Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 23.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Antifadromaнови [re: Didovishte]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 18:46



Ами нали знаеш , мястото на боклука е собствената ти раница, да ама и има и алпинисти и пещерняци и туристи които си мислят ,че то ще изгние.Да ама след цяло едно поколение.И все пак по добре и по- лесно се чисти такъв боклук отколкото бетонният.Нека изберем по- малкото зло, след като съществуват и такива природолюбители.



Тема Re: Скотнови [re: Ckoт(Фицджepeaлд)]  
АвторФaдpoмa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 18:50



Мисля ,че много добре знаеш ,че никой не може да обсебва с палатки,заведения,хотели плажната ивица не виждаш ли ,че дъвчем на едно място много добре знаеш,че съм прав и не си го признаваш.То и едни цигани мислеха ,че могат да си направят катуна по околовръстното в София в кв Малинова долина.Дойтоха циганите и на частен имот си построиха катуна защото им харесало мястото.Но закона си е закон и дойдоха фадромите и събориха катуна.Много нерви му струваше на собственика да владее и ползва имота но закона се спази и циганите бяха изгонени.Всяка прилика между тези цигани и "природозащитниците" от Иракли е случайна.



Тема Re: препъникамъкнови [re: Фaдpoмa]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 18:56



Много лошо ! На това се вика запушване на уста , хвърляне прах в очите , временно забвение на проблема ,заблуда на обществото.Ако те благодарение на разрешените дейности си постелят чергата за след година грях им на душата ! Грях им на душата на всички държавни еко- институции заЛЪЖАТА!



Тема Re: Скотнови [re: Фaдpoмa]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 19:05



Фадрома, знаеш ли ,че депутатите приемат законите за собствена облага , че депутатите ЛЪЖАТ гледайките в очите, , че 90% от законните постройки в нашата държава от последните 10 години по черноморието ни сигурно са след тлъсти рушофети.Писна ми от ЛЪЖИ!



Тема за Фадрома!!!нови [re: Фaдpoмa]  
АвторDidovishte (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 10:07



Фадрома - в началото си мислех че защитаваш някаква теза и просто се опитваш да убедиш и другите, ама не! ти просто дразниш хората.
Никой тук не иска хотели, хотелите може да направят плажа чист но няма да спасят мястото

ако искаш мястото да си остане такова каквото го помниш - надяваи се да го направят резерват и най после някой да следи закана за защитените територии да се спазва! Пак ще можеш да си спиш в селцето при добрите хора там, ще можеш да си ходиш на добрият стар плаж че дори и палатките няма да ги има.
А ако ти тупнат отгоре 2 3 - 10 кащички по на 4 5 - 7 етажа мястото нищо няма да спечели, надявам се дори собствениците нищо да не спечелят но...
На всичкото отгоре помисли си ако се направи "хотелско комплексче" на територията на резерват колко време ще трябва на соствениците да се сетят че могат да предлагат на гостите си да ловуват... о тогава отиването на плаж може да се превърне в приключение...
Искам резерват и това е! Никой да не строй , никой да не спи, а всеки да се наслаждава на мястото! Останалите да си строят някъде другаде...



Тема Re: за Фадрома!!!нови [re: Didovishte]  
Автор.митko. (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 13:54



Точно това е - искаме резерватите на първо място да са СЪХРАНЕНА ПРИРОДА.
Това изключва строителството и т.н. агресивни човешки интервенции.
Дали към тези дейности влиза и бивакуването - това е отделен въпрос, но той може да се постави след като прородата бъде защитена със закон от по-голямото , от трайното зло, което е застрояването. Защото палатките изчезват на момнта, но постройките остават столетия.



Тема Re: за Фадрома!!!нови [re: .митko.]  
АвторAHOHИM (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 14:18



САМО ДЕТО ПОЧНАХА И ПЛАНИНИТЕ ДА ЗАСТРОЯВАТ- ВИЖ ПАМПОРОВО



Тема Re: Стига сте плакали за Иракли!нови [re: GROHOT]  
Авторsugar (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 01:48



Евала!!!! Това е, което е.
Аз само с две думи да кажа - на 18 и все съм ходила по разни курорти на море, а тая година(юли месец) за пръв път отидох на палатка на Иракли. По-хубава ваканция не съм имала, да ви разказвам колко е прекрасна българската природае безсмислено, ама ме е страх, че някой ден ще имам деца и те няма да могат дор на 18 да преоткрият природата и това, което аз преоткрих това лято. Ей за това ме боли....



Тема Re: как пък че ненови [re: Fadroma]  
Авторvujo (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 13:05



Четох, четох и ми стана смешно. фадрома, фадрома!!!! - направо ми се дощя да ти направя портрет (психологически) - не мога да рисувам.
с твоите постоянни напявания, че няма място за палаткаджии, че няма вече безплатна вода и т.н ми се струва че си някакъв леко превъзмогнал мизерното си съществуване индивид - мислейки се за някаква (можеби средна класа) и мразещ тези които не плащат за всичко. и какво си мислиш? като си плащаш за всичко ти дава право да освинваш където и да отидеш, защото повярвай ми хора с твоето мислене "осират" дивите места навсякъде. Аь ги наричам келти (игра на думи е само и означава човек с ниска култура на поведение в природата) Вярно е, водата е била безплатна, но кой я е плащал да ми кажеш - предполагам наемателите на бара. че там наистина колко пари са оставени (не бих казал БЕЕМВЕТА а цели хотели)- нормално е ,и е нищо като сума да се платят няколко стотици кубика от безценната ти водица - отгоре на това не става и за пиене много. наистина в последните 5 години започнаха да идват разни келти, които осраха хубавото Иракли. преди имаше много палатки но нямаше буклук и мухи лайнарки поради простата причина, че се ходеше с малка лопатка до масовите гробове в гората - хем чисто хем културно. за къпането няма да говорим - щом много държиш да се къпеш всеки ден с топла вода и сапун - наистина си урбанистичен мутант - вземи малко се образовай - не е много здравословно това дето го правиш. водата слънцето и солта в нея имат доста добро въздействие върху кожичката ти, ама кво да те образовам - мий си се - може би ти намирисват краката;-)
за пушенето и пиенето: ти сигурно не пушиш и не пиеш и можеби в курортите не се пуши и пие? абе що си губя времето с теб, купи си чувал пясък и цимент и си бетонирай на воля



Тема Re: Fadromaнови [re: Фaдpoмa]  
АвторTиxo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 00:38



Fadroma много си тъп. Не се учудвам че чрноморието ни заприлича на боклуджйиска кофа и то заради хора с твоя интелект. Говориш за боклуците а знаеш ли , каде отиват канализационните води на Слънчев Бряг, Несебър,Созопол, Ахелой,Елените и др. ?
В морето , което се къпеш и му се кефиш .


Кои ти плаща бе "циганин"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.