Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Fadromaнови [re: j]  
АвторTиxo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 00:51



Виж:
http://science.cult.bg/irakli2005/087-Tabela_Irakli.jpg



Тема Re: Fadromaнови [re: Tиxo]  
Авторj (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 06:27




да, и какво следва от това: че както е забранено строителството, така е забранено и къмпирането и паленето на огън. По смисъла на тая заповед и "строителите" и "ираклианците" са в нарушение.



Тема PS:нови [re: Tиxo]  
Авторj (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 06:30



PS: Двама се карат, третият губи в случая.



Тема Re: Стига сте плакали за Иракли!нови [re: GROHOT]  
Авторshmatkata (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 18:47



mnogo sum suglasna s tova mnenie! az li4no tazi godina otigoh za purvi put na Irakli i bqh naistina o4arovana ot krasotata na prirodata!tam ne poznavah nikoi i za 2 dni ostanovih kontakti s horata ot tam! priqtni hora,koito naistina tursqt spokoistvie i ti6ina. Nikoga nqma da zabravq otno6enieto, krasotata i spokoistvieto na tova kut4e dadeno ni ot Bog! ne trqbva da pozvolim na nikogo da ni otneme takava dadenost!s nai golqmo jelanie dogodina pak bih oti6la tam, stiga da razpolagam s vreme, finansi i t.n. HORA, zamislete se! koito ne e hodil tam opredeleno mnogo e izpusnal. Otidete i se nasladete na vsi4ko ot koeto moje da se nujdae edin 4ovek po vreme na po4ivkata si! Opredeleno tova e mqsto koeto nikoga prez jivota si,nikoi ne moje da zabravi ako e vidql!





Тема Фадрома, в първи клас май си останал да повтаряшнови [re: Fadroma]  
АвторЛиTo (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 01:25



Фадрома, вземи се научи на правопис, преди да сереш по форумите.
Множественото число на палаткаджия не е "палаткаджий", нито пък имаш каквито и да е "фантазий", понеже като гледам в главата ти куха, само ветър духа.

Или не се учи на нищо, то вече май ти е късно така или иначе, само си вържи един камък на шията (още една дума, на която множественото число не е "ший") и скочи в морето. На по-дълбочко да е само.
Планетата ще ти е благодарна.

И макар някоя риба да умре, хапвайки от отровната ти плът, напоена с чалга и бетон, ще освободиш човечеството от тежкия товар да изтърпява смрадния ти дъх на плиткоумен слуга на базсмилието.



Тема Re: Фадрома, в първи клас май си останал да повтаряшнови [re: ЛиTo]  
АвторФaдpoмa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 01:17



Лито.Виждам,че когато няма какво да кажеш за да ме опровергаеш,или да предложиш нещо,най-лесно е да обръщаш темата на 180 градуса визирайки моята грамотност.Но тука проблема е че грамотен или неграмотен палаткаджийте-катунари,наркомани,алкохолици,ексхибиционисти,ще б ъдат прогонени далеч от Иракли.Знаеш ,че частни гардове пазят законната частна собственост.Така,че съжалявам те защото тази година ти е бил май-последният сезон на море без пари!



Тема Re: Фадрома, в първи клас май си останал да повтарнови [re: Фaдpoмa]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 08:52



абе пич, ти си ли спал на диво някога? заспивайки, звездите да са ти отгоре, знаеш ли това чувство ? Но както и да е, ако гледаме принципно, да, Иракли се води защитена местност от държавата, и като така там е забранено както къмпирането така и строителството. И щом е така, там така наречените "собственици" е трябвало да бъдат обезщетени, а не да им се връща земята, която те да продадат на мутрите, настанили се там. Както се разбра, "швейцарската" компания си е от наши момчета.



Тема qwertyнови [re: qwerty]  
Авторfadroma (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 10:12



Да.Спас съм по начина по който ме питаш.Знам го това чувство зведите да са ви отгоре.Като войник ми с събират само около 9 месеца спане на палатки и открито.Освен това съм рибар и имам цялостно къмпинг оборудване от петромакс до кола и ремарке и всичко нужно за къмпинг.Ходя когато имим време на палатка за риба но за 2-3 дена максимално поне досега.Спал съм доста често извън палатката точно под звездите с цел да си пазим въдиците защото ,често се случва някой да те окраде докато си спиш в палатката под звездите.Така е в Българие по дивите места,краде се.Имаше и един стар виц за това ще ти го кажа.Холмс и Уотсън спят на палатка навън.По едно време Уотсън се събужда от нещо и почва да бута Холмс за да го събуди питайки го " Холмс ,защо виждам звездите на небето" Елементарно,Уотсън откраднали са ни палатката!



Тема Re: qwertyнови [re: fadroma]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 11:25



Тогава те разбирам напълно. Гадно е да видиш едно хубаво място затрупано с пластмаса и стари огнища с недоизгорели боклуци. Така правят хората. Това не искаш ти, аз също не го искам. Аз съм ходил на рибарски места, въпреки, че не съм рибар, с компания, и сме оставяли по-чисто, отколкото сме намирали. Според мене спасението не е в строежа на грандоманските хотели, а в направата на един съвременен къмпинг, както се прави по света, а останалата част от местността наистина да бъде защитена и от мутри и от оставящи боклуците си любители на първичното - пласътмасата е вторична, нали.



Тема Re: qwertyнови [re: qwerty]  
АвторFadroma (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 20:39



Радвам се,че поне с теб стигнахме до някакво съгласие.Каквото и да стане по натам има няколко варианта за бъдещето на Иракли и те са: застроява се Иракли с хотели,малки или голями,построява се на Иракли един хубав къмпинг по всички стандарти на ЕС, трето Иракли се обявява за резерват където е забранено всякакво строителство и къмпиране и инвеститорите и собствениците на земи пият по няколко студени води.Последният вариант който няма как да стане по никакъв начин за ужас на "природозащитниците" е Иракли да си остане местност от Р България където е забранено всякакво строителство ,но пък абсолютно всеки от цяла България Сульо,Пульо,Атанас и Спас и всякакви "природозащитници" от България и чужбина да имат постоянен достъп и да могат да правят каквото си искат в тази местност особенно лятно време!Е този филм обаче за жалост на "природозащитниците" вече спря да се прожектира и за в бъдеще също няма да се пуска.Който е гледал филма "На море без пари на Иракли" гледа който не е да е! Ако някой има други идей за бъдещето на Иракли да ги сподели.Само моля без обиди ,нека има сериозни мниния а който няма какво да каже да си трае!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.