Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Shampooнови [re: bggal]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано02.04.12 21:19





това си е изпитана марка медицинска козметика.
Към шампоаните сме по-небрежни, все детски, но
чак маркови не...сега точно едни от една немска дрогерия ДМ



Тема Re: Shampooнови [re: Nasinda]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано05.04.12 06:37



Благодаря ня всички за сьдействието!

Нас, аз сьщо бях взимала тази марка, но на моята коса не действаше добре, за кьдрава коса. Иначе добре звучи и аз да попитам фризиорката ми какво мисли като ходя или даже дали да не попитам и в детският салон кьдето нея я подстригвам.




Тема Re: Яйца, козунаци, Великден...нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано11.04.12 10:03



Айде да споделим кой какво ще майстори и как ще украси за този Великден.



Аз ще меся козунаци в събота, децага ще боядисват яйца, ще си украсим с цъфнали клонки, плюшени зайчета и пиленца. Оставаме окончателно в София и ще се отдадем на мързелуване, гушкане и разходки - ако е хубаво времето.




Тема Re: Яйца, козунаци, Великден...нови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано12.04.12 09:05



Довечера с Дени ще боядисваме яйцата и ще замесваме козунаците, а утре сутрин ще ги пека.


Тя ще направи и едни шоколадови сладки



Тема Re: Яйца, козунаци, Великден...нови [re: tani4ka]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано12.04.12 12:38



Аз се прежалих и днес правя премиера с месене на козунак , по изпитана рецепта. Ползвам една щадяща техника за месенето- по-късно ще разкажа за нея, 4е е мааалко необи4айна, но нека първо стане козунака. Няма да правя големи коли4ества, само 1 ще се пробвам, не искам да се претоварвам откьм областта на корема.
Какво коли4ество козинаци смятате да правите?

Декорациите от миналата година са влезли в действие, яйца имам боядисани от миналата седмица , останали от немския Великден, може още няколко да врьтна в сьбота, но не обещавам.





Тема Re: Яйца, козунаци, Великден...нови [re: -Randi-]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано12.04.12 16:16



Ние снощи правихме това, голяма забава беше за децата:



Аз мисля да правя козунаци само с 1 кг брашно, тази година май по нова рецепта, да видим какво ще се получи




Тема Re: Яйца, козунаци, Великден...нови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано12.04.12 17:31



много са сладки. Боби бяха правили подобни в у-ще.

И аз ще меся само с 1кг, но съм купила още 5бр

. Всички много обичаме и по Великден изяждаме много



Тема Re: Яйца, козунаци, Великден...нови [re: galia71]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано13.04.12 03:55



Аз сьм си порьчала 2 козунака да си купя, с майка ще боядисваме яйца и сьс Саша, поне за нея е весело да се маже

и имаме агне порьчано ... общо взето никои няма да си дава много зор с приготовленията, всичко ще се купува с изключение на яйцата. Весело изкарване на всички!




Тема Re: Яйца, козунаци, Великден...нови [re: bggal]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано13.04.12 11:18



Козунакът не се полу4и както трябва, стана плоськ , но поне е вкусен. Малкият много го хареса, което ми е утеха. Правих го в оризово мляко заради алергията му. Докато втасваше, бухна прекрасно, оба4е при пе4енето сдаде багажа. Не знам дали близките години бих се навила да правя отново козунак.

Действа демотивиращо, когато цял ден си киснал у дома в името заради такьв и после резултатът е разо4ароващ.
Трябва си месене , оба4е няма как да стане сега в бременно сьстояние- помесих малко, но доста ме скапа това упражнение, притесних се заради корем4ето.
Рецептата е от една близка, но има зна4ение кой е майстора.



Тема Re: Яйца, козунаци, Великден...нови [re: tani4ka]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано13.04.12 11:20



Много са сладки животин4етата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.