Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: mammita63]  
Автор smile012 (непознат )
Публикувано23.04.18 09:47



Искам да изкажа възмущението си от българските доктори! Т4 значи терминален стадии нали така? Съответно когато се появяват нови оплаквания, единственото нещо, което може да направим е да се консултираме с доктор, как да облекчим болката или как да помогнем. На мен ми беше казано да оставя човека в хоспис и това от лекуващия онколог?!?!?!?! Не искам да живея в тази държава повече.. Тези хора нямат ли близки, как спят вечер...



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: smile012]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано23.04.18 18:23



Smile012, разбирам искреното ти възмущение. Аз лично изгледах вкъщи двама болни, починали в жестоки мъки. Уверявам те, че продължавам да "виждам" болките и да "чувам" стенанията им.
Ако си млад човек и искаш да се съхраниш за децата и семейството си, послушай съвета на онколога си. Има хосписи, в които болните са адекватно обезболени и обгрижени. Все пак, хосписът според мен е решение, когато човек наистина не може повече да помогне на близките си.
Кураж и сили .

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема Ново лекарство за тройно негативния рак на гърдата [re: *jull**]  
Автор Phillip (оценъчен)
Публикувано02.05.18 11:47



Някак са ми засмукали мейла в един лист и ме бомбардират с разни научни съобщения от много области, та реших да ви споделя. Не знам какво точно е тройно негативен рак на гърдата, но ми звучи по-респектиращо от други РМЖ.

Ето съобщението тук на английски:



~~~
«Да не споменавам тъпи калинки в сериозни клубове!»
обещание към клубар DarkSide

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано03.04.19 16:44



Днес съм на преглед на хирург, мисля че отново имам рецидив на мястото на операцията. На същото място, на което се появи 2009 г. Ама сега ми се вижда по страшно..... Много ме е страх... Стискайте ми палци....





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: feniks_m]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано03.04.19 16:49



С теб съм, Фениксче!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.04.19 18:35



С теб сме, мила! С теб сме!

И мене ме е страх, пустия му страх, пустия му рак. Но трябва да се справяме някак... И да си слушаме тялото и вътрешното чувство. Наскоро питах за лапи за външно приложение и Джулче ми даде линк към публикацията от клуба, в която са събрани рецептите. Ти сигурно си опитвала, но ...

В молитвата си всяка вечер споменавам някои приятели и всички онкоболни. И ти ще си там, да знаеш! Целувам те!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.04.19 22:59



Кураж, мила! Всичко може да се преодолее, ако човек не се плаши!
Стискам палци и ще се помоля за теб! Пиши за резултата.
Прегръдки!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано04.04.19 08:29



Успех ! Стискам палци и ти желая всичко да бъде наред !



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: feniks_m]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано04.04.19 11:23



Такааа.....първата присъда е сложена - има рецидив! Сега следва вероятно биопсия, хистология, нова химиотерапия и...само бог знае още какво.
Тъжно и обидно...





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: feniks_m]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.04.19 11:44



Ще се справиш, спокойно. Силна прегръдка от мен.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.