Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
Тема Чети,Hия Hичия!нови [re: Hия Hичия]  
АвторOживял (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 22:36



Обръщам се в частност към теб не да ти натрия носа, да те критикувам или да те обвинявам :) Просто видях нещо в теб. А какво точно съм видял, ще прочетеш сама. Текстът по-долу е от истинския ми дневник. Все пак го "водя" с перспективата някой ден, някой да чете редовете му и да се поучава от тях. Защо не и аз самият...?


ДЕПРЕСИЯ 28.09.2003



Какво трябва да направя, че да се чувствам по-добре? Къде трябва да отида, че да избягам от проблемите? Защо животът ми се изпълни със сивота? Въпросите напират в главата ми, и с тях и болката се загнездва в душата. Опитвам се да я прогоня, но тя се връща отново и отново.
ТОВА Е ДЕПРЕСИЯ!!!

Забравих какво е да си споделяш болките и радостите с приятел, забравих какво е да мечтая.Да! Най-лошото нещо, което може да ми се случи, е да престана да мечтая. Аз не съм такъв!!!
Аз обичам живота, обичам добрите хора, обичам животните, обичам да мечтая, обичам да пея, обичам да се смея...обичам!
Радвам се, когато другите са радостни, радвам се, когато всичко вкъщи е наред, радвам се, когато видя доброта, радвам се, когато помогна на някой и той е доволен, радвам се на щастието...Но за в момента всички тези неща са временни. Терзае ме душевна болка породена от...незнам. Може би, нещастна любов....?
Оковите на нещастието са ме стопирали на едно място. Нямам развитие, а бих искал. Поради цялото внимание, което съм отделил на болката, не мисля какво точно искам. Оставил съм живота ми да тече, да се носи сам, без моите наставления...Това не е присъщо за мен!!! Не трябва да е така!

Когато нещата ми се оправят, ще се върна към тази страница, за да отговоря на въпросите с две изричения.


08.10.2004

Това беше преход! Отмират много стари възгледи и прокарват път за новия живот.
УТРЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ДНЕС!!!



Тема Забравих...нови [re: Oживял]  
АвторOживял (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 22:39



да те питам, коя зодия си?



Тема Re: Забравих...нови [re: Oживял]  
Автор Hия Hичия (Demon Inside)
Публикувано08.10.05 00:36



Рак.

Why should I cry for you? I only need you to feed...


Тема Re: Чети,Hия Hичия!нови [re: Oживял]  
Авторзз (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 18:54



хората стана блусари, вие още депресари, мухаха. какъв е изводът - трябва да се възстанови ритъмът. всъщност не е това изводът, но ще свържа после, друга ми е идеята. как може да се възстанови ритъмът, това е най-важно. лесно, открил съм как. вие компютърни игри игралили сте - естествено - нонстоп ли. чакайте не е това идеята. как започват тези игри. с нива, едно след друго, нива. какво значи това? още нищо значи. какви са тези нива отначало, лесни ли са? влизате ли в ритъм. спрете сега, не. не става как ви се иска още едно, набързо, следващото. точно знаете как става. всички стъпки, в поредица, разгръщащи се, елегантни и красиви ходове, пълен kick-ass, виртуални и реални опоненти, няма значение, скърбят. игрите пристрастяват. това ще използваме за живота. започнете с нещо лесно, което да контролирате директно и което да има директен ефект върху kick-ass способностите ви над нещата около вас, забележете реални неща. започнете с лесно - perfection. следващото ниво - perfection. това беше тренировка. излезте навън - кръвопролитие, не, просто сразихте няколко хора и обстоятелства. опитайте сега да спрете, няма да можете. наистина спрете. нещо вътре във вас продължава да емулира следващите ходове, няма спасение, трябва да видите какво ще стане "я да направя така". няма значение с какво тъпо нещо ще започнете, целта е да започнете ритъм, като тананикане, подсвиркването още не е симфония, но съдържа всички "бейсик" елементи на музиката, на абстрактно ниво те са едни и същи.

целта е да имате директен контрол, който да има директен ефект над реални неща. целта е да влезете в ритъм и след това да усложнявате, да надграждате, да комбинирате, защото сте се разработили, и сте натрупали инерция като някакъв самосвал. това чувство е яко.



Тема Re: още една откачалка....нови [re: Hия Hичия]  
Авторno_name (Нерегистриран)
Публикувано09.10.05 12:58



.... Ния, специално за теб го пействам ..... да сме две .... луди....
....водичка непослушно се стичат по гръбнака ми и оставят онези солени следички, които ме карат да потръпвам....умереният бриз ме е обгърнал, сякаш иска да ме защити от безнадеждността на тази обич, която ми носи толкова болка .... в същото време насочва капчиците постепенно и бавно надолу по гръбнака ми с онова постоянство, с което не ме напуска същата тази обич.... слънцето му помага - осветява пътя на капчиците, отразява се в тях и сякаш им дава кураж. а аз си мисля как има един чифт ръце на този свят в този момент, които биха направили какво ли не с капчиците .... тези две ръце ми липсват, те са тези, които страшно желая, обичам, чакам ....
всъщност, капчиците много нежно ще достигнат до онази част на гърба, където се преплита еротиката с обичта.... и понеже го няма онзи чифт ръце, ще се разбият като всички останали капчици на невъзможност и безнадеждност....
а дали тези капчици не са онези, които остават непопити от хавлията на сутрешния хигиенен душ!? когато си казвам - ето, в днешния ден болката е сякаш постихнала, и днес той няма да се обади, аз също - просто не бива. но не съм сигурна той защо ще го направи - необаждането.... дали защото не бива или защото неиска!? няма значение.
всъщност, тези капчици може и да са от нощната мъка, когато задължително между два и пет часа не мога да спя и мисля, мисля ....

незнам, кои са капчиците!? във всеки случай не бих ги дала на никой друг, освен на онези ръце .... и на никои други!

иначе, има протегнати още няколко чифта ръце - един чифт е от загрижените, ама наистина, другите са .... как да кажа ..... сещате се .... забавляващи се и очакващи същото! няма нищо лошо, разбира се, обаче много ме плаши мисълта, че онези две ръце, които взривяват капчиците, може би също искат само да се забавляват....

а всъщност капчиците са от обичта ми, от нищо друго.....

няма да си ги дам за забавления .... дори на двете му ръце .... просто няма да бъде честно .... много са изстрадали, нали!?


капчиците междувременно засъхнаха, нали всичко минава с течение на времето, или може би тъкмо за това



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
Авторииц (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 23:05



При всичкото ми уважение иди на лекар Това тук е по скоро оплакване иди и му кажи докторе аз бъркам понятията удари ме с нещо по тежко по главата
или пък поне една п.шка Така му кажиНе е достатъчно шантаво
Никак не е достатъчно шантаво требе да поработиш по въпроса



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: ииц]  
АвторЛиrличka (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 00:08



о0 :)



Тема виж менови [re: Hия Hичия]  
Авторjacky39bg@abv.bg (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 23:53



с теб си приличаме



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 17:19



Strahotno pishesh. Napravo ne mozhah da se spra dokato ne stigna kraia! Zvuchi mi tyzhno, no optimistichno! Mnogo mi haresa, prodylzhavai v syshtia duh! Fen sym ti! :-)



Тема Re: виж менови [re: jacky39bg@abv.bg]  
Авторblack sheep (Нерегистриран)
Публикувано29.10.05 00:34



i az!zn. li na koi vikat ''ludi''?koga kazvat ti si lud?-kogato kaje6 ne6to neobi4aino,neestestveno!kazva6 si''az sum lud-kogato napravi6,ili si pomisli6 ne6to neobi4aino za teb!lud-tova e da si razli4en[ina4e si si normalen]




Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.