Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За газтанови [re: dea123]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано05.01.09 16:03



Само да кажа,че днес се срещнах със моя познат от малкото градче за когото говорех преди 2-3 месеца как се запознахме(най-после научих истинското му име: Сабит(докато не съм го забравил) ,поразпитах го още за тази газ дето пие и ми каза ,че е пробвал на захар,но много се усеща захарта и на бонбоните най-добре си носи ,не я пречиства и от лятото насам двете му петна в дроба ги няма.
Питах го за филтърни хратии и други с които да я пречиства,само маха с ръка и категорично отрече .Селски ,простоват човечец за газта знае от старите хора навремето които са ходели до Хасково да си купуват пречистена газ и лекували пневмония,това е времето някъде около 60-те години



Тема Re: За газтанови [re: Гaмбa]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано05.01.09 16:38



Гамба аз вече съм на супена лъжица, капките не ги признавам. Обаче си е гадост от класа. Пиех я с безалкохолно със сок и накрая почнах направо чиста. Като ще е да е. След това се спасявам някак си.



Тема Re: За газтанови [re: mimozitta]  
Автор Buba67 ()
Публикувано05.01.09 17:18



Мимозке, газ е миличка, не е торта.

Колко дни я пиеш вече, че достигна супена лъжица? Не забравяй, ако са минали 2 седмици прием, да я спреш и починеш 2 седмици.



Тема Re: За газтанови [re: Buba67]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано05.01.09 17:52



Buba67,защо казваш че след 2 седмици прием на газ, трябва 2 седмици почивка ?
Питам понеже аз винаги съм го правила с месечни цикли, тоест 1 месец пия ,после почивам минимум 3 месеца (освен в много драстично трагичен момент може и по на често).Но по принцип я приемам цял месец, после 6 месеца почивка(при нормални условия).А при тревожни условия може и 3,4 месеца почивка. И така от 19 години насам.
Би ли споделила твоите цикли точно как са?Извинявам се, ако някъде са описани ,а аз не съм ги видяла.Благодаря

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: За газтанови [re: dea123]  
Автор Buba67 ()
Публикувано05.01.09 18:16



Деа и аз първата година пих газта месец, след което задължително месец почивка. Но тогава пиех по 3 до 5 капки, три пъти на ден, а не наведнъж. После прочетох много материали за лечението с газ и повечето гласове против бяха заради токсичността и щаденето на черния дроб. Една от схемите за лечение с газ на Малахов е точно прием 2 седмици, после 2 седмици почивка и така до овладяване на процеса. Той я препоръчва като щадяща и просто се спрях на нея. С разликата, че се пие супена лъжица при процес и чаена за профилактика, но само веднъж на ден цялото количество. Доверих се на тази схема и прилагам нея вече втора година.



Тема Re: За газтанови [re: Buba67]  
Автор Buba67 ()
Публикувано05.01.09 18:20



Да допълня, че за профилактика я пия примерно 4 пъти в годината, като след двете седмици си пия рецептата с алое /месец/, след нея един курс с ленено семе и сусам/месец/, лиций и пак газ. Нямам ден без да приемам нещо, но винаги само едно.



Тема Re: За газта [re: Buba67]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано05.01.09 19:01



Абсолютно съм съгласна с теб Бубе, че трябва да се пие само едно/а добавка на ден или каквото и да е решил човек. Защото не се знае взаимодействието между две или три дали помага или даже би могло и да не помага!
Е, със сигурност има и добри комбинации, ама човек трябва да ги знае

.



Тема Re: За газта [re: aaa!]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано05.01.09 19:22



И още нещо искам да ви споделя за народната медицина, на която няма как да не вярвам! Малкият ми син когато беше на 3-4 годинки имаше една голяма брадавица на коляното и като паднеше все я разраняваше и не си спомням даже кой ми каза да я налагам със суров картоф през ноща за 7 дни. И след още толкова сама падна изчедна!
И още за една приятелка, която искаха да я оперират за една гнойна фистула на долния клепач на окото и аз си спомних, че ми бяха казали, че хляб (по-добре кора) напоен в прясно мляко се слага на мястото и изтегля гнойта. И тя го направи същата вечер, защото на другия ден трябваше да е на операция и на сутринта като става фистулата пробила и и се размина

.



Тема Re: За газта [re: Buba67]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано05.01.09 22:13



Бубе, аз започнах с 3 капки първия ден, а на втория вече бях на лъжица. И така вече седмица пия. Да я спирам ли?



Тема Re: За газта [re: Buba67]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано05.01.09 22:17



Даже май веднъж пих 2 пъти, докато разбера коя схема да ползвам. Да не взема да гръмна :) Аз си пия по една суп. лъж на ден, вече седмица. Бубе колко да пия още и колко да почивам???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.