Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Дневникът на една луданови [re: cka]  
Автор нeя ()
Публикувано12.05.05 04:16



ех - едвали знаеш скъпи
сигурно не

ако знаеше действително- щеше да бъде различно
ти щеше да бъдеш различен нали?

важното е че сега ми харесваш
това е
чисто
и
просто
...а темата не е на момичето
момичето е написало всичко това тук и няма права вече над темата
тя е обща
всички сме тук
всички можем да напишем каквото поискаме
докато някой не ни отстрани
уви
но ще дойде време когато аз ще имам права да отстранявам
и тогава не знам дали ще отстраня някого-може би не
аз не отстранявам
само защитавам
вс е решено и има отговор
аз го зная

самоче...няма как да ти кажа :[

Редактирано от нeя на 12.05.05 04:31.



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: cka]  
АвторLestat (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 20:48



Мъжко съм. :) Ама айде стига флууд. Време е темата да падне. Ния няма да пише повече. Радвай. :)



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Lestat]  
АвторTpиoнa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 21:27



Темата няма да падне. Полезни неща има вътре.

луна

Луни- все както тази
луна от мукава.
Ах, как духът я мрази:
тя сластната трева
на мойта злачна песен
като овца пасе.
и на гнева ми бесен
сама налита все,
и с вид един сърдит е...
На бой, на бой, слова!
Убивам аз луните,
човек от мукава.

Ален Боске

Всички хейтъри и флуудъри да се чувстват поздравени.



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Tpиoнa]  
Авторkaшoн (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 21:35



Трион - глупон
мн важно
бати лигнята
ти си си гневно животно по природа



Тема Аз още не съм умреланови [re: Hия Hичия]  
Автор Hия Hичия (непознат)
Публикувано17.05.05 02:57



Е, погребахте ме.
Ма аз няма да спра. За да ви е гадно. :)
Като видях що чудо се изписало в моя чест се почувствах... Нея. Много благодарим на таз писателка. Талант има, акъл предполагам също. Смях се от сърце. Ма плагиати не обичаме. Измисли си собствен образ и подобие пък ходи да претендираш за идентичност. Като не можеш - взимай чуждите.
И кво сега?
Нов ден, нов късмет. Птичките греят, слънцето пее и сесия наближава. Лестат расте. Един грък по-малко в тефтера на Ния.
Не ми е интересно вече да се правя на милата и любвеобилна девойка. А насреща ми застанал съдята в тога и ме сочи с пръст:
- Ама той страда!
Грънци.
Карлин, да ти кажа... права беше. Хубаво е да пиеш от чашата с чужди сълзи и кръв по устните. Ама пак чужда. И малко съчувствие от време на време та съвсем да не затъпееш и да не станеш говедо като повечето хора. Дали ми харесва? И питаш!
Да. Малко хора могат да се наслаждават на това, което причиняват. Ама това ни прави силни и необикновени, нали? Или пък не? Или часовникът ми е спрял.
Наливам си чай. За спорта. И за да се посмея пак малко. Сетих се за катерицата от "Алиса", която заспиваше непрекъснато и смъркаше чай през носа си. И за Шапкаря. И за Белия заек.
Всъщност с Белия заек започна всичко. Безобидна среща с imaginary friend - че. И дверите на Ада за обикновените хорица се отвориха. Изкокнаха отвътре едни черни дяволици с рога, опашки и копита. И викаха силно "Луди смеее, луди смее".
И хората се разбягаха, блъскаха се из стените на къщята си и трепереха нощем под юрганите си. Защо?
Идваха лудите. Идваха различните. И крехките стени на добре шлифованото обикновено съзнание се срутиха и хорицата побесняха. Заблъскаха. Грабнаха сопи и лопати и тръгнаха на стачка срещу дяволиците.
В това време те пиели чай на близката полянка и обсъждали коя с кого искала да спи, с колко кламера се била преборила и колко часа сън спели хората в Африка.
И дошла тълпата и видяла Дяволиците да пият чай. Възмутили се хората на неприличното време за пиене на чай, че и на марката и решили да ги унищожат. Излязъл един напет момък начело с менче със светена вода и високомерно казал:
- Не ви щем тука! Вий сте неудобни! Вий се скучни! Вий сте ненормални!
И плиснал момъка водата по лицето на Дяволицата предводителка.
А тя примигнала няколко пъти като мишка в брашно и казала с благ тътен:
- Благодаря ти, момко, че ми изми очите. На ти 5 лева да ми умиеш и краката.
Възмутил се момъка, врътнал се на пети и си тръгнал. Не бил толкова евтин. Да беше предложила 6 щеше да се навие.
Ама Дяволицата още вярвала в човещинката. Нищо, че твърде често идвала под формата на Бай Ганьо ама... човещинка си е. Ще извиняваш.
Разотишло се множеството като видяло, че Дяволиците не се трогнали. Решили, че някоя от тях ще се влюби, ще се депресира и ще се самоубие. А другите в знак на солидарност ще я последват. Ама такива са хората де. Никога не искат сами да свършат нещо.
И уж не ги интересувало какво става с Дяволиците, а всеки ден идвали на полянката и ги гледали какво правят. Дали играели карти, говорели, пиели чай или скачали на въже. Може би спели. Мразели ги, че им мърсят полянката. И че са различни. Не копали на нивата. И всеки ден идвали да ги мразят.
Ела, Карлин. Дай да дръпнем по един липов чай, да изиграем един белот и да видим хората, които са дошли в наша чест. Да пием сълзите и кръвта им! Наздраве, душице! Да си ми все такава хубава, зла Дяволица! Дълги години да раняваш и да унищожаваш! И да дишаме, дишаме, дишаме...
А аз ще дишам в твоя чест. :)



Тема Re: Аз още не съм умреланови [re: Hия Hичия]  
Автор lunabg (zveznata)
Публикувано17.05.05 10:27



Чела ли си на Пауло Куельо "Вероника решава да умре" . Препоръчвам ти я върховна книга



Тема Re: Аз още не съм умреланови [re: lunabg]  
Автор Hия Hичия (непознат)
Публикувано17.05.05 10:53



Преди много луни когато исках да си гледам крава на терасата щото си мислех, че млякото излиза на пакети от нея.
И един мармот...



Тема Я си стойнови [re: Hия Hичия]  
Авторcвиднa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 15:55



тука Взе да ми харесваш
Още повече в сравнение с "нея"
А и понеже уважавам хора, които правят нещо
напук на общоприетото



Тема Re: Я си стойнови [re: cвиднa]  
Авторвид (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 19:57



"А и понеже уважавам хора, които правят нещо
напук на общоприетото"
е то пък точно за това би трябвало нея да ти харесва



Тема Re: Я си стойнови [re: вид]  
Автор Hия Hичия (непознат)
Публикувано17.05.05 20:43



О, брадата Музо! Хвани го за червата и плети, плети венци...




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.