Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За газтанови [re: *jull**]  
Автор Buba67 ()
Публикувано15.12.08 23:27



Вкуса няма да усети, обаче миризмата и след 4 филтрации си стои с пълна сила. В краен случай, ако искаш да му даваш, а той не ще, има капсули /ако намериш празни от аптеката ок/ ще измислиш нещо. Старите антибиотици се продаваха в тях. Отваряш капсулата капваш газта, затваряш и даваш да глътне. Рискуваш обаче като се разтвори капсулата в стомаха и се върне дъх на газ, да откаже "хапчетата". Обясни му за лечението на газ. Давай му само сутрин. Може вечер преди лягане, обаче условието е 4 часа без храна и вода, пие газта и си ляга.
А червеното винце, особено ако е домашно си е лечебен елексир и присъствието му вечер на трапезата е задължително. Зачисли му хапче от 200мл вечер.





Тема Re: За газтанови [re: Buba67]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 23:37



Бубе, това с опаковката от антибиотик пак ли се пие по 3 пъти на ден?



Тема Re: За газтанови [re: mimoza - живa]  
Автор Buba67 ()
Публикувано15.12.08 23:52



Давай му 3 дни подред само сутрин. Като първия ден слагаш 1 капка , втория 2 третия 3. Ако се чувства добре дай и на обяд на четвъртия. Пробвай като се ръководиш от свекър си. Как се чувства, стомах, дъх. Така постепенно го направи приема 3 пъти на ден.



Тема Re: За газтанови [re: Buba67]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 23:53



Абе на духа майната му, само да действа. Ако ще и на фекалии да мирише ще го пия.



Тема Re: За газтанови [re: mimoza - живa]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 04:44



Да продължавам да топвам бучка захар в керосина и да я изяждам, и нищо ми няма, най-много до 1 час минава и миризмата

. Тази седмица ще ми е трета, след това по неволя ще почивам около 10-на дни. След което смятам да продължа още поне 3 седмици. И после почивка поне 2 месеца и след това пак мисля да си я пийвам докато напълно си реша проблемът, който според мен не е безобиден.
Нищо не ме боли като я пия, само малко ми се приспива и ми става малко топло за 2-3 минути.
И най-важното е, че има ефект поне за мен. Със сигурност ми се засилва имунната система и раните които ми излизаха от повече от година и половина сега се скриха и се надявам никога повече да не ги видя. Като за тях (раните) ходих поне на трима доктори и какво ли не пих. И нищо не ми помогна! А ми беше ясно, че имам срив на имунната система!
Така че пробвайте смело, няма нищо страшно. А и още нещо мисля, че наистина дозата (една лъжица) е по-добър ход по принцип, но още не съм стигнала до нея.



Тема Re: За газтанови [re: aaa!]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 08:20



ааа!-раните ти-псориазис ли са?Защото, ако са е супер щом газта помага за това, ще взема да пробвам и аз, ама съм с един бъбрек и трябва да си го пазя...струва ми се, че това -газта-натоварва бъбреците





Тема Re: За газта [re: yraaa]  
Автор Buba67 ()
Публикувано16.12.08 09:49



Браво, ааа /ама един ник си си избрала

/, за добрите новини. Много се радвам, че има ефект газта. Горе долу година я приемай, през две три седмици. На следващата година можеш да разредиш приема. Примерно веднъж на 3 месеца, като поддържаща терапия.



Тема Re: За газта [re: yraaa]  
Автор Buba67 ()
Публикувано16.12.08 09:54



Yraa, ако мажеш с газта кожата, няма ли да е по-щадящо за бъбрека. Преди това мажеш със зехтин, след което отгоре газ. Не знам, само разсъждавам на глас. Не пречи да пробваш и да докладваш ефекта.
С газ не съм се мазала, но си приготвям сама мас с невен и невен и алое в ракия. Невероятни са най-простите неща. Много ми помагат.



Тема Re: За газта [re: aaa!]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано16.12.08 10:16



Като стана дума за газта помните ли,че лятото се запознах с един мъж от едно градче тук ,който пиеше газ през бонбон.Пак имаше проблем с белия дроб и спомена ,че започва да яде бонбони напоени с газ.Видяхме се миналата седмица,но нямаше време да говорим много защото имах работа и всичко беше спешно ,но каза,че в момента е добре и всичко е нормално при него и ще спре с газта към края на годината.С въглени мъглени не се занимава ,само през кърпа на няколко ката я прекарва и така пие



Тема Re: За газта [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.12.08 14:45



Ще напишеш ли за архива рецептите за двете кремчета (мазила)?



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.