Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 24.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Платен евтин PR май си.нови [re: BORlMORT]  
АвторФaдpoмa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 19:46



Веж сега пич,тука не е важно какво ми е било детството,тежко или леко.Това е без значение за темата в клуба.Важното е че имате проблем и той не е детството ми а ,че тази година няма да ходите без пари на Иракли! Това е голямата ви болка и е ясно ,че истината за това много ви боли.И мен ме боли ,че сложиха ръка на къмпинг Градина но какво да правя всеки да се спасява поединично! Колкото това дали някой ми плаща мога да те уверя ,че никой не ми е платил нищо за да пиша в този клуб.Просто според правилата на дира изказвам лично мнение.За съжаление мнението ми съвпада с реалноста за иракли и вашите интереси за безплатната ви почивка там която свърши.Съветвам ви вместо да се жалвате тука да потърсите други алтернативи за море ,че сезона почва.Аз вече май ще се ориентирам окончателно за море в Турция или при роднина в Испания.Нашето Черно море е много скъпо и предлага некачествени услуги!Всеки има избор и може да си прави избора и изводите сам!Нямам нищо против вас но просто не сте прави да ревете!



Тема Re: Платен евтин PR май си.нови [re: Фaдpoмa]  
Автор JWalker (оптимист)
Публикувано30.05.06 20:19



Нашето Черно море е много скъпо и предлага некачествени услуги! Така е, защото е мутризирано, каквото за съжаление е бъдещето и на Иракли. А последните 15 години показаха, спасяването поединично е гибел за всички.



Тема Re: Платен евтин PR май си.нови [re: JWalker]  
Автор lXN (непознат )
Публикувано12.07.06 18:19



Ами каквито хората, такава им и къщата, добре бе драги, като си осерем къщата, ще ходим да живеем, в чуждата къща ли, ходете си и в Турция и в Гърция, ама как може капчица да не ви е жал за родината ви и за това за което, са си пролели кръвта, умни и честни хора, та да останат след тях къпани дебелосерковци и пропаднали пияници да се карат кой бил цапал по-малко, ами като се карате, що не се огледате и не видите, че тук таме е останал някои, който се опитва да всели здрав разум в изветрелите ви кратуни. Не виждате ли че и едните и другите сте едни и същи, ами защо не вземете, тези дето само приказвате, да спрете вредните за здравето навици и да почнете да работите повече, като за начало, защо кото знаете, толкова много пикантерии, не ги подкрепите с доказателства и да рзобличите мърлячите дето си хвърлят боклуците и творят безумици, не можете ли да разберете, че тези които строят хотели и те кампингуват и сигурно даже сте се засичали, и когато си хвърлят боклуците е трябвало всички да им се нахвърлите, да се насерат и повече да не правят така, дебелите мазни пръдльовци !
Иначе за къмпинг, трябва да има, иначе няма кой да стопанисва, местността, и той трябва да бъде извън защитената територия, на плажа да може да оставаш само да спиш със спален чувал, без никакви други екстри, освен огън, за който пак трябва да има строги правила. За тези неща могат да се организират конкурси, които да се оценяват от гражданите и след публичен дебат се избере кой ще стопанисва къмпингите. Но да стигнем до там трябва да разкараме корумпираните чиновници и на тяхно място, да изберем хора които не са обиграни мошенници. Като се оправи София след това ще се оправят Областните центрове и чак тогава Общините, а ние сме се хванали да се чудим кой от кой бил по-прав, какво значение има това, важното е какъв е резултата, за сега е в полза на няколко дебели насранковци. А ристю багеристю хич да не се опитва и той да се слага барабар с мъжете, ами да вземе да се освести, че къвто е охлюв много бързо може да остане без жалката си черупка - мечтите за СССР - бля, бла, бля и едва ли някой би желал да слуша жалките му брътвежи !

http://www.daspasimirakli.com//phpBB2/viewtopic.php?t=244&postdays=0&postorder=asc&start=15



Тема Re: Платен евтин PR май си.нови [re: Фaдpoмa]  
АвторAmot (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 15:48



Фадрома, хайде да се хванем на облог, че ако искам това лято ще спя безплатно на Иракли? Нещо те боли за безплатното - да нямаш земя или хотел по морето? И да стоят празни?
Аз не се жалвам и не рева, а правя каквото мога за да имаме природа. А ти какво правиш? Имаш ли цел различна оттази да се сърдиш и обиждаш другите.
Спасяваш се сам - опитай се първо да имаш добри спомени, добри приятели и добра душа. Всичко останало само ще дойде.
И се обзалагам, че ще имам по-добри спомени от теб, и за Иракли и за това лято и за морето.



Тема Re: Стига сте плакали за Иракли!нови [re: Fadroma]  
Автор natam-nasam (непознат)
Публикувано14.07.06 16:49



Не съм съгласна с твърдението, че хората живеят на палатки само и само да не плащат. Има си много други причини, като желанието за единение с природата например, които трудно могат да бъдат обяснени.
Колкото и да е странно, не всеки си пада по хотели и хората, които предпочитат "дивото" също би трябвало да имат избор. Нека има и от едното и от другото, но това, което става в момента е, че малко по малко ни лишават от правото ни на избор - ако искаш да ходиш на море, бъди богат и ходи по хотели.
Между другото, по хотелите има всякакви хора (както и по палатките) - не са никакъв пример за култура и морално поведение.



Тема Re: Платен евтин PR май си.нови [re: Amot]  
АвторFadroma (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 00:03



За съжаление съм от София и нямам никакви имоти по морето!Може и да спиш на катуна си но без вода и тоалетна и баня представям си на какво ще заприличаш!



Тема За Fadromaнови [re: natam-nasam]  
Авторsigratni (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 08:31



Много ми е интересно, че мислиш, че всички искат да ходят на палатки само за да не плащат. Достатъчно средства имам и мога да си позволя да плащам, освен това си нодя и 100 литрови чували, където слагам ВСЯКО! мое боклуче. Не разбираш ли, че сред организираните места за къмпингуване се губи живата връзка с природата. Аз просто мечтая за място, което е наистина диво и стихийно. Като отидеш в чужбина ще намериш ли необлагородена от човека природа. Не приятел! Макар, че май удобствата повече ще те радват като гледам. Нещо спомена и за армията преди 2004 г. Мога да те уверя, тъй като работя с сферата на националната сигурност, че армията от онези дни беше много повече армия, а сега просто е на доизживяване и вегетира. Палаткаджийството е начин на философия, на съществуване, без което не можем, защото по цяла година сме принудени да ходим на срещи в тесните костюми по мръсните улици и все нещо изпускаме, и все нещо отлита. Представи си да се отпуснеш на сгъваемото столче пред палатката и да слушаш морето и пукането на съчките в огъня. Обаче е напразно. Ти не го разбираш. Ако някога имам приятелка съм си казал, че има само три места в България, където бих могъл да предложа брак на една жена: извор "Живата вода" на Витоша, Аладжа манастир или пък в самото море край Иракли. Какво по хубаво да започнеш живота си с друг човек, потопен в непреходното. Да спасим непреходното Иракли. Само хората сме преходни и така трябва да си остане.



Тема Re: Стига сте плакали за Иракли!нови [re: иckpицa oт въrлeн]  
АвторTuxoMup (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 15:02



мисля че ник-а на този индивид обяснява всичко. сладур, акто не искаш, ходи си в Слънчев Бряг, и се радвай на глиганята!
явно са те водили насила на лагера, или си пипнал някоя срамна болест от някоя от голите комшийки, не знам, , и не ме интересува, но тази битка ЩЕ БЪДЕ спечелена, кокото и такива като теб да се правят на щраус в пясъка, свирещият пясън ка Иракли(ако си бил там наистина знаеш за какво говоря).



Тема Re: Шаман , изказа се неподготвен!нови [re: Fadroma]  
АвторTuxoMup (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 15:34



брато, не си прав!
никога не е имало проблем да се изкъпеш в душовете, даже в последните години взимаха по 1.5 лв за услугата!
вода не продаваха на капана и затова се взима от обзор, изпил съм няколко BMW-та в капана на Иракли, не само аз!



Тема Re: За Fadromaнови [re: sigratni]  
АвторFadroma (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 17:24



Ходил съм на много места из България,спал съм и на палатка за по два-три дена и то на позволени места.На всички места където съм бил имам снимки така ,че е глупаво да ме обвиняваш ,че не разбирам и не съм се докосвал до природата! Ако сти истински защитници на природата ще пазите Иракли не само от строежи но и от катунари.Факт ,че си траете за катуните и участвате в тях показва какви "природозащитници" сте!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.