Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.01.20 18:57



Изтощително е... знам, мила! Но нека изберем в какво да вярваме и да даде Бог да се случи! Нова е годината! Трудно е да бъдем позитивни, но трябва да полагаме усилия, защото само така можем да се почувстваме мъничко по-добре.


И на мен не ми е лесно. Започна да ми писва от пиенето на добавки, все по-малко го правя. И показателите не винаги са добре, но тогава пък си почивам малко повече между вливките, което иначе са седмични. Започна леко и постепенно става по-трудно. Но яростно се противопоставям на гадостите. Паля от време на време. Казвам си: мамка му, но ще се справя! ЩЕ СЕ СПРАВЯ! От мен зависи да пия течности, от мен зависи да правя разходки, да ходя на пиано, да работя по 20 часа месечно, дистанционно работа си намерих по програма за инвалиди е. Яростно се съпротивлявам на желанието си да лежа. И на настъпващия на моменти мрак. И гледам да се хвана за любовта в очите на близките ми.

Прегръщам те!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Ekna]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано07.01.20 21:48



Ти си много силно момиче, Кате! Ще се справиш и аз съм с теб и Фениксче





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: iliana.k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.01.20 18:35



Да, мила. Сега съм по-добре от лятото с операциите. Исках да дам кураж на Фениксчето.


Прегръщам ви!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Ekna]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано09.01.20 17:22



Благодаря ти мила Екна, толкова си мила, позитивна, любяща.
Всичко, което си написала, все едно си в моите мисли. Точно така ми се случва и след 7 месеца на седмични вливки ,с малки почивки, всичко ми идва много.
Гледам напред позитивно, с надежда! И правя всичко, което зависи от мен. Бог да е с нас!
Прегръдка!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано29.02.20 22:10



Здравейте мили приятели,
Току що приключих поредната лъчетерапия. От тук натам как ще продължи лечението не знам.
Знам и чуствам единствено в този момент, че ми трябва почивка за да се съвзема физически,.
Прегръдка от мен на всички!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано29.02.20 22:19



Прегръщам те, мила feniks! Всичко ще е добре, надявам се! Понякога трябва терапевтична пауза. Ще правиш ли ПЕТ?

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: kras4o_k]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано01.03.20 13:03



Благодаря,прегръдка и от мен. За сега не знам дали и кога ще правя ПЕТ скенер.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано01.03.20 17:31



Много се радвам ,Феникс.Хубава почивка ,усмивки и спокойствие ти желая.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.03.20 10:01



Мила, надявам се да се възстановиш бързо! Знаеш как да си държиш имунната
система, но не забравяй да търсиш и да си създаваш положителни емоции.
Прегръщам те!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано02.03.20 22:45



Имам един въпрос, свързан с хоромоналната терапия. Днес бях с моята половинка на ЯМР /ама нещо хич не ми се говори какъв шок изживяхме преди 2 седмици с него/, та докато го регистрирам и гледам -Изследване за костна плътност. На мен лекуващата онколожка между другото така ми каза преди около половин година, че е добре да си я изследвам, ама аз това го пропуснах някак си. И днес изведнъж си казвам я да направя това сега, докато чакам 20-30 мин. да приключи ЯМР-то . Оказа се , че имам остеопороза -3,9 и докато гледах ужасена в асансьора ме заговаря някакъв човек и започва да ми обяснява за хранителен режим, добавки, консултация с ревматолог и т. н. Оказа се млад лекар, който ми каза, че трябва да говоря с онколога си също, заради естрогена. И аз като се замисля от 10 години съм в изкуствена менопауза и защо никой не ми е казал да се следя за остеопороза? Та някой може ли да сподели нещо за това, с кой първо да се срещна, онколог ли, ревматолог ли, този екземестан също предизвиква намаляване на костна плътност.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.