Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Tia maria]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано14.10.19 16:35



Мани, почивам от химията две седмици, а от добавките ще видя резултата и дали ще почивам след месец.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано14.10.19 18:41



Аха ...желая ти успех и те прегръщам !

Според прочетеното от мен след месец трябва да се почива от витамините ( моите са няколко витамина ) защото зопочват да работят срещу тялото.
Но пък съм чела , че всеки подсъзнателно знае какво е лечението му.Така че - да се молим зо ноъ джбржто и правилно решение !

Редактирано от Tia maria на 14.10.19 18:43.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.10.19 18:01



Аз пък съм чела да добавките, че им трябват 3 месеца, за да се натрупат в организма.
Включително и фитотерапевти обикновено за толкова време препоръчват билките,
преди да се направи почивка. Аз лично се придържам към тази схема, освен ако
изрично не е упоменато друго.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: TheaO5]  
Автор Mirara73 (непознат )
Публикувано18.10.19 16:48



Благодаря за отговора. Четох за добавките, но не знам дали няма да пропусна нещо. Бихте ли ми препратили на пощата по- важните? mirara@abv.bg. А за Искадора схемата доктор ли трябва да я определи? Видях двама доктори в София, които изписват.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Mirara73]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.10.19 19:08



Ако Теа не възразява, може да напише добавките тук. Това е форум за споделяне.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: *jull**]  
Автор TheaO5 (същата)
Публикувано22.10.19 08:34



Аз толкова много съм писала за имунната система и различните добавки, че сигурно съм станала досадна, а и няма какво ново да кажа – последно писах пак в тази тема, малко по-горе.
Но все пак, накратко:
Още по време на вливанията и много години след това вземах познатия чеснов извлек (Натанал), „котешки нокът” (Саменто), Герисан, ленено масло различни видове.
След химиотерапията към горните, които са почти редовни, съм вземала всякакви – Олисалвин акула, Цитросепт, Мужик корен, Спирулина, Шлемник байкалски, Соя витал..., дори не помня всичко, защото ги сменях през месец.

Специално за Iscador/Искадор, който се произвежда на базата на имел - това е пак вид добавка, а не лекарство. В Лукас Клиник в Швейцария, специализирана именно в съдействие и лечение на онкологични заболявания, са правени клинични изпитания от десетилетия и е доказан този ефект. Там не са ме лекували, само наблюдаваха кръвните показатели, по-специално за Т-хелпери, Т-супресори и главно НК (Natural Killers)-клетки, които унищожават туморните клетки.
За Искадора пише (и популярно казват), че след 14 инжекции през ден се прави един месец почивка. Но навремето, както ми предписа моят лекар от Швейцария, към 3 години правих пауза една седмица, след това няколко години около 10 дни, постепенно увеличавах паузата и сега е 25 дни.
По принцип, колкото по-голям е рискът, толкова паузата е по-кратка.
За дозите също - като ми паднаха едни показатели на имунната система (в критичната четвърта година), лекарят ми направи специална поръчка само максимална доза (20 мг) за три месеца.
Както разбирате, Искадор-ът не е определящ.

Тогава включих различни гъбени комплекси, които купувах от аптеките „Здраве от изтока“, сега ги има и в аптеки „Ремедиум“. От там вземах „Майтаке бета фактор на д-р Нанба“, които таблетки били патентовани в САЩ и са специално насочени към Т-клетките и НК –клетките на имунната система.
Вземах и един комбиниран гъбен комплекс от няколко гъби (дозите са на опаковките) и през два месеца редувах с други добавки – напр. Активиран Кверцетин, IP-6.

Друга важна група са пчелните продукти пчелно млечице и пчелен прашец. Съчетавах ги с другите добавки.

Допълнително (инцидентно и за съжаление рядко) правех следната билкова смес, за която се предполага, че влияе на тези показатели на имунната система:
Равни количества червен кантарион, жълт кантарион, невен, бял имел и кръвен здравец, две супени лъжици от тази смес се варят 10-15 минути в 700 мл вода, аз ги оставям да престоят максимум 1 час и се пият три пъти на ден.
Но Красчо изрази резерви по отношение на кантариона.

За храните – никакво гладуване, но никакви тлъсти храни, да се избягват и сладките неща, по-специално тестените. Да се пият повече сокове от цвекло и моркови, смутита и т.н.
Така продължаваме една година, още две, още пет, още седем, още десет и после малко по-спокойно..
Прегръщам ви всички!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: TheaO5]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.10.19 11:07



Благодаря, Теа, знаеш, че новочетящите невинаги се връщат назад или
трудно се ориентират, затова отвреме-навреме преповтаряме нещата.
Прегръдки!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.12.19 23:43



Антибиотик помага при напреднал РМЖ -



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано06.01.20 15:02



Здравейте, да се отчета след като дойдох на себе си след последната химия.
На 16.01.2020 ще ми правят скенер и ще решат как да продължат лечението. Направих 5 курса/ по две вливки/ с ерибулин. Има ефект, какъв и колко ще се види след скенера. Вероятно няма да е същото лекарство, защото се появи невропатия на долни и горни крайници. Много тежко понасям вече поредите вливания, два - три дни след това ми се налага да пазя по - дълго леглото. Падна ми хемоглобина и т.н., въпреки добавките ,които взимам.
Това е при мен, надявам се да има положителни новини и да изгрее малко слънце и на мойта улица.
Прегръдки!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано06.01.20 15:57



С хубава новина започваме 2020г.


Важно е, че има ефект, мила
Прегръдки!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.