Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
АвторЧиkия Hичия (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 02:14



Еееебаси историята, ебаси дневника. То и аз съм малко луд ама като го прочетъх.... напрао зааеби. Все още съм афектиран от прочетеното и това ми е първата реакция, иначе не е лошо.



Тема Re: Размисли за Александърнови [re: Hия Hичия]  
Автор diana^^ (wednesday)
Публикувано05.03.05 23:05



Да, филма наистина си струва да се гледа.
От написаното от теб / поне в началото/ разбрах, че "велика личност" определяш личности като Александър. Всъщност... за мен самата такива са и "обикновените" хора. За които никои не е чувал, освен близките им може би. Хора, които със силата и волята са преодолявали изпитания. И да, великите личности имат проблеми. Защото са човеци. Като каза състрадание.. за мен например майка Тереза също е велика личност, какво и още милионите майки Терези по света. Защото и тях ги има. И те по нищо не се различават от нея. Може би единствено по неизвестността си.
А дали на "великите" е съдено да платят накрая.. може би.
И.. едва ли някой сам избира дали да е необикновен. Той или е или не е такъв.

Великите личности страдат.. И тези известните и другите- останали в анонимност. Разликата според мен понякога е една- едните страдат много също така заради отговорността към другите хора, която поемат.
Хубава тема. Хубав филм. На някои от въпросите ти едва ли би могло да се отговори. Но е хубаво да си ги задаваме все пак. Водят до отговори, независимо, че не винаги на самите тях.

"От какво се прави ливада?
Нима не знаеш?
Трева и една пчела, и да мечтаеш!..."Е.Д.

Редактирано от diana^^ на 05.03.05 23:09.



Тема Re: Размисли за Александърнови [re: diana^^]  
Автор Hия Hичия (непознат)
Публикувано06.03.05 11:25



Всъщност след като написах това (което след време ми се видя не толкова добро) реших да реализирам една отдавнашна идея. Мисля, че вече си чела "Мирише на портокали". Ето ти велик човек. Величието му е в обикновеността му.



Тема Re: Размисли за Александърнови [re: Hия Hичия]  
Автор diana^^ (wednesday)
Публикувано06.03.05 17:09



Да. И аз това исках да кажа, че величието не се измерва с извесността и необикновеността. И обратното.
Между другото учудващо е колко "велики" личности съществуват- реално, тук и сега... И колко много ни заобикалят всъщност, без да ги забелязваме.

"От какво се прави ливада?
Нима не знаеш?
Трева и една пчела, и да мечтаеш!..."Е.Д.



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
Автор baychev (непознат )
Публикувано11.03.05 03:56



da tova e dobro. prodaljavai da zapisva6 takiva 6antavi istoriiki



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: baychev]  
Авторниe (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 15:17



ние сме много, които го правим, но няои се пазим в тайна...



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: ниe]  
АвторTypбoтo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 20:21



Елате повече...



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
Автор вeчep (минаващ)
Публикувано12.03.05 23:10



ти ако си луда аз съм бен джонсън



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: вeчep]  
АвторNM (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 03:28



Здрасти, Бен



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Typбoтo]  
Авторниe (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 13:21



но ние сме дошли повече...

тук сме...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.