Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: За газтанови [re: mimozitta]  
Автор suni1234 (непознат)
Публикувано15.01.09 10:55



Mimmozita казваш,че на свекъра ти всичко му мирише-това е от химиотерапията.Tака беше и майка ми/дори не готвехме вкъщи/,имаше и болки в ставите,за съжаление след всяка вливка ставаше по-силна болката и по-продължителна, докато накрая от вливка до вливка въобще не минаваха.Може би трябва да изчакаш да свърши химиотерапията.
Успех!



Тема Re: За газтанови [re: suni1234]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано15.01.09 10:58



Аз с газта ще изчакам със сигурност, но тая болка като стане по силна не знам с тоя аулин и нурофен как ще го оправя. Той има още 3 вливки ама дано да не го боли толкова, че ще се откаже. Те мъжете нали знаеш не търпят като жените толкова на болка. Ако е една жена няма проблем, дупето и да се цепи ще мълчи, ама тия мъжленца... Да ме извиняват Гамба и Бира-Море...



Тема Re: За газтанови [re: mimozitta]  
Автор suni1234 (непознат)
Публикувано15.01.09 11:33



Това са странични ефекти на таксола.Правят ли му премедитация?Тя много помага,на майка ми започваха един ден по-рано,сутрин и вечер,преди самата вливка и продължаваха вечерта и на другата сутрин.При нея най-силно изразено беше повръщането,слагахме китрил,върши чудеса.



Тема Re: За газтанови [re: mimozitta]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано15.01.09 12:11



Аа извинена си ..и не си права ама няма да споря сега с теб.Да те успокя само,че болките са си нещо нормално,отначало беше като тежест ,а след това се засилваше и накрая направо си беше постоянна болка.Повече вода мисля и не знам тоз аулин дали е препоръчитилен,онкодокторите с които съм си говорил не препоръчват аналгетици,някой доктор да каже или приказвай с лекуващия го такъв.Аз извън лекарствата от ХТ и отвреме навреме би-профенид друго не съм пил.Мимоз сега се сетих защо би профенид не му вземеш??Пробвай да видиш как ще му се отрази



Тема таксолнови [re: suni1234]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 15:36



И аз се побърквах от болки с таксола, смениха ми го с таксотер той е по-изчистен от странияни ефекти и доста по-добре се понася,настоявайте - може да ви го сменят.



Тема Re: За газтанови [re: Гaмбa]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано27.01.09 16:36



Пречистих си газ и от утре ще започна да я пия.Започва се прием с 3-5 капки сутринта,на обяд увеличава ли се дозата или така се продължава 2 седмици с това количество?Извинявам се ,ако сте го коментирали,но аз бавно схващам

.



Тема Re: За газтанови [re: iliana.k]  
Автор Buba67 ()
Публикувано27.01.09 18:04



Илианка, започни с 2 капки само сутрин. Всяка следваща сутрин увеличавай с по 2 капки. Така в края на първите 2 седмици прием, ще приемаш сутрин 28 капки. Това е пълна чаена лъжица. Почиваш 2 седмици. Вторият прием започваш вече от чаена лъжица и увеличаваш с по 1, 2 капки всяка сутрин, така, че в края на вторите 2 седмици да достигнеш супена лъжица. Задължително поне 30 минути до храна и вода. Аз си оставям повече време /поне час и половина/ и нямам уригване и стомашен дискомофорт.
Остава условието да се следиш. При най-малкия проблем, дискомфорт спираш приема. Изчакваш 2, 3 дни и започваш отначало с 2 капки.

Успех!



Тема Re: За газтанови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано28.01.09 08:08



Бубе,благодаря ти!Тази сутрин си взех двете капки.Не е чак толкова гадно,колко очаквах.Единственото неудобство е,че трябва да изчакам 1,5 ч. до кафето,но това е бял кахър





Тема Re: За газта [re: iliana.k]  
Автор Buba67 ()
Публикувано28.01.09 14:30



Аз ви разправям, че не е страшно, ама вие Тома неверни...


Не нужно да чакаш час и половина. Утре сутрин си пийни кафето след 30 минути. Ако ти е добре през деня, продължаваш, ако не увеличаваш времето. Тялото ти ще си покаже.



Тема Re: За газта [re: suni1234]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано28.01.09 18:21



Бубе може ли и аз да попитам нещо за газта - Мама пие Фемара и влива бифосфонати за костите, може ли да пие газ? Дали лекарствата и газта са съвместими? Много искам да започне но тя се страхува / а аз още повече от нея/. Иначе бъбреците и са добре.
С поздрав : писето




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.