Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано31.03.12 11:12



Много го обичам това и ми е като "настолна книга". Аз съм на мнение, че на всеки родител се "пада" това дете, което заслужава, което го прави по-силен и далеч по-разумен. Забелязала съм, че сферите в които съм слаба и несигурна покрай детето се изправям точно срещу тези страхове ...



Тема Re: Shampooнови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано01.04.12 02:26



Може ли да ми кажете с какви шампоани и балсами кьпете децата си, които не са бебета? Аз досега използвам все още Мустела за Саша, от бебе досега, но косата й е много гьста (не кьдрава) и ми е трудно да я реша и т.н. по принцип и слагам от мойте шампоани и балсами, но ме е страх, защото незнам колко е окей за нея...
Не сьм останала с добро впечатление от детски продукти на Лореал и т.н. и неискам да й купувам такива, с две думи искам нещо хубаво за косата й и сьм окей да дам повече пари, за да го купя. Плийз споделете! Благодаря.




Тема Re: Shampooнови [re: bggal]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано01.04.12 09:14



Аз имах същия проблем доскоро с разресването...просто беше ад, само писъци...
Майка ми й взе едни спрей на Kлоран за разресване...супер! Не е бласам, просто спрей...



Тема Re: Shampooнови [re: bggal]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.04.12 11:01



Аз също използвам Мустела кат отечен сапун за тялото чат пат и за косата, иначе като цяло ползвам Бюбхен с принцесите от малка мия косата с него. Още не смея да ползвам нашите шампоани за нея.



Тема Re: Към майките на първолачета и по-големкинови [re: jana]  
Автор snich (top4o)
Публикувано01.04.12 14:49



Вече са ти казали,но да потвърдя и аз

- не е задължително детето да чете преди първи клас. Ренета се научи сама да чете по някаква си нейна странна методика още на 5 години.В предучилищната искаха от нея и други можещи, да четат на всички.Може би е било с цел да мотивират останалите.Тя така се наду,че 3 години след като започна да чете все още не чете достатъчно гладко.
Не знаех ,че Ния е с проблем,но точно заради проблема и последвалата демотивация,не я насилвай. Нека си върви с нейното си темпо ,за да има време да се научи да различава проблемните букви и да осмисли процеса на четенето им.
Не знам дали в класа на Ренета има деца с такава диагноза,но знам,че децата ,които по една или друга причина изостават с четенето са обект на по-интензивни грижи от страна на учителката.
Ще се справи Ния



Тема Re: Shampooнови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано02.04.12 02:28



Благодаря, ще погледна, и ние това си говорихме с Валентин да продьлжавам да си й мия тялото с Мустела, пьк само за косата да вземем друго.




Тема Re: Shampooнови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано02.04.12 02:31



Клоране ли се пише? Защото само това намирам? Или не?

А шампоани какви ползвате?




Тема Re: Shampooнови [re: bggal]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано02.04.12 11:01



Криси, последно говорих с моята фризьорка какъв балсам да й взема. Тя каза, че косъма на децата след 4-5 годинка е като структура на нашите, така че няма проблем да взема и шампоан за възрастни. Това бяха нейните думи, слагам и от моя балсам и няма проблем. Аз ползвам Джон Фрида - обожавам тази марка шампоани и балсам. Уникални са



Тема Re: Shampooнови [re: bggal]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано02.04.12 14:52



Аз от две седмици й мия косата с детските на AVON и със спрея против заплитане на коса. Доволна съм. Преди и аз ползвах принцесите на Бюбхен.




Тема Re: Shampooнови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.04.12 14:58



Абе нещо ми е много мътно с Avon и Oriflame нещо немога да им се доверя и това си е. На орифлейм ползвах спрей против заплитане и така се наелектризираше косата, беше много смешна ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.