Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: feniks_m]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано27.01.18 16:46



Привет от мен мили приятели!
След много мъки направих лъчетерапия на прешлените, в които има метастази. Но болките не отзвучаха съвсем, като постоя по-дълго права и ме боли леко и неприятно. Започнах хормонално лечение, предстои ми още лъче за мети в сакрума и Xjeva инжекции за костите.
Не се чувствам особенно комфортно, имам болки и това ме притеснява ..... надявам да се подобри състоянието ми.....





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: feniks_m]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.01.18 17:04



Фениксче, тъкмо се чудехме какви ги вършиш. Ще намалее болката, когато след няколко месеца се овладеят костните мети. Имай малко търпение. Силна прегръдка от мен!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: feniks_m]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано27.01.18 17:43



Феникс, споко, не си само ти. Аз все още правя лъче на прешлените. А после пак химио, но имам частична ремисия, поне така пише в епикризата. Ще търпим, няма начин. Трябва да се оправим до пролетната среща, че трябва да се видим.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: mammita63]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано27.01.18 21:42



Надявам се да се оправим!
Много ми е трудно в момента....





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.01.18 09:00



Фениксче, изгледа ли предаването с Милен Антонов? Човекът е готов да помага безвъзмездно на хора, които имат нужда от помощта му.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано28.01.18 16:09



Моля, дай линк или къде да гледам



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: feniks_m]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано29.01.18 22:09



Фениксче, както Бубето е писала, всичко ще отшуми. Прегръщам те силно. Каква е хормоналната терапия, а преди пиеше ли нещо?
Джулче, може ли линк към предаването?

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Милен Антонов - Петте стълба [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.01.18 11:27



Милен Антонов на гости при Гала:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: kras4o_k]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано03.02.18 18:52



Надявам се да отшуми.
Сега ми слагат faslodex веднъж месечно, преди това бях 1,5години на nolvadex



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 7 [re: *jull**]  
Автор smile012 (непознат )
Публикувано08.03.18 13:15



Имам един може би малко глупав въпрос. Има ли как метастазите в костите да изчезнат? По-точно при прием на съответнен хормон/лекарство има ли как самата кост да заздравее или не? Или просто лекарствата спират обрзуването на нови метастази в другите кости?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.