Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано25.06.19 22:38



Ти си смело момиче, Феникче!Докторите си знаят работата, само трябва доверие да има





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: iliana.k]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано26.06.19 06:20



Прегръщам те силно и ти желая всичко да мине бързо и леко !



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.06.19 09:51



Фениксче, цял ден те мислех и се радвам, че е минало възможно най-леко. И не забравяй, че ако конвенционалната
медицина има лимит, то човешкият дух и алтернативната медицина - нямат. Така че - горе главата и прегръдки от мен!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано27.06.19 08:37



Мила feniks, надявам се на добър отговор от терапията, а и да я понасяш лекинко. Както писа Джулчето, включвай и разрешени добавки по време на химията. Дали си чела за Искадор, знам, че има много добър ефект при РМЖ! Попитай Thea за една консултация с доктор. Прегръдки от мен!
Thea, ако искаш напиши за инжекциите с Искадор в някоя тема, и мен ме интересува.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: kras4o_k]  
Автор TheaO5 (същата)
Публикувано27.06.19 13:45



Мила Феникс,

Пак да кажа по време на вливките да вземаш поне Герисан и Саменто (или нещо на базата на котешки нокът). Аз вземах и Натанал.
С Искадора започнах няколко месеца след като приключи терапията ми, но го препоръчват и по време на самата терапия; аз още продължавам да слагам инжекциите, ще го правя докато мога да се снабдявам…
Моят лекар от Швейцария отдавна се пенсионира, но то и нямаше нужда от някакво специално лечение, само наблюдаваше показателите на имунната система. За да не пропусна нещо сега, вижте в темата за Искадора.
Иначе дозите може да си ги определяте сами и то смело!
Напр. в листовката пише, че се прави 1 месец пауза, но още тогава по препоръка на моя Шв. лекар правех пауза най-напред 10 дни (2 години!!), после две седмици – към 5 години, чак сега увеличих паузата на 25 дни.

Искам да ви кажа, че три години носих в Швейцария епикриза и резултати на Надя06 (светла й памет!!) и моят лекар изрично настояваше тя да не прави пауза! По това време Надето имаше едни малки образувания в застой, важно беше накъде ще се наклонят везните. Мисля, че тя не му повярва, а има една самозванка в България, която само взема парите на хората уж, че е компетентна по този въпрос.
Освен това за всички искам да кажа, че Искадор се продава свободно не само в Швейцария, няколко пъти си купувах от Германия. За всеки случай рецепта ми пишеше личната лекарка от България.

Ако не може сега да тръгне с Искадор, може да се прави билковата смес, която написах, но без жълт кантарион, аз не знаех за тези особености, за които е писала Красчо.
Прегръдки, мила Феникс!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: TheaO5]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано28.06.19 08:08



Теичка ,а как вземаше Герисан и Саменто ?По указанията на опаковките ли ?



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано28.06.19 15:35



Милички, ужасът за мен започна от втория ден след вливката - болки в цялото тяло, мотае ми се главата, чувствам се зле...
Да видим дали ще издържа на тази схема - всяка седмица на Taxol.
Относно добавките - пия разбира се. Котешки нокът спрях, защото няма как да пия само два дни от седмицата. Имам книга в която пише какво е добре да се взима при вливане на това лекарство,а именно - L-глутамин,мелатонин,рибено масло,вит.Б6 и още нещо беше, да се избягват билки и кверцетин, защото може да намалят дейцтвието на лекарството.
Благодаря, че мислите за мен!





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано28.06.19 21:56



Прегръдки,мила,ще се справиш!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.07.19 17:10



Фениксче, мило...

Аз отказах една подобна схема преди време, хем беше с много по леко лекарство. Но понякога няма място за подобни капризи... Важното е схемата да работи и да има резултат.

Преди години щях да ти кажа "бъди силна, блябля". Сега, честно казано, не знам какво да кажа. Състрадавам.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Ekna]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано08.07.19 20:30



Ekna, мила, благодаря за милите думи! Много си права за "няма място за капризи "......
Стискам зъби и карам напред!
Изкарах три седмици - това се брои за една вливка - и сега ще почивам до 22.07 и започвам втория цикъл. Долу - горе се справям със страничните ефекти. Боли ме стомаха от химията и ми пада много кръвното - с това трябва да се справя, ако може без лекарства. Не виждам видим ефект дотук от химията - надявам се да подейства,силно се надявам......
Ти успяваш ли вече със възстановяването? Мисля за теб и ти изпращам цялата си позитивна енергия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.