Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ЗА ГАЗТА № 1нови  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 19:42



Това, което искам да кажа на живеещите в САЩ и Канада е, че си купих KEROSENE QUART от WAL-MART, намира се при риболовните принадлежности, по-точно до газените лампи и е в синьо пластмасово шише, и струва около 6 долара. Освен това си купих и филтърна хартия за кафе, но керосина е толкова чист, че спокойно може и да не се филтрира. По-важното е, че не мирише толкова силно като газта и няма никакъв проблем по кое време ще го пиеш

. Аз започнах с две капки на бучка захар. Като направя малко по-дълго пиене, поне от 2 седмици, ще ви кажа как се чувствувам.

Редактирано от Buba67 на 26.03.09 23:09.



Тема Re: За газтанови [re: aaa!]  
Автор ren51 (непознат )
Публикувано15.12.08 19:14



ааа!
можеш ли вече да споделиш някакъв резултат, ако разбира се си продължила да пиеш?
Благодаря ВИ,че Ви има!



Тема Re: За газтанови [re: ren51]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 19:32



nqmam kirilica v momenta za tova pisha taka, i az iskam da piq ot tazi gaz, molq kajete kak se pie, che ne moga da namerq tema.



Тема Re: За газтанови [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 19:44



Сигурно Буба - нашият професор по пиене на газ!

- ще ти пише, но тя вече толкова пъти го повтаря, че искам да й го спестя.
Затова направо я цитирам:

"Газ можете да си приготвите по следният начин:
1. купувате си от най-близката железария газ за горене, от аптеката активен въглен на прах и ни трябва още филтърна хартия /дадоха ми я от един институт/ предполагам, че може да се замести с многослойна марля.
2. слагате във фуния филтърната хартия и отгоре сипвате 2-3 супени лъжици активен въглен.
3. Върху тях сипвате газ по лъжица, защото тече бавно. Така пречиствате примерно 200 мл газ.
4. Махате марлята с газта и правите всичко отново /нова марля нов въглен/ и отново по лъжица същите 200 мл.
5. ТРЕТИЯТ ПЪТ ГАЗТА СЕ ПРЕЧИСТВА САМО ПРЕЗ ФИЛТЪРНА ХАРТИЯ /ИЛИ МАРЛЯ/.
Всеки път газта намалява, но каквото остане ще ви стигне за месеци.

Така я пих 2 пъти през миналата година. Пих я по 3 капки 30 мин. преди ядене – 1 месец. След това пих алое или почивах.
За сега удържам фронта. Аз съм с липосарком - ампутиран крак. Няма лечение ако се появи отново и засилвам имунната си система.
Имам случай на мой много близък - изписан със срок 6 месеца живот с разсейки. Пи газ и редува алое с вино мед и черен оман. Умря след 14 години от друго.
Успех на всички!

Тъй като се предполага, че нямам никакви мета, възприех своя си доза - 3 до 6 капки /колкото стисна с капкомера/. Облагородявам я с кафена лъжичка кафява захар и върху нея газта. Така поне не ми горчи, но дъха остава. Три пъти на ден 30 мин преди ядене. За лечение се почва с няколко капки, предполагам да се свикне и се стига до лъжичка. Но си е гадост от класа. Свиква се. Вече не ми прави впечатление. Виждала съм мой близък да пие глътка от шишенцето директно. Той имаше мета и си даде още 15 години живот. "

Буб, извинявай, че без да питам!

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 07.01.09 21:56.



Тема Re: За газтанови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 20:04



Uaaaau struva mi se strashno, no shte probvam. Tolkova li e gadno naistina?I cql den imash dah na gaz? (Nqmam kirilica sorry)



Тема Re: За газта [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 20:34



Е, какво толкова! Клечка кибрит и се готова за цирка - ще бълваш пламъци и ще събираш овации!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За газта [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 20:37



Какво значи "нямаш кирилица"? Къде е проблемът?
Нали ползваш Кредора горе вдясно? А фонетична нямаш ли на клавиатурата си?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За газта [re: *jull**]  
Автор Buba67 ()
Публикувано15.12.08 21:08



Станаха 2 теми, обаче си отговарят на името. Аз докато пиша в едната, вие вече сте напред с другата. Така е докато се моткам

.
Мимозке, не е страшно. Ако и след час и половина /газ-храна/ имаш дъх, увеличаваш времето на 2 часа.



Тема Re: За газта [re: Buba67]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 21:15



Джулка, бях в една зала за това. Там на компа нямаше кирилица. Сега съм си у нас. Бубче мерси много, сега разправям на свекър ми точно за тая газ. Утре ще отида да всема от някой магазин и ще започна да пия и аз. Но тий се страхува. Не иска да му правят химиотерапия и лъче не иска, но пак ще ходи в болница в сряда. Какво да правим хора, мисля че само ще му влошат състоянието. Той е с половин дроб вече, и е слаб. Искам да му дам от тази газ, и не ме е сртах, но като не знам как ще реагира?!





Тема Re: За газта [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 21:50



Даваш му капчица-две на бучка кафява захар и дори няма да усети!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.