Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Честит празник, мили момичетанови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано09.03.12 00:09



4естито и от мен, макар и денят да отминава ве4е! Нека сме щастливи от факта, 4е сме се родили жени!





Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: Deern]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано10.03.12 11:38



Не съм се опитвала да лекувам шарка. Целта беше имунитета да не се срине съвсем. Затова давах вит.С.
В какъв смисъл да се избират, моите от грип не са боледували, но ако ако е сироп за кашлица имам избор от няколко примерно.



Тема Мацки бясна съм ...нови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.03.12 13:26



не само бясна, но и пяна ми тече от устата. Събота и неделя Ния изгоря от висока Т и болки в гърлото, днес на преглед и педито просто се обърна и ми каза, че ние буквално цепиме мрака ..... съмнения за скарлатина за ЧЕТВЪРТИ ПЪТ!!!!!!!!! .... думи нямам в детската от 2 седмици имат скарлатина в долната група и явно са ги извели петъчно на хубавото време на двора и са били заедно ...

Иде ми да удуша някой ... отново в къщи, отново АБ (а тази зима не беше боледувала), отново нисък имунитет, отново ще треперя при пускането й отново защото явно някой родител е преценил, че не е нужно да стои под карантина бацилоносещото му дете



Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано19.03.12 21:07



вярно понякога на човек му иде да претрепе някой безотговорен. Много, много неприятно. Дано поне този път да и мине поне още с първия АБ.

А като каза безотоговорен родител...на моята колежка детето имало пъпки от няколко дена, но...кво толкова. Днеска ми обяснява и тук, и там и на главата. На въпроса ми има ли варицела в детската ви - да. След малко и се обадиха от градината. До тук окей, разболяло се детенцето. Казвам и, че трябва да са под карантина, а след малко я чувам да казва на майка си да го изведе, но някъде, където нямало деца





Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.03.12 22:26



За какво говорим тогава .... просто само чакам петъка резултатите и ще се чуе ... този път няма да оставя така нещата

Аман от простаци и простотийте им.



Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано19.03.12 22:58



Яна, може заразяването да е станало, без да може да се предвиди, без да има о4ебийна скарлатина. 4етох преди време из Нета, 4е имало слу4аи на деца по 5 пьти прекарали скарлатина!

Дано 4-ият пьт ви е за последно !!!
Теб не ти ли прихващат скарлатинските бацили, нали нямаме изграден имунитет и като вьзрастни?
Бьрзо и ка4ествено оздравяване на Ния!



Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано19.03.12 23:01



А ние пьк 4акаме второ мьжко 4едо

. Надявах се на мома този пьт, оба4е номерьт не стана, ще ставам стопроцентова мьжка мама. Важното да е здрави4ко детето, другото си остава на заден план.



Тема Re: Мацки бясна съм ...нови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.03.12 10:06



Ми явно имам някакъв имунитет знам ли защото толкова пъти я кара и все върху мене спи и се гушкаме, тя и варицела така кара върху мен, а аз не съм карала нито една шарка. Даже се смяхме и приятели залагаха дали ще се опъпча или не хаха ....
Аз се дразня защото знам предният път преди 2г как протекоха нещата и как само първият път дойде ХЕИ, а после отказа да идва на следващите 2 пъти. Просто с лека ръка махат на този проблем, а за мен не е лека болест все пак си е инфекциозна и не би трябвало такова вяло отношение към проблема мен това ме вбесява



Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.03.12 10:06



Ха ха ще карате до мимиче после





Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: -Randi-]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано20.03.12 10:31



Менкай с някоя друга майка и готово :Р

...Продавам разкошно червено вино...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.