Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 23.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Камен бряг?нови [re: A7]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 11:14



Честно казано аз лично не съм ги виждал.

Зимата на 2002 ходих на Камен Бряг на излет. По това време на годината няма хора по Черноморието и на мен така ми харесва повече. Беше чисто.

2 години по-късно / лятото на 2004 /ми казаха, че било страшна мръсотия - камара с боклук, която напълно скривала контейнера за отпадъци сложен там. Явно, че контейнерът не се подменя редовно т.е. няма регулярно изнасяне на отпадъците от района. Отделно ми казаха, че е гъчкано с народ - палатки, спални чували, всички скални ниши заети. Отказах се повече да ходя там дори и зимата. От думите ти разбирам, че има промени към по-добро, но ... там където ходят много хора има и много боклук. Казваш, че всеки август като ходиш там почистваш боклуците. Еми значи буклуци има. Щото вие дето ходите редовно там може и да чистите ама освен вас и много други ходят редовно и нередовно и нито чистят, нито пазят.

Ще взема да се завъртя някой ден това лято нататък от любопитство ей тъй на: да погледам чистата природа ама големи съмнения имам, че само ще се разочаровам. Дано не съм прав.



Тема Re: как пък че ненови [re: Fadroma]  
Авторraja (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 19:58



irakli e nai priemlivoto divo nezastroeno strahotno mqstom i nqma na4in da ne iskame da si za6titime teritoriqta ti neznam na kuv akul si oba4e izob6to neznae6 za kvo stava na vupros tvoita kompetentnost za maika ti i za policiiqta ne e nujna i mai ne si bil tam naskoro nqma nikvi patruli i nikoi neiska DA spi v kumpingi i primorsko i neznam kvo utre e protesta i cqla sofiq otiva natam dano da si spasim plaja vsi4ki koito iskat da si davat parite za da sa na po4ivka da go napravqt nqkude drugade irakli si e na6to mqsto .........a ti 4ovek izob6to neznam za kvo pla4e6 oba4e v momenta ne ti e momenta da se obqsnqva6 po toq na4in li4no bih ti smazala mutrata........



Тема Re: как пък че ненови [re: raja]  
АвторFadroma (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 23:16



Чакай,малко сега!Защо ще ми смазваш мутрата!!!Ако толкова ти ке смазват Мутри можеш да отидеш на плажа при тези който ще строят затворено селище забранено за такива като теб! Просто трябва да приемеш факта,че на Иракли място за палаткаджий вече няма! Може да си протестираш колкото искаш но протеста ви е обречен.Дали някой ще строи или ще е защитена територия палатки на Иракли няма да има вече.След като няма вода която да тече безплатно като чешмата на бунгалата сама се сещай какво те чака.И по леко с нервите.



Тема Re: как пък че ненови [re: Fadroma]  
АвторПpиpoдa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 05:57



Хора ,много съм далече от България!!! Още уча, но ще се върна някой ден ,защото обичам красивата ни родина. Дано да успеете да защитите Иракли, защото не е останало почти нищо от дивата природа на Българското Черноморие. Който иска да строи хотелите си да го направи, но да е на няколко километра -8, 9 ,10 от бреговата ивица. Борете се . Успех!!



Тема Re: как пък че ненови [re: Пpиpoдa]  
АвторHaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 10:40



Хора моля ви вземете се в ръце!!! Нека да опазим природата която ни е останала по черноморието(за тези които не знаят и на Камен бряг ще се строи!!)
ако успеем да направим Иракли защитена местност пак можете да му са радвате от сърце и душа само,че без да свиним (с чувалче, краи строго определени места за палене на огън, без отпадъци след нас и с любов и уважение към дарът които имаме!!!)Ние можем поне веднъж да направим нещо наистина правилно и смислено.Ако се интересувате как да опазим Иракли вижте сайта www.daspasimirakli.com Знам че на всички ни се драйфа от комплекси тип Слънчев бряг, нека се постараем да няма повече такива докато все още можем и има макар и малко природа останала.



Тема Хъмм! А къде е гнилото?нови [re: Haдeждa]  
Автор galuni (непознат )
Публикувано03.04.06 19:35



... в цялата работа за Иракли? Изведнъж се вдигна много шум за поредното място. Нито е първо, нито е последното застроено такова.
Аз съм отписал Бг, дано не съм прав. Дано няма гнило и запиша Бг отново като част от света.
Нечий интерес за печелене на пари...? Поне е и в наш интерес, който и да стои зад това.

Редактирано от galuni на 03.04.06 23:14.



Тема Re:нови [re: galuni]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано04.04.06 11:49





A word is enough to the wise.

Тема Re: Стига сте плакали за Иракли!нови [re: злa raд]  
Автор GROHOT (непознат)
Публикувано05.04.06 00:03



НЕ ЗНАМ КАК СЕ ОСМЕЛЯВАТ НЯКАКВИ .................ВЪОБЩЕ ДА ГОВОРЯТ ВЪВ ФОРУМИТЕ ЗА ИРАКЛИ ПО ТОЗИ НАЧИН,ЕДВА ЛИ НЯКОИ ОТ ВАС СИ ДАВА СМЕТКА ЗАЩО Е ВСИЧКО ТОВА, ЕДИН ИЛИ ДВАМА ЩЕ СПЕЧЕЛЯТ, А ЩЕ ЗАГУБЯТ ХИЛЯДИ ХОРА ДА НЕ КАЖА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ОТ ДЕВСТВЕНАТА КРАСОТА НА Н. ЕМИНЕ И ОКОЛНОСТТА. НЯМА ДА ПАДАМ ПО НИСКО КАТО ПОЧНА И АЗ ДА ПСУВАМ НЕ Е ТОВА РЕШЕНИЕТО НА ДАДЕН ПРОБЛЕМ МАКАР ЧЕ У НАС ВСЕКИ СЕ ОПИТВА ПО ТОЗИ НАЧИН ДА НАЛАГА МНЕНИЕ ИЛИ ДА ПОКАЖЕ СИЛА. НЕКА КОИТО МОЖЕ ДА ЧЕТЕ ДА ПРОЧЕТЕ ДУМА ПО ДУМА ТОВА КОЕТО ЩЕ КАЖА: ПРЕДИ БЛИЗО 23 ГОДИНИ ПОСЕТИХ СЕЛО БАНЯ, БЯХ С МОИТЕ РОДИТЕЛИ , МАЛКАТА СИ СЕСТРИЧКА,И СЕМЕЙНИ ПРИЯТЕЛИ НА МОИТЕ РОДИТЕЛИ. ТОГАВА АЗ ЕДИН ДЕСЕТГОДИШЕН ХЛАПАК КОИТО НЕ Е ОБИЧАЛ ДА ХОДИ НА МОРЕ СЕ ВЛЮБИХ В СЕЛОТО, ПЛАЖА И ЦЯЛАТА МЕСТНОСТ. ИМАШЕ ЛАГЕР С МНОГО ДЕЦА, НЯКОИ ОТ ТЯХ МИ БЯХА СЪУЧЕНИЦИ, ИМАШЕ КЕЙ И МАЛКО РИБАРСКО КЪТЧЕ , КЪДЕТО МЕСТНИТЕ РИБАРИ СИ ДЪРЖАХА ТАКЪМИТЕ, ИМАШЕ ЕДНО СКРОМНО БАРЧЕ ИЛИ ЛАВКА, КАКТО И КЪМПИНГ С НЯКОЛКО БУНГАЛА С ВЪНШНА ТОАЛЕТНА И БАНЯ НА СЕГАШНАТА ОБЩИНА "ТРИАДИЦА", ИМАШЕ И ДЕТСКИ КЪТ С КАТЕРУШКИ, БЕСЕДКИ И Т.Н. СКРОМНО НО КРАСИВО. БЕШЕ ТИХО И СПОКОЙНО МАЛКО ХОРА ПРЕДИМНО ОТ СОФИЯ ТУК ТАМЕ ОТ БУРГАС,ВАРНА , РУСЕ, СТАРА ЗАГОРА И МОЖЕ БИ ОТ ДРУГИ ПО МАЛКИ ГРАДОВЕ. ИМАШЕ И ЧУЖДЕНЦИ НА ПАЛАТКИ КОИТО СИ ХОДЕХА ГОЛИ НО НИКОЙ НА НИКОГО НЕ Е ПРЕЧИЛ, ВСЕКИ СИ БЕШЕ ЗАСТАНАЛ ТАКА, ЧЕ ДА НЕ ПРИТЕСНЯВА ОКОЛНИТЕ. В СЕЛОТО НАМЕРИХ МНОГО ПРИЯТЕЛИ С КОИТО И ДО ДЕН ДНЕШЕН ПОДДЪРЖАМ КОНТАКТ. 23 ГОДИНИ МОЕТО СЕМЕЙСТВО НЕ ОТИДЕ ДРУГАДЕ НА ПОЧИВКА , НЕ ЗАЩОТО НЯМАХМЕ ПАРИ И ТАМ В СЕЛОТО СИ ПЛАЩАХМЕ ЗА КВАРТИРА И ЗА ХРАНА, НЕЗАВИСИМО ОТ ФАКТА, ЧЕ С НЯКОЛКО СЕМЕЙСТВА СМЕ ПРИЯТЕЛИ. НО КОИТО НЕ Е БИЛ ТАМ НЕ МОЖЕ ДА СИ ПРЕДСТАВИ СУТРИН ОТ БАЛКОНА ИЗГРЕВА , ЗЕЛЕНИТЕ ГОРИ КАКТО И ТИХИТЕ НОЩИ , КАТО СЕ ОГЛЕДАМ НЕ ВИЖДАМ ХОТЕЛИ ИЛИ ДЕЦА ДА КВИЧАТ КАТО ПРАСЕТА НА ЗАКОЛЕНИЕ И ДА ВРЪНКАТ МАЙКИТЕ СИ ЗА СЛАДОЛЕД А БАЩИТЕ ИМ ДА ГЛЕДАТ КАТО БИЧЕТА С БИРА В РЪКА. СМЕЛО МОГА ДА ЗАЯВЯ ,ЧЕ ТАМ НА ПОЧИВКА ХОДЕХА НОРМАЛНИ ХОРА КОИТО ЦЯЛА ГОДИНА БЛЪСКАТ И ЖЕЛАЯТ САМО ТИШИНА , МОРЕ И ЗЛАТИСТ ПЯСЪК, А НЕ НА ПЕДЯ ОТ ТЕБ ДА ИМА ДРУГ КОИТО ДА СИ ИЗТУПА ПЕШКИРА И ТЕ ПОСИПЕ С ПЯСЪК ПО ГЛАВАТА ИЛИ ДЕЦА ДА ТЕ ПРЕСКАЧАТ.............. МОЖЕ НЯКОЙ ДА СЕ СМЕЕ НА ВСИЧКО ТОВА НЕГОВА СИ РАБОТА НО МЕ БОЛИ КАТО ГЛЕДАМ КАК В БЪЛГАРИЯ КРАСИВИ ДЕВСТВЕНИ МЕСТА КАТО ИРАКЛИ ВМЕСТО С МАЛКО СРЕДСТВА ДА СЕ ПОДДЪРЖАТ СЕ РАЗСИПВАТ ЗА ДА МОЖЕ НЯКОЯ БЕЗСЪВЕСТНА НО БОГАТА ТВАР ДА СИ ПОСТРОИ ЧАСТЕН ХОТЕЛ. ДА ИМА ЕДИН ЕЛЕМЕНТ ТАМ "ЗЕЛЕНИ ПАТРУЛИ" АМАДЕУСЧО, НО НИКОГА НЕ Е ПРЕЧИЛ НА КОГОТО И ДА Е, ЛАГЕРА ЗАМИРАШЕ С ВСЯКА ИЗМИНАЛА ГОДИНА, БУНГАЛАТА СЕ БЯХА ПРЕВЪРНАЛИ В РАЗВЪДНИЦИ НА ОСИ , ИМАШЕ КЕЙ КОЙТО С ГОДИНИ СЕ РАЗРУШАВАШЕ И ДЪЛГО ВРЕМЕ СТЪРЧАХА МЕТАЛНИТЕ МУ ОСНОВИ НА КОИТО НЕ РЯДКО НЯКОЕ ДЕТЕ СЕ УДРЯШЕ. НО ПЛАЖЪТ БЕШЕ НАИСТИНА ЧИСТ А ПО ВЪПРОСА ЗА ШИШЕТАТА И БОКЛУЦИТЕ ТОВА ВСЕКИ ДА СЕ ЗАМИСЛИ ДАЛИ В КЪЩИ КАТО СЕ НАХРАНИ ОТИДЕ И СИ ХВЪРЛИ ОСТАТЪЦИТЕ ОТ ЯДЕНЕТО В ХОЛА НА ПАНЕЛКАТА. ПРОСТО ВЪПРОС НА ЕЛЕМЕНТАРНО ВЪЗПИТАНИЕ. РЕШЕНИЕТО БЕШЕ ДА СЕ РАЗШИРИ ЛАГЕРА ДА СЕ МОДЕРНИЗИРА НО НЕ 4 ИЛИ 5 ЕТАЖНИ ХОТЕЛИ А ПОВЕЧЕ БУНГАЛА , ДЕТСКИ КЪТ, ЗАЩО НЕ ЕДНА ДИСКОТЕКА. ЩЕ МИНАТ МНОГО ГОДИНИ ДОКАТО ТОВА СТАНЕ КУРОРТ КАКВАТО И РЕКЛАМА ДА СЕ НАПРАВИ ПОВЕЧЕТО ТУРИСТИ НЕ САМО ОТ БИВШИЯ СССР ЩЕ ПРЕДПОЧИТАТ ЗЛАТНИ ПЯСЪЦИ , СЛЪНЧЕВ БРЯГ, КИТЕН, НЕСЕБЪР И Т.Н. ПЪТЯТ КОЙТО ВОДИ КЪМ ПЛАЖА В МОМЕНТА СЕ РАЗШИРЯВА А ПРЕДИ БЕШЕ ЕДНА ЛЕНТА И ДВЕ КОЛИ С МЪКА СЕ РАЗМИНАВАХА. ПРЕДИ ЕДНА СЕДМИЦА БЯХ ТАМ ДА ВИДЯ КАКВО СТАВА Е БЯХА ЗАПОЧНАЛИ ДА СЪБАРЯТ НЯКОЛКО ОТ БУНГАЛАТА............. ПО СРЕДАТА НА ПЛАЖНАТА ИВИЦАТА КЪДЕТО ИМАШЕ БАДЕМОВА ГОРА И ТЯ С ГОДИНИТЕ ИЗЧЕЗНА В МОМЕНТА ТАМ СЕ СЕКАТ БЕЗРАЗБОРНО И ИГЛОЛИСТНИ ДЪРВЕТА ЦЯЛАТА ПРИРОДА ОТИВА НА.................. ДАЛИ НЯКОЙ ЗНАЕ , ЧЕ ТАМ ГОРЕ НАД ПЛАЖА ИМА ОСТАНКИ ОТ ДРЕВНА БЪЛГАРСКА КРЕПОСТ КАКТО И ОТ МАНАСТИР КОЙТО Е РАЗРУШЕН ОТ ПЛЕМЕТО "КЪРДЖАЛИИ". ЗАЩО ХОТЕЛИ КОЙТО ИМА ПАРИ НЕКА ДА НАПРАВИ КУРОРТ ОТ СЕЛСКИ ТИП С МАЛКИ ЕДНО ФАМИЛНИ КЪЩИ. ИДИОТСКОТО В СЛУЧАЯ Е , ЧЕ МИНАЛАТА ГОДИНА МОИТЕ РОДИТЕЛИ БЯХА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ НА ПОЧИВКА ТАМ НА БУНГАЛАТА АЗ ОТИДОХ ПО КЪСНО И ЕДИН ДЕН ОКОЛО 14 ЧАСА СЛЕДОБЕД КОГАТО ВСЕКИ ПРИДРЕМВА ЗАПОЧНАХА ДА ПРИСТИГАТ ДЖИПОВЕ С ЧУЖДЕНЦИ, НЯКОЙ МНОГОЪГЪЛНИК ИМ ПРАВИЛ ЕКСКУРЗИЯ ДО ДЕВСТВЕНИ МЕСТА, ХОРАТА БЯХА ВЪЗМУТЕНИ НЕ ЗАЩОТО ИДВАХА ЧУЖДЕНЦИТЕ АМИ ЗАЩОТО ИМАШЕ И МАЛКИ ДЕЦА КОИТО СПЯХА А ТЕ СИ ПАРКИРАХА ДЖИПОВЕТЕ ДО БУНГАЛАТА. ДАЛИ НЯКОЙ ОТ ОНЕЗИ ЗАПАДНЯЦИ НЕ СИ ГО Е ХАРЕСАЛ ИЛИ ОНЕЗИ.................. БРАТЯ ДИНЕВИ ПРОДЪЛЖАВАТ ДА РУШАТ ПРИРОДАТА С БЕЗСМИСЛЕНИТЕ СИ ХОТЕЛИ. НЕКА ОНЗИ ФУКЛЬО ДЕТО ХОДИЛ И ТОЙ НА ИРАКЛИ И НЕ МУ Е ПО ВКУСА И ГО Е ГНУС ОТ БОКЛУЦИТЕ ДА СИ ХОДИ НА ПОЧИВКА НА БАХАМИТЕ. АЗ ПЪТУВАМ ДОСТА ЧЕСТО ПО ДЕСТИНАЦИЯТА СОФИЯ-БУРГАС-ВАРНА-СОФИЯ И МОГА ДА ВИ УВЕРЯ, ЧЕ НЕ САМО ИРАКЛИ А МИ И В ОБЗОР Е НЕЩО СТРАШНО СТРОЯТ СЕ ХОТЕЛИ ОГРОМНИ ЕДИН ДО ДРУГ, ЕДВА ЛИ СЕ СПАЗВАТ НЯКАКВИ СТРОИТЕЛНИ НОРМИ,В САМИЯТ КРАЙ НА ГРАД ОБЗОР ПО ПОСОКА ВАРНА НЕ СЕ МИНАВА СТРОИТЕЛНИ МАШИНИ НАВСЯКЪДЕ...........ТО БИВА ПРАНЕ НА ПАРИ АМА ТОВА Е НЕЩО УНИКАЛНО. Е НЕКА СИ СТРОЯТ ХОТЕЛИТЕ СЛЕД КАТО ПОСЕГНАХА И НА ИРАКЛИ ЩЕ СЕ БОРИМ ДА ОЦЕЛЕЕ ТОВА КЪТЧЕ НЕЗАСЕГНАТО ОТ БЕТОН , АЛУМИНИЙ И ДР. А НА ВСИЧКИ КОИТО НЕ ХАРЕСВАТ ИРАКЛИ ЗАРАДИ ТОВА ИЛИ ОНОВА ЩЕ ИМ КАЖА ОТИДЕТЕ В СИНЕМОРЕЦ ДА ВИДИТЕ КАКВО Е ТАМ И ТАМ СЕ СТРОИ А ИМАМ СНИМКИ НА ТЕЗИ МЕСТА ТАКИВА КЪТЧЕТА НЯМА НИ ЕДНА СТРАНА В СВЕТА И ЗАТОВА НЯКОЙ СЕ СТРЕМЯТ ДА ЗАПРИЛИЧАТ НА ХАХАХА ........."ЕВРОПЕЙЦИ" .ДА БЪДЕМ ЕДНАКВИ, ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ ,ЧЕ ИДВАТ ПРИ НАС В БЪЛГАРИЯ ЧУЖДЕНЦИТЕ, ЗАЩОТО СМЕ РАЗЛИЧНИ ЗАЩОТО НЕ ИСКАТ ХОТЕЛИ ,А МАЛКИ КЪЩИЧКИ ДОРИ ПАЛАТКИ ДА УСЕТЯТ ПРИРОДАТА. ИМАМ ПРИЯТЕЛИ ОТ ЧУЖБИНА С КОИТО СЕ ЗАПОЗНАХ В СЕЛО БАНЯ КОИТО ИМАТ ДОСТА ПАРИ НО ИДВАТ ТУК ЗАЩОТО ТЕ НЯМАТ НИТО ШАРЕНИТЕ ЧЕРГИ НА БАБИТЕ НИ НИТО ГОРИТЕ НИТО ЧИСТИТЕ ПЯСЪЦИ И Т.Н. НА НАС ТОВА НЕ НИ ХАРЕСВА ЗАЩОТО НИ Е ДАДЕНОСТ И ХАРЕСВАМЕ ТАМ ..........ВСИЧКО ЗАПАДНО.
А НА ОНЯ ФАДРОМАТА НЕ СИ МНОГО ПО ГОЛЯМ ОТ МЕН СИГУРНО СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ ТАМ ПО ПЛАЖА И НЕДЕЙ МИ КАЗВА ЧЕ НЕ ТИ Е ХАРЕСВАЛО НЕЗАВИСИМО ОТ БОКЛУЦИТЕ ,НО ТАМ НА ИРАКЛИ ЗА РАЗЛИКА ОТ ДРУГИ КУРОРТИ ВОДАТА БЕШЕ ЧИСТА И МАЛКО ХОРА ПИКАЕХА В НЕЯ. ДОРИ СИ ВОДИЛ И ЖЕНА СИ И НА СЕЛОТО СИ БИЛ СИГУРНО ТЕ ПОЗНАВАМ ИЛИ ПОНЕ СМЕ СЕ ЗАСИЧАЛИ КАКВИ СПОМЕНИ ЩЕ ВРЪЩАШ КАТО ОТИДЕШ СЛЕД ГОДИНИ. ТАМ ИМАМ ПРИЯТЕЛИ В СЕЛОТО И ВСЯКА ВЕЧЕР СЕ СЪБИРАХМЕ И МЕСТНИТЕ СТАРЦИ НЯКОИ БОГ ДА ГИ ПРОСТИ ПОКОЙНИЦИ НИ РАЗКАЗВАХА ИСТОРИИ И НИ ПЕЕХА СТАРИ БЪЛГАРСКИ ПЕСНИ И НИ СВИРЕХА НА ГАЙДИ. ХОРАТА КОИТО ХОДЕХА ТАМ ОСЪЩЕСТВЯВАХА И СОЦИАЛЕН КОНТАКТ С МЕСТНИТЕ ЖИТЕЛИ А НЕ КАТО СКОТ ДА СЕ ЗАВРЕШ В КВАРТИРКАТА ДА СИ СПИШ , НА КРЪЧМА Я В ОБЗОР ИЛИ СЛЪНЧЕВ БРЯГ ИЛИ С ПРИЯТЕЛИ НА НЯКОЯ ТЕРАСКА ДА СИ ПИЕТЕ РАКИЙКАТА. А ПО ВЪПРОСА ЗА ХЕЛИКОПТЕРА .....ЕЙ СЛАДУР ТОЗИ ХЕЛИКОПТЕР НЕ ГОНЕШЕ ПАЛАТКАДЖИИ А ГЛЕДАШЕ ЗА НАРУШИТЕЛИ НА ГРАНИЦАТА НИ ,И СЕГА ПРЕЛИТА ХЕЛИКОПТЕР НЕ ТОЛКОВА ЧЕСТО НО ПАК ЛЕТИ. ЗНАМ ГО НЕ САМО ОТ МЕСТНИТЕ ХОРА А И АЗ БЯХ ТАМ И ГЛЕДАХ ХЕЛИКОПТЕРА КАТО ПРЕЛИТАШЕ. АКО СА ГОНЕЛИ НЯКОГО ТОВА Е БИЛО ЕДИНИЧЕН СЛУЧАЙ А НЕ ПОСТОЯННО . И ТАМ НЯМА СУЛЬО И ПУЛЬО КАКТО СЕ ИЗРАЗЯВАШ А ХОРА КОИТО ОТКРИВАТ КРАСОТАТА НА ПРИРОДАТА, ГОЛЯМА РАБОТА ЧЕ ОНЕЗИ НЕЩАСТНИ ХОРИЦА ГИ Е ВАЛЯЛ ДЪЖД И ПОДГИЗНАЛИ... ЧУДО ГОЛЯМО. ПРИРОДА.
А КЪМ ВСИЧКИ КОИТО МИЛЕЯТ ЗА ИРАКЛИ ЩЕ КАЖА , НЕ СЕ БЕЗПОКОЙТЕ РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ СЕ ПОЯВИ НОВ ЕВГЕНИ БАКЪРДЖИЕВ КОЙТО ЩЕ БУТНЕ ВСИЧКИ НЕНУЖНИ ХОТЕЛИ,АКО НЕ ПАДНАТ ОТ ДЕЙСТВИЯТА НА ПРИРОДАТА -СВЛАЧИЩА.
И ОЩЕ НЕЩО ЩЕ ХОДЯ НА ИРАКЛИ ДОКАТО МЕ ДЪРЖАТ КРАКАТА, ЕДИН ДЕН И МОИТЕ ДЕЦА И ЖЕНА ЩЕ ЗАВЕДА ТАМ В СЕЛОТО И НА ПЛАЖА , АЗ ЛИЧНО ОТИВАМ ТАМ И ЗАРАДИ МЕСТНИТЕ ХОРА КОИТО СА ПРЕКРАСНА КОМПАНИЯ, А МОРЕТО Е НА ВСИЧКИ НЕ МОГАТ С НИКАКЪВ ЗАКОН ИЛИ ХОТЕЛ ДА МЕ СПРАТ ДА ХОДЯ ТАМ, И ДА СЕ НАСЛАЖДАВАМ НА ПРИРОДАТА ДА ГЛЕДАМ МОРЕТО И ЗЛАТИСТИЯТ ПЯСЪК.



Тема Re: Стига сте плакали за Иракли!нови [re: GROHOT]  
Автор_ (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 11:01



радвам се, че има такива хора



Тема Re: ZA BOGA BRATQ NE STROITEнови [re: Fadroma]  
Автор irakli (непознат )
Публикувано11.04.06 20:37



Na koi mu hruman tazi ideq da zastroqvat irakli?Osakatqvat edno prekrasno i divo mestence.4-5god hodih na more tam.Mai sega nqma da mi se otdade vazmognost.Dano pone ne srutqt i lagera za deca,4e togava savsem q ocapahme.Domakina Hristo polaga6e tolkova usiliq da podarga red a sega.....MI SAS BADEMOVATA GORA KAKVO 6TE STANE?I 4AKALITE?Nqmam dumi.PO SKORO TRQBVA DA SE VZEMAT MERKI.PODPISVAM SE VAV VSQKA EDNA PODPISKA,az i cqloto mi semeistvo.TOVA E NEDOPUSTIMO.NO MI E 4UDNO AKO SE OPANAT PALATKITE KAKVO 6TE STANE?KAK 6TE NI IZGONQT?DA SPASIM IRAKLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za kontakti -Roamnti4niq@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.