02.12 16:07



Аз бях сьс синузит през декември, изписаха ми АБ, аз им казах, 4е ще из4акам няколко дни и ще се лекувам с народна медицина- казаха ми > добре, но до АБ така или ина4е ще се стигне. Аз правех цяла седмица запарване на цялото лице, като при инхалациите(захлупена с хавлия), имаше само краткотраен ефект, болната страна се отпушваше за малко и после пак сьщата работа. Направо отка4их с това инхалиране!

Отделно с гореща торби4ка затоплях лицето, но не доведе до излекуване.
Накрая пих АБ, а след това и някаква хомеопатия. Не знам класи4еската хомеопатия доколко е успешна в тази насока...
4ух по-кьсно добри отзиви за инхалиране над запе4ена и гореща морска сол- да й вдьхваш пАрите или за слагане на торби4ка с морска сол на запушеното място.



Тема Re: Рок година 2012нови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано04.02.12 20:43



и аз за солта го четох ама не съм го пробвала. И за смъркане на смлени на прах диви кестени ама нямам такова под ръка. Парна баня с лайка праих иначе и помага за много кратко. 4 дни ходих с константен главобол и не спах. Едва не се споминах. А ти как си изкарала една седмица не ми е ясно - това се не трае бе






Тема Re: Рок година 2012нови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.02.12 00:51



Аз нямах силни болки, затова и изтьрпях цялата седмица. Казаха ми, 4е сьм направила як синузит, но явно не е било засегнато 4увствително място. Моят беше в скулата на лявата половина на лицето, под окото. А аз си мислех, 4е синузит се прави винаги над носа, м/у веждите.

Редактирано от -Randi- на 05.02.12 00:52.



Тема Re: Рок година 2012нови [re: jensen-110062]  
Автор Дeнни (denny)
Публикувано05.02.12 13:09



Пробвала съм това с кестените - нещо чудовищно е, просто нямам думи да го опиша. Обаче резултатът беше страхотен... имах чувството, че ще се разтека направо. Определено помага.



Тема Re: Рок година 2012нови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано05.02.12 15:28



аз така и не разбрах моя къде е, щото цялата физиономия ме болеше. Ама кръвния тест показа силно възпаление и с доФторката предположихме, че е от синузита. То и вече по-малко ме боли ама май и моето е в едната буза така като го сметам




Тема Re: Рок година 2012нови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано06.02.12 11:44



На лекар уши, нос , гьрло не ходи ли? Мен там ме прегледаха с ултразвук и ми видяха синузита- то4но там, кьдето усещах тьпата болка.

Прах от диви кестени по апетките ли има, зву4и ми доста екзоти4но. Не знам сьс запушени ноздри се смьрка - ако се полу4и, сигурно е доста болезнено....

Редактирано от -Randi- на 06.02.12 11:45.



Тема Re: Рок година 2012нови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.02.12 19:13



За вас не знам, ама аз чакам Гънс в немско - за момента е само една дата(и , естествно, ние не сме тук), но се надявам да имат поне 5-6 концерта и да се вреда на някой. Ех!


Ролинг стоунс ми се иска да видя "лайф" преди да станат на по 100 години и решат, че им стига "веенето" по турнета.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.