Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано15.07.19 23:43



Тази седмица почивам и нямам вливка. Едва днес се почувствах малко по-добре . Много тежко понасям това лекарство - нямам сили, боли ме стомаха и главата, прилошава ми, промени се вкусът на храната...Всичко това след трета вливка, а трябва да направя още осем! Не виждам видими следи за действие на лекарството - всичко си е като в началото, даже ми се струва че основната буца на оперативния ръб се е увеличила леко...

Пия добавки,витамини,опитвам се храненето да е повече, но съм отчаяна, падна ми косата/въпреки че доктора каза че няма да падне/.... Дъщеря ми преносва бебето,което чака и за това съм притеснена, изобщо съм отчаяна и нещастна



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано16.07.19 07:11



Не страдай, мила ! Всичко ще си дойде на мястото ! Ще се роди голямо, хубаво бебче, ти ще се оправиш... Само още малко търпение и кураж ! С теб сме и стискаме палци това да се случи по-бързо ! Ще ходим пак на о-в Скиатос или на други красиви места, нали помниш? Ще тичаш след внучето... Имаш още много години напред !
Силно те прегръщам:



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.07.19 12:15



Оо, мило Фениксче, как те разбирам. Човек понякога се чувства така притиснат в ъгъла и не вижда изход.

Опитвай разни неща, които евентуално да те накарат да се чувстваш малко по-добре.

Аз в болницата не можех да се съсредоточа да чета, но ме подсетиха за аудио книги и така дни наред поглъщах разни криминалета, понякога дори заспивах.

Друго - слушалките и любима музика.

Молитви.

Оцветяване - има приложения за телефон.

Или пък разглеждам снимки на децата като малки.

Клипчета с котки и бебета много гледам.

И Fine living телевизия - там едни хора си купуват острови. Отнасяха ме в мечти.

Също кулинарните тв. Може да нямах апетит, или пък да не трябваше са ям, но ми беше приятно да ги гледам и да си мисля "Това не е трудно. Ще изненадам Шпашчо някой път."

Просто трябва да се мъчим да се разсейваме, и то с хубави неща. И тъпо и упорито да си повтаряме, че е за добро. Че всеки ден във всяко отношение положението става все по-добро и по-добро.

Всичко ще е наред с бебочето и дъщеря ти! Просто не бива да се тревожиш, защото това е негативна енергия. Мисли си, тъпо и упорито, всичко ще е наред!!!

И моите неволи не са приключили съвсем. И на мен, все още, на моменти ми се иска да ме няма. Но просто трябва да преминем през това.

За терапията - обсъди ли с лекуващия как се чувстваш и какво те притеснява? Ако не - направи го. Поговорете дали не е добре да смените.

Прегръщам те, мила! Обичам те! Ще се помоля за теб и дъщеря ти!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Ekna]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано16.07.19 13:43



Силна прегръдка и от мен, Феникче! Нали знаеш, че нещата трябва да се объркат за да се оправят.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: iliana.k]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано16.07.19 15:54



Подкрепа и позитивна енергия и от мен.


Я, какъв невероятен стимул за борба имаш - бебчето. Нали баба трябва да тича след него?!

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.07.19 15:02



Фениксче, хубави съвети ти е дала Екна. Понякога така се струпват много тревоги наведнъж и човек си мисли, че нямат край.
Но имат, повярвай ми. Едно по едно ще минат. Прегръщам те, мила и се моля по-бързо да се оправиш!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано20.07.19 20:28



Най-после дъщеря ми роди - имам си внучка!
Прекрасно е!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано20.07.19 22:27



ЧЕСТИТА ВНУЧКА,фЕНИКСЧЕ! МНОГО ГОЛЯМА РАДОСТ НОСЯТ ВНУЧЕТАТА!ДА Е ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!!!!





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано21.07.19 06:59



Честита внучка ! Да сте живи и здрави всички вкъщи ! Стягай се бабо, голяма работа е чака ! Само внуците се обичат повече от децата !



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: diana1OO]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.07.19 12:11



Прекрасна новина, да ти е честита внучката! Жива и здрава да е, и

ти покрай нея!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.