Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: отговорнови [re: Лoли]  
Автор Buba67 ()
Публикувано23.12.08 12:20



Може и да е реакция и да е за добро. Дано се включи Деа. Тя е имала активен процес като е почнала газта. Аз я започнах след отстраняване на тумора.
Лоли, пробвай да даваш нещо против гадене и повръщане в дните с прием на газ. И друго се сетих. Спри газта за 2, 3 дни. Ще се види без газта дали ще и се гади. Иначе как е твойто слънце? Има ли болки, храни ли се по малко?





Тема Re: отговорнови [re: Buba67]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано23.12.08 17:59



И аз мислех да я спра за няколко дни,за да видим дали е от това.
Сега не яде почти нищо.Пие антибиотик за това не се храни.Имахме проблем с разреза на операцията заради небрежноста на една мед.сестра.Хирурга остави 1 конец за всеки случай,че транспортирането до вкъщи беше дълго след изписването от болницата.Трябваше да махнем конеца след 2 дена.Сестрата на която се надявах да ми помогне ме лъга 4 дена.Намерихме друга,но конеца беше набрал,викахме хирург,който го махна.Вече 4 -ти ден пие антибиотик и от ден на ден става по зле.
Дали е от това дали от газта....или от тумора в главата и става лошо....до сега и се гадеше....а днес повърна





Тема Re: отговорнови [re: Лoли]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 18:49



Лоли, на мен не ми се гади, но по-бързо пиши но Деа 123 и я питай за всичко, не се отказвай от газта, ако искаш намали дозата, но не я спирай.



Тема Re: отговорнови [re: aaa!]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано23.12.08 19:44



Четах листовката на антибиотика и пише в нежеланите реакции е точно гадене и повръщане.....значи не е от газта а от антибиотика



Тема Re: отговорнови [re: Лoли]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 22:10



Е, значи всичко е ясно, така че, не спирай газта! И наистина сега в момента най-добрият ти помощник за газта би била Деа, обади и се или и пиши на лични.



Тема Re: отговорнови [re: aaa!]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано04.01.09 05:27



Малко инфо за мен

. И така продължавам да си хапвам всяка сутрин бучката захар потопена в керосина. И се чувствам прилично добре. Явно имунната ми система набира сили като цяло. Също си хапвам по 3 лиций-чета като се сетя и чат-пат ленено семе с нутела.
А като си спомня, че по едно време, нямах сили само дори да стоя будна, толкова зле бях!!!



Тема Re: отговор [re: aaa!]  
Автор nelkabor (непознат )
Публикувано04.01.09 23:45



Включвам се в темата , за да Ви окуража. Мама ще я оперират тази седмица от рак на стомаха и ако всичко е наред смятам да направим схемата с газта. За потвърждение ще Ви кажа , че моя колежка беше споделила как преди двадесет години баща и е изписан с разсейки като безнадежден започнали да му дават газ и си умрял после от старост. Сега като споделих с мои близък той ми разказа, че майка му е избегнала операция от миома /колкото мъжки юмрук-тя е знаете доброкачествен тумор/.Просто миомата се стопила. Като я попита как я пила тя споделила - наистина със захар, но другото , което ме шокира е, че оттогава всичко си лекувала с тази газ. Грип,настинка, всичко. Може и плацебо ефект да е , но ни е сме длъжни да опитаме всичко.
Но смятам да открия друга тема за олеандъра/закум/. В един от постингите
nsee сподели, че при майка му има добри резултати. Имаше и подробна статия ,в "добрата новина 2", но не пише каква е другата билка и от къде можем да си купим олеандъра и в какво съотношение се приготвя.



Тема Re: САМЕНТО [re: Лoли]  
Автор nelkabor (непознат )
Публикувано05.01.09 00:24



Лоли, извинявай, че се намесвам. Просто ще се опитам да бъда полезна. На 14.12.2008г. взех резултатите на майка ми и лошата диагноза. Казаха,че заради празниците ще я оперират след нова година. Веднага взех Саменто от аптеките на Лечител. Пробвала съм го последните пет години и съм убедена в ефекта му. Тя беше с намален апетит и намален хемоглобин. На 29.12.08г.само шестнадесет дена след приема му/по 2 капсули/ направихме кръвни изследвания и хемоглобина и е повишен, което е страхотно заради операцията, която и предстои.Апетита и се повиши и на прегледа доктор Юлиянов я попита яде ли месо и тя разбира се потвърди. При нейния вид рак започват да изпитват отвращение към месото. Засилването на апетита е от Саментото .В това съм убедена ,защото и аз съм го пила. На сина ми съм го давала за синузита, когато му стана гноен и се разминахме с антибиотика. Свекърва ми, която е акушерка и с рак по време на химиотерапиятя и след нея пиеше Саменто, за да понесе по- лесно химията. Споделих с доктора,който и прави гастроскопията, че и давам Саменто и той ми каза - "много добре". Просто споделям и се надявам да бъда полезна!

Редактирано от *jull** на 07.01.09 21:59.



Тема До Нели - САМЕНТО [re: nelkabor]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.09 02:09



Извинявай, че ти се меся в работите, но Саменто не трябва да се дава преди и по време на операцията, а малко по-късно, когато вече е избягната опасността от кръвоизлив Да знаеш, че саментото е като аспирина, не се дава на хора които ще имат операция поне няколко дни преди това Аз много съм ползвала Саменто и съм много доволна от него Но защо ползвате таблетките, те не са толкова добре за стомаха, ползвайте пак от същата аптека Лечител екстракт, течност, която се пие по схема и е много по-силна и качествена Започва се със 5 капки 3 пъти на ден 30 минути преди храна, постепенно се качва (аз нямах много време и качих бързо схемата) например 3 дни така и веднага преминах на 10 капки 3 пъти на ден,,, поне 3 дни и след това 15, 20 е най-силната и допустима доза Като достигнете максимума задържате на това ниво със месеци, ако искате да има полза, аз съм ползвала 6 месеца непрекъснато След това малко почивка и пак така, а ако не трябва да се прави продължавате с години Същото можете да сменяте и със шведската горчивка, тя е на същия принцип, но не със капки а със лъжички

Редактирано от *jull** на 07.01.09 22:00.



Тема Re: За газта [re: aaa!]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано05.01.09 09:54



Да,наистина газта помага при страшно много болести не само при рак.Аз за себе си и използването на газ съм споменавала много пъти.Но в момента искам да споделя и съвсем пресен случай за сина ми, който е на 14 години.
На 12 ноември му откриха кучешка тения.Оказа се,че тенията е била в тялото му поне от юли месец(много са начините за заразяване-като се почне от контакт с улично куче и се мине през неизмити ръце и попадане на яйца от тенията в устата).Синът ми лятото беше на село и е възможно от там да е дошъл проблема.В момента,в който разбрахме диагнозата доста се шокирахме и със съпруга ми се изследвахме и двамата и то на 3 места.Оказа се че ние с него нямаме.А аз и съпруга ми не сме спирали да вземаме всяка седмица по веднъж от рецептата на Х.Кларк(пелин,карамфил и тинктура) като превантивна мярка и може би от това сме се опазили,докато сина е доста несериозен и най-вероятно не е пиел.
Детето много се уплаши от диагнозата, защото тенията наистина е доста коварна болест и може да нанесе не само необратими поражения върху организма, но нерядко води и до смърт.
Та като казах на сина ,че от днес(тоест на 12 ноември )започваме съ схемата на Х.Кларк, нямаше никакви възражения от негова страна.Започнахме и след като изкарахме един курс от 18 дни,започнах да му давам газ -от 3 капки на ден ,като всеки ден се увеличава с по 1 капка и така до 10-12 ден (когато капките станаха ) 15 и продължи до края на месеца да взема по 15 капки.На 20 декември направихме пълни изследвания на сина ми(не само за тенията,но и за над 60 вида паразити),резултата беше чудесен-нямаше вече нито тения ,нито каквото и да било от сорта.Не знам дали само от метода на Х.Кларк или от добавката с пиенето на газ, но важното е че успяхме да се преборим с болестта и то за изключително кратко време,а предполагам сте чували,че тенията е упорито заболяване и понякога с месеци не може да се отърве човек от нея.А стандартните методи за лечение са с медикаменти, химиотерапия и операция.Пропуснах да кажа, че ни бе назначена и операция(не че щахме да се възползваме от нея) за 13 януари.
Другото важно нещо е ,че когато се предприеме активна атака срещу болестта(същото важи и зса рака) е добре да не се приемат хранителни добавки,защото те помагат не само на здравите клетки, но и на "болните".
Та по време на лечението по метода на Х.Кларк(и после с газта) не съм давала никкави добавки,а също и мед и плодове избягвахме.Едва сега ,когато сме сигурни ,че всичко е чисто , ще предприемем една подсилваща система-с много сокове, мед, билки и т.н.

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.