Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано08.02.12 13:56



вчера една съвсем непозната жена закача децата ми. Ева и каза: Имаш голямо щкембе защото ядеш много шоколад. Теди веднага потвърди, че е понеже плюска много. А Давид отиде след тях и се извини на жената. А жената не беше кой знае коко дебела, нормална за възрастта си и двамата с мъжа и гледаха и се чудеха как да реагират.




Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jensen-110062]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано08.02.12 14:02



Мдааа, децата са забавни, особено в ситуации като тази

. Най-обичам като видим някое дете с майка си и с близалка в устата и Яна да се провикне - Мамо, то защо яде близалка, нали ще му изпадат зъбите ? И майката да ме погледне зверски....



Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано08.02.12 16:54



Хаха супер си го е казала Яна, не мисля че има от какво да се притесняваш в този случай :) Наси веднъж попита едно дете защо яде тия боклуци...зрънчо или нещо подобно беше.





Тема Извънматочна бременност - въпроснови [re: jana]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано15.02.12 17:26



Здравейте момичета,

Не съм писала отдавна тук, но ви чета редовно

.
При извънматочна бременност, теста за бременност положителен ли е или отрицателен? Чета из нета - някъде пише едно, другаде - друго и реших да питам...

Благодарско!



Тема Re: Извънматочна бременност - въпроснови [re: *choky*]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано15.02.12 18:39



Задължително е положителен защото бременност има, направи си кръвен тест БТЧХГ и виж резултатите ако са около 0 значи няма бременност, ако са завишени значи има и тичаш на лекар. На видеозона може да не се види ощ енищо особено ако оплождането е станало в по-късен етап, тогава изчакваш седмица и отиваш пак, през това време се наблюдаваш и при най-малка болка отиваш отново при специалист.
Стискам палци



Тема Re: Извънматочна бременност - въпроснови [re: jana]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано15.02.12 18:42



Така си и мислех...
Благодаря ти!!!



Тема Re: Извънматочна бременност - въпроснови [re: *choky*]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано16.02.12 10:54



Привет, 4оки, отдавна не сме те заси4али тук.

Дано притесненията ти се окажат напразни.

Алоууу, тук голямо затишие.... кьде се скри, форумски народе?



Тема Re: Хубаво филмче.....нови [re: -Randi-]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано16.02.12 14:26



Айде малко да го пораздвижем!

Девойки, споделете ако сте гледали в последно време някой хубав филм. Аз съм много разочарована от филмите дето излизат по кината



...Продавам разкошно червено вино...

Тема Re: Хубаво филмче.....нови [re: Nasinda]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.02.12 16:05



Препоръчвам "Южнячки", гледах го в неделя и много ми хареса. На кино не бях ходила от предпоследната серия на Хари Потър, не съм ок с насоката на филмите, които излизат напоследък

. Но този ми харесва, скъсах се да рева, а филмът е даже забавен :)).
Като гледам какви са предсточщите заглавия, май ще поизчакам още година - две до следващото ходене на кино :).



Тема Re: Хубаво филмче.....нови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.02.12 09:46



Боен кон на Сптилбърг, Момичето с драконовата татуировка по шведската трилогия (Мъжете, които мразеха жените), Подмяната с режисьор Клин Истууд ...Джоли в него прави невероятна роля, Туриста скоро гледах с нея и Джони Деп




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.