Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема въпрос към Деа Re: За ползата от газтанови [re: Dimana]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано15.02.09 15:37



Да може би това е по-добър вариант така няма да получава киселини с такава тежка миризма, защото имам чувството че това вино под водната пара много ферментира и не му действа добре на стомаха. А Димана знаеш ли какво е съотношението на алото и меда, за чисто алое имаш предвид сок от листа, ние имаме останал и ако ми дадеш инфо за съпотношението и как се приготвя мисля ,че бихме могли да го направим.
Благодаря ти!



Тема въпрос към Деа Re: За ползата от газтанови [re: Mariq Zh]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.02.09 16:42



Внимателно с алоето! В някои сайтове съм чела, че НЕ се препоръчва за рак на дебелото черво!



"Совите не са това, което са..."

Тема За Газтанови [re: *jull**]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано15.02.09 17:38



Да знам и аз съм чувала , но има доста противоречиви мнения и тъй като ние няма какво да губим решихме да пробваме и това. А и тук http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=1949617671 във форума има и добри отзиви за него при такъв тип рак. Незнам. Дано не е грешка.



Тема Aloe and colon cancer Re: За Газтанови [re: Mariq Zh]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано15.02.09 18:16




Ето тук по средата е рецептата.

Малко се позабавих с отговора, за да погледна по-подробно за контраиндикациите, които спомена Джул.

Това, което намерих е следното - ако се употребява по рецептата, няма опастност т.е. трябва да се прави с почивки - което е напълно логично защото все пак алоето е отрова. Лошото му действие на дебелото черво се дължи на ефекта на изсушаване на червото (от съдържащите се в алоето активни вещества).

Виждам, че сте решили и без това да го правите и се надявам това да внесе поне известно успокоение. Все пак в рецептата има предупреждение, че ако настъпи прилошаване, повръщане тя трябва да се спре.

Другото, което намерих покрай това е пациент, излекувал се от последен стадий на рак на дебелото черво чрез почистване и чрез поемане на 6-8 обелени, измити големи скилидки чесън дневно. Което ми напомня отново за Натанала.
Но не ги давайте едновременно ( в случай, че той може изобщо да поема Натанал). Почнете с алоте и след 10-тия ден добавете и Натанал. Все пак аз те моля пак да погледнеш диетата на д-р Будвиг и ако не цялата да даваш поне лененото масло - може добре разбъркано в пюре от моркови или картофи или извара.



Тема Aloe and colon cancer Re: За Газтанови [re: Dimana]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано15.02.09 19:19



Да! Наистина е добре да се приема поне лененото олио и по няколко лъжички смляно ленено семе, а за цялата едва ли ще я спазваме защото много режими ще му станат ( и газта е под режим). А за натаналът здраве и живот може по-нататък, защото много хора ме посъветваха да не приема нищо друго с газта. Благодаря ти за труда , да намериш информация. Много сте отзивчиви всички тук. А дали ще ти е р трудност да ми изпратиш линк към този пациент с чесънът


Благодаря ти предварително!



Тема За Газта- докладвамнови [re: Mariq Zh]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано15.02.09 19:26



Здравейте!
Току-що говорих със сина на моята градска. Той ще й каже веднага да увеличи дозата на газта , защото до момента е пиела само по 1 с.л. сутрин. Причината, поради която са приели да ходи на ХТ била, че коремът й бързо се пълни с вода. Никакви компреси и билки не можели бързо да й помогнат да я изхвърли. В деня на химията й източили 3-4л течности. Следващата вливка ще бъде в началото на март. Смятала да ходи на ХТ, докато спре да се налива с вода. Тази сутрин жената се чувствала толкова добре, че успяла до обяд да направи две баници и тутманик за гостите си / синът й е на 37, женен, с детенце на 4г/. Снахата й казала, че иска да роди още две деца. Болната свекърва зарадвано казала,че непременно ще им помогне да ги отгледат. Смятам, че това е чудесна мотивация да продължи битката с хъс!
Благодаря на всички за съветите! Ще продължа да докладвам и търся помощ от името на М.



Тема До всички, които приемат газнови [re: Mpaвka]  
Автор 123galia (непознат )
Публикувано15.02.09 19:50



Предложих на майка ми да приема газ и тя се съгласи, но каза, че газта, която е купила е безцветна . Страхува се да я пие, защото са и казали, че е отровна. Моля тези, които пият в момента газ да пишат какво пише на етикета на бутилката, за да се ориентирам. Благодаря.



Тема Aloe and colon cancer Re: За Газтанови [re: Mariq Zh]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано15.02.09 19:54





Статията е на английски - последния абзац.

Редактирано от *jull** на 15.02.09 21:39.



Тема Re: До всички, които приемат газнови [re: 123galia]  
Автордиип (Нерегистриран)
Публикувано15.02.09 19:59



Здравейте ,на жена ми и предстои операция на рак на дебелото черво но преди нея сега караме лъчетерапия.Може ли да почнем да пием газ и по колко за деня.Благодаря че ВИ има



Тема Re: Предупреждение [re: s.boneva]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.02.09 19:57



Днес се случи и на мен. Опитвайки се да филтрирам газ попаднах на бутилка, която не става за пиене според мен.
1. До сега никога цвета не се е променял от безцветно към жълто. Днес се получи точно това. Случвало ми се е обратното, газта да е леко жълта и след филтрация става като сълза.
2. Миризмата силно бие към коресилин или разредител за бои. Имах 100 мл от предишната газ и миризмата се различава.
3. На етикета пише, че се използва за разредител и за осветление /не пазя предишната бутилка, за да сравня/.
Твърдо няма да пия такава газ. Усъмних се, когато взе да жълтее и се сетих, че някой скоро ме попита.
Бутилката е на софийска фирма Дъга- плюс ООД.
Благодаря на всички, които споделят, а ти момиче s.boneva да поздравиш мъжа си за чувствителния нос.






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.