Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: литрите любов бяха там...нови [re: cka]  
Авторdiana (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 17:46



Остави на мълчащите да имат собствени причини за мълчанието си.



Тема Re: Ч.Р.Д и още нещо за Ния!!!нови [re: Hия Hичия]  
Авторevilone (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 13:06



Честит Рожден Ден, Ния! 10 дни закъснение са едно нищо в разточителността на времето пространството и знам, че ще ми ги простиш...
Не те познавам, а може пък и да те познавам... Няма да ти пожелавам нищо, защото ти сама си си пожелала вече всичко, което искаш... ако знаеш какво искаш!
Истината (най-относителното понятие, което познавам) е, че изпитах душевна наслада четейки те... Дори незнам защо... Дали защото се припознавам често в героинята (тоест ти), дали защото просто стила е добър(за правописа да не говорим)... незнам, а дори и не се вълнувам. Важното е, че се чувствах изключително добре, докато поглъщах букви, думи, изречения...
Аз отдавна приключих с моя дневник... Беше наивистичен, с тук-там нотки на мисловна дейност към самия му край. Стана така, че тъкмо му свършиха страничките и той навърши 10 години - а това му беше и гаранционния срок, даден от мен:) Не е ли свежо!!!
Та така, просто исках да споделя, с нищо да те ангажирам и т.н.
И здравей (ако си спомняш За Буквите на Черноризец Храбър, това беше завършека и означава - Да имаш здраве) и много се смей! А също така пей!
p.s. Знаеш ли, че и аз съм изпадала в размисъл и съм се радвала, минавайки покрай кабинета на д-р Жасмина Скакалечкова:)



Тема литричките ли...нови [re: cka]  
Авторcka (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 17:27



ния, тези дни има едно възраждане при теб. :)

diana, удивителният знак не е утвърждаващ, забравих да сложа няколко въпросителни след него.

diana, основната идея е, че "нехаресването" или "да имат собствени причини за мълчанието си" са несъизмерими със съществуването. когато човек иска да сподели подобно нещо, ние не можем да мълчим.

carlin, във връзка с, "чyk и нoжицa в xapтишka", мисля, че точната идея е blog.

evilone, "Аз отдавна приключих с моя дневник... Беше наивистичен, с тук-там нотки на мисловна дейност към самия му край. Стана така, че тъкмо му свършиха страничките и той навърши 10 години - а това му беше и гаранционния срок, даден от мен:) Не е ли свежо!!!" wtf. oh, I see, meaningless is fun!

"чyk и нoжицa в xapтишka", добра логика, но трябва да се търсят моралните основания на общуването. това обаче е ок, докато ния води монолог.

мapk, тънка ирония, или?

carlin, "марш", употребата е за да не звучиш негативно или просто четеш много детски приказки?

evilone, 10 секунди закъснение - 10 дена закъснение - 9 месеца закъснение.

Хоби, Развлечения, "... незнам, а дори и не се вълнувам. Важното е, че се чувствах изключително добре, докато поглъщах букви, думи, изречения..."

ния, well done ния! чакаме още. (наистина)

ния, открийте разликите,

. разбирам, че всички момичета преминават през периоди, но защо трябва да са толкова еднакви?

evilone, иска да отговори - "защото се припознавам често в героинята". мерси, evilone, но това вече ни е известно.



Тема Re: литричките ли...нови [re: cka]  
Авторнoжицa и чyk в xapтишka (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 23:17



какво имаш превид под "blog"?



Тема Re: литричките ли...нови [re: нoжицa и чyk в xapти]  
Авторcka (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 23:42



(собствено, бих се радвал да науча, ако подобна структура възникне в Ничията конкретност)



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
Автор GoodGodMan (непознат)
Публикувано09.08.05 16:24



Здрасти ! Как си Ния ? Малко съвсем си се 4алнала напоследък , но това е защото се взе твърде насериозно Знаеш 4е съм прав ... Ина4е може и да стане нещо от теб... като пораснеш .
Желая ти Успех !!!
Твой преди симптазиращ



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
АвторЛитepaтypнa миcъл (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 20:25



Много си куха, ма , ниййооооооо, ебахти тъпото произведение дето си нафляскала. Препоръчвам да се забрани достъп до компютър и да и се промие мозъка с бром. Аман от пишман писатели!



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Литepaтypнa миcъл]  
Авторpe (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 22:15



защо обезкуражаваш момичето?



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: pe]  
АвторЛитepaтypнa миcъл (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 00:09



А защо пък да я окуражавам?



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: pe]  
Автор Hия Hичия (новак)
Публикувано10.08.05 20:57



Защото да обезкуражаваш е по-лесно и по-приятно. :) И е по-забавно.
Show must go on!




Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.