Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.10.19 23:19



Разбира се! Щом си помисля за теб и го правя.

А аз често те мисля.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано07.10.19 18:52



Браво feniksche! Бързо действаш с имунолога. Дано бързо навлезеш в по-добра форма, ако мога така да се изразя. Това с разстройството, трябва да го коментираш с химиотерапевта. Още си спомням как беше при мен с първата вливка с Доцетакс- висока температура, разстройство, болки в мускулите, гърба и ставите, абе всичко, което се сетиш и то цяла седмица. Докторите много се изплашиха, намалиха ми малко дозата и после беше по-добре. Според мен и това е важно-правилната дозировка според килограмите.
И аз съм се замислила за имунолога на Катето, но всичко оставям за след това! Под "след това" имам предвид, че взех много трудно решение- напускам работа след почти 18 години. Много стрес ежедневно, изпотяване и треперене при всеки разговор с шефа и така, и то при перфектна работа от моя страна. Просто някаква нетърпимост се получи. И както се казва- И те така, вярвам, че е за добро.



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: kras4o_k]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано07.10.19 20:48



Миличка, наистина трудно решение си взела. Аз също обмислям да спра работа. Моят съпруг е против,смята че ще се фокусирам в лоши мисли.
Резултатите от изследванията ми са готови,но още не ми се е обадил имунолога. Малко съм нервна какво ще каже.
Разстройството спря, но все пак ще кажа на доктора.
Мисля че можеш да намериш друга работа,без стрес за теб.
Прегръдки!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: TheaO5]  
Автор Мирослава Радева (непознат )
Публикувано11.10.19 18:15



Здравейте, за моя близка се интересувам от Искадор - как и от къде може да се поръча?



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Мирослава Радева]  
Автор TheaO5 (същата)
Публикувано11.10.19 21:11



Здравейте Мирослава!
Вече 12 години си слагам инжекции Искадор. Сигурно сте прочели как съм започнала.
Сега Искадор се продава без рецепта (аз за всеки случай искам рецепта от личния ми лекар тук от България).
По-миналата година бях в Германия и си взех за една година, през м. декември 2018 се свързах случайно с една аптека в Цюрих и летях за един ден отиване и връщане да си го взема.
Иначе не зная как може да се поръча от България.
Но освен Искадор, моля вижте добавките, които вземам, защото ги подбирам така, че да влияят на имунната система, специално заради тяхното антитуморно действие.
Пожелавам на Вашата близка вяра, оптимизъм и постоянство дълги, дълги години; здраве и късмет!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано12.10.19 17:47



Такаа, освен сринат имунитет, изследванията показват възпаление в организма, висок риск от инфаркт, инсулт, тромбоемболия, нарушена мастна обмяна,висока пикочна киселина
Изписа много неща за пиене. Два дена разглеждам консултацията и реших да се съсредоточа върху първите две неща. След 10-15 дни ще следя 3 показателя и тогава ще включа и другите неща.
Иначе химията предизвика голяма умора,едва ходя и се задъхвам, много ниски левкоцити и хемоглобин. Дано успея да ги вдигна с храна и добавки до сряда,когато имам нова вливка.
Прегръдки от мен.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.10.19 21:58



Фениксче, опитай се да следваш всичките му препоръки!!!

За няма и месец вече мога да тичам, възстанових си 3 кг от загубените 10 и дори маркерът ми малко е паднал (без да ходя на химия).Освен това спя по-добре, което може да е и косвен ефект и то не само заради добавките, а и работата с психотерапевт.

Например на нея се дължи това, че се записах на пиано и съм много хепи с това! Апропо в понеделник чакам да ми доставят и страхотно дигитално пиано, което ми избраха Джул и компания и съм им мнооого благодарна!

Само го споменавам като един от ефектите на психотерапията при мен.

Но да се върна на имунолога. Виж, на мен също ми е много трудно да спазвам всичко точно. Чат-пат пропускам нещо. Домързява ме някой път да си сваря куркумата или чая. Забравям да пия добавки... Но се старая и при толкова много неща положителният ефект е налице. Вече мога да го кажа!

Редактирано от Ekna на 12.10.19 22:24.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Ekna]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано12.10.19 23:14



Ама как успяваш да пиеш всичко?
При мен нещата са около 25...
Направо съм шаш...
А за теб се радвам много, това са все хубави неща, прегръщам те, мила.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.10.19 11:27



Моите са с 5 по-малко

Няколко нощи не спах заради това. 3-4 дни рових и обикалях аптеки, за да избера по-добра цена за всяко.

Най-голямата част поръчах от онлайн аптека Ремедиум. Оказа се с най-добри цени. И доставката ми беше безплатна, защото купих неща над ... 30 лв. май беше за безплатна доставка.

Проблемът е и, че не на всякъде има всичко.

Но повечето са хапчета, а те се пият лесно.

Набрах всичко на ексел с колонки кое, кога, по колко се пие. Направих филтри. Селектирах преди, по време и след храна и ги разпечатах на отделни страници и ги щипнах. Сложих всичко в едно кашонче, метнах и списъка вътре и един химикал. И метнах кашончето върху хладилника. Направих си аларми на телефона за добавките преди храна за 9.30, 12.30 и 18.30.

Като звънне алармата, свалям кашона на масата, отварям страницата "преди" и едно по едно ги вадя от кашона. След това вадя и тези за по време на храна. Отделям хапченцата в кутийка за лекарства и в чантата или на масата, за да не ги забравя. И така...

Малко по-трудно е с чайовете и пектина. И ги пия неритмично и на око. Ама пия все пак.

Ще ти изпратя моята екселска табличка за улеснение. На Вайбър ти я пускам.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано13.10.19 17:19



Фениксче , моите са десетина та се справям.Сама
си ги предписах за тонус а и защото ги имаме вкъщи.Приготвям си ги от вечерта в кутийки за сутрин ,обед и вечер.Две от тях прибавям към салати и супи , държа ги при подправките и не ги
забравям.Има и за кафето - в неговия шкаф .По късно ще направя детокс и ще включа някои неща за лимфата и йод. При теб почивка предвидена ли е ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.