Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: qwertyнови [re: Fadroma]  
Автор lXN (непознат )
Публикувано07.10.06 11:07



Изобщо не ме ебе за правописа.
Искам да се изразя точно и ясно, не е важно Нане да е добре а Вуте да е зле. Защото всички сме много богати ще ходим на Средиземно море, защото от североизток много духа. Интересно само защо богатите имат гори, а в България богатите нямат гори. Да ви еба майката селска проста на всички пукали, дето само бекате и мечите, защото докато си чешите рогите и краставата вълна, междувременно шефката на Русалка си прави най-богата свадба за ваша сметка, утре Банев няма да го има, тя ще остане и пак ще го духате ако междувременно не имигрирате, а майките и бащите си ще ги оставите да си купуват дърва за огрев от циганите и ще им пращате пари от чужбина за това, защото сте много умни и много богати, циганите са по-добре от вас, защото знаете ли един циганин какво ми каза: "Аз ако изкарвам под 10 бона се махам от тази държава" Пак ходете си купувайте дърва от циганите и цигари и алкохол без бандерол и коли на старо от Германия и апартаменти в новото строителство, защото между другото, манго като работи на строежа взима по 10 лв на квадрат докато вие докато си чешите мъдите или не взимате нищо или по 10-20 лв на ден и всичкото вино и ракия дето се пие в тази държава е за ваша сметка и за сметка на българската природа и българските деца, вашите деца педераси тъпи, а после си продайте и земята и изпийте парите, а децата ви да се скитат не мили не драги по цял свят.



Тема Re: qwertyнови [re: lXN]  
Автор lXN (непознат )
Публикувано19.10.06 19:47



Фадрома, от всичките ти постове които си пуснал разбрах най-същественото, че си посредствен, което ще рече кон с капаци или правиш всичко защото така е редно, но не и защото някога си обръщал внимание на нещо друго освен на трътката си. Познавам и други задръстеняци като теб, може да си много добре материално защото се трудиш много, но освен това няма какво друго да ни кажеш, затова е нямало смисъл изобщо да досаждаш на хората с персоната си, това че всеки може да прави каквото си иска е вярно и за двете страни в спора, друг е въпросът за морала, който е сбъркан в гена на Българите, ако има нещо за което съм съгласен с теб е реда, но законите трябва да са за всички, затова няма да се откажа да грача докато не видя че наистина е така. И овен това понякога целта оправдава средствата, какво от това че хората им са празни канчетата, нали са живи и се борят за място под слънцето имаш нещо против хората които не се къпят по 3 пъти на ден лятото, ами кажи защо, нима ти пречат, нима имат кой знае какъв избор освен да работят за 10 лева и да ходят на море без пари, ако нарушаваха законите и морала и бяха по-добре според твоите критерии тогава щеше ли да ги приемеш в групата на стереотипа ти? Като не ги приемаш какъв избор им даваш освен да те плюят, защо не кажеш нещо за себе си като си такъв бразцов екземпляр да се поучим от тебе и да не ни са празни канчетата :) Ама че си задръстен задръстен си, не защото не си ходил на палатка, на къмпинг или каквото и да е било там, ами защото освен че си напред нищо друго няма какво да кажеш.



Тема Re: Стига сте плакали за Иракли!нови [re: Шaмaн]  
АвторVSP (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 23:26



Bravo! Pozdravqvam te za tezi dumi Шаман.
Dosta se zasegnah ot "Сульо и Пульо бяха почнали да ходят там от кол и въже всякакви типове спяха на палатки явно за да не плащат на други места всичко беше пълно с бутилки от алкохол имаше и доста дрогирани"



Тема Re: Срамота!!!!нови [re: lXN]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 23:33



По тази тема има доста мнения...не съм чел всичките, но няма да остана безучастен.
Като малък още в продължение на 10г. всяко лято бях на Иракли...и то на палатка. Далеч от всякаква цивилизация. Беше страхотно! И казвам беше, защото наистина вече не е същото. За голямо съжаление!!!
Честно казано сега и не искам да ходя там, защото искам да запазя поне един красив спомен!

Хора!!!! Опомнете си разберете, че трябва да запазим природата!!!!!!!!!
Там има растителни видове, които отдавна са в различни червени книги!!!

Защо е задължително да унищожим всичко чисто и да го превърнем в дива кочина, както е в Слънчев бряг и много други?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!



Тема Re: Срамота!!!!нови [re: Hяkoй]  
АвторKos (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 01:15



Всички вие, които умирате за природата на Иракли, знаете ли че в Иракли има частна собственост и е незаконно да къмпингувате на нея. Забранено е също къмпингуването на места различни от указаните.

Вие за природата на Иракли ли сте или за плажа на Иракли. Така или иначе с бетон и без бетон палатките там за забранени.

Така ли ще запазите природата в Иракли, каква девствена природа, ако продължавате с тия палатки, скоро няма да я има.
То било хубаво първо малко да знаеш, после да пишеш.



Тема Re: Срамота!!!!нови [re: Kos]  
Авторти мa yби (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 09:41



ха-ха-ха-ха-хаааааааааааааа



Тема Re: Срамота!!!!нови [re: ти мa yби]  
Авторradical (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 11:53



Дивото къмпиране /защото това на Иракли е точно такова/ е също толкова гадно колкото и бетона които се излива навсякъде. Пълна пънкария.



Тема Re: Срамота!!!!нови [re: radical]  
АвторMиcтpaл (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 22:46



Така да видим сега.Аз съм от Обзор.Ходил съм на Иракли много години сигурно към 20 ,но не само лятото ами през цялата година.Къде са всички природозащитници зимата?Преди години нямаше много хора и беше чисто , а сега?Представяте ли си ако има 20000 човека с палатки на Иракли?Според мен трябва да се забрани всякакъв достъп до Иракли за да се запази.Ходя там и сега за риба ,но на палатка не съм ходил от около 5 години най-малко, защото стана по пренаселено и от Обзор.Всеки иска да отиде на Иракли,само да си прекара яко, никой не мисли за природата.Аве къде сте виждали по целият свят къмпинг без да се плаща?



Тема умрете от яд!!!нови [re: Kos]  
АвторJija (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 23:39



Чета, чета и не мога да повярвяам че съществуват такива хора! Тоя фадром-а всъщност е само един жалък човечец, който умира от яд, че трябва да дава пари за почивката си! Яд го е на нас, че си изкарваме страхотно: слънце, море, пясък, приятели.....и то без да плащаме!!! Защото той се чувства преебан, че трябва да дава пари! Въпреки че преди 2-3години се бяха появили някакви концесионери и събираха пари от всяка палатка на плажа!
Както разбирам много те е радвало фадром, като си си мислел, че 2006г. няма да има безплатно Иракли; но сигурно си разбрал, че си бяхме там без никакви проблеми...и беше все така великолепно, както може да е само на Иракли...и не сме плащали! Сигурна съм, че си умрял от Яд!!! Ти колко пари похарчи за почивка миналата година или не си почивал защото си беден неудачник?! Усещам вече как ще се поболееш от злоба и завист!!! Много се радвам, ако наистина е така! както вече някой отбеляза, ще направиш услуга на човечеството ако се заличиш от земята!.......
А ние и тази година ще сме на Иракли и пак без пари, а ти се пукни!
p.s. А вие собсвениците, заврете си документите за собственост в гъза! Защото не може да си собственик на природата! ТЯ е на Бог и ако се опитате да я приватизирате, той ще ви накаже!!! Помисли си...струва ли си цената, ако трябва да платиш скъпо за да я имаш....да платиш, но не с пари, ами например знаеш ли какво е да имаш дете с психическо заболяване- умствена изостаналост, идиотизъм....или да е урод? Би ли платил такава цена за да имаш земя....за да се наречеш собственик на парче земя до морето, собственик на природата?!
Бог си знае работата!!!!



Тема Re: умрете от яд!!!нови [re: Jija]  
АвторFadroma (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 01:36



Явно,нищо не си разбрала от това което писах досега!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.