Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови  
Авторanta (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 17:58



Моля, споделете впечатление и резултати от лечение при д-р Дамянов!

Редактирано от Buba67 на 21.07.10 23:24.



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: anta]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 18:16



Впечатленията ми са много добри. Единственият доктор, който се опита да направи нещо за баща ми, след като го отписаха и едва ли не казаха че това е края. Внимателен и загрижен, той и целият му персонал. Правихме озонова терапия, лазерна терапия и вливания с комплекс витамини. Имаше идея да подобрим общото състояния и после да правим инсулин-потенцирана терапия. Не успяхме да стигнем до нея, но просто баща ми беше в много лошо състояние вече. Предупреди ме преди да започнем терапиите за състоянието му, но каза, че ще направи всичко възможно и че не можем да оставим човека без лечение, просто така ..... да чака края. Закъсняхме... за съжаление, но искрено вярвам, че това лечение помогна последните му дни да бъдат изпълнени с надежда и вяра, че ще се подобри. Ходихме до последно, чувстваше се доста по-добре, нямаше болки.
Това е нашият случай, но там имаше хора, които се лекуват успешно. Запознах се с такива.
Ако те интересува още нещо, питай.



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: Juli7]  
Авторanta (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 21:57



да интересуваме общо взето всичко -понеже казахте че сте се запознали и с други хора -какви са резултатите, чуства ли се отпадналост, колко време продължава-ако е удобно можели да ви звънна по телефона /който евентуално да оставите на мейл - toni_ianeva77@abv.bg



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: anta]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано04.01.08 22:57



А не е ли по-добре тук да се споделя всичко това за да е в полза и на други??

Нема начин да нема начин



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: anta]  
Авторanta (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 11:42



разбира се весела-имах в предвид на мейла да ми прати телефона си за да се чуем -все пак jul7 не е длъжна да си дава телефона нали така



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: anta]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано05.01.08 12:14



Точно така. Никой не е длъжен да си дава телефоните, но не става въпрос за това. Ние пишем тук, защото четат много хора и по този начин сме полезни на всички. Това, което искаш ти да научиш ще е полезно и на всички останали. Но всеки сам решава с кого и по какъв начин да контактува.
Аз за себе си съм избрала да пиша и да отговарям тук, а не на лични бележки и и-мейл. Когато отговарям персонално на някого, помагам само на него. Когато пиша тук - помагам на десетки....



Нема начин да нема начин

Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: vesela.bg]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 16:23



Здравейте. Какво друго да споделя за лечението в тази клиника. От хората с които си говорих по време на терапията с баща ми разбрах, че след вливанията на инсулин, почтиняма странични действия. Едно момче с операция от тумор на дебелото черво и разсейки (няколко) в черния дроб сподели, че имал леко главоболие за няколко часа, но само 1-2 пъти. Други не са имали главоболие, а лека замаяност. Хората, с които се засичах там, казваха, че се чувстват добре. Аз наистина съжалявам, че не се насочихме по-рано към тази терапия, з-то щяхме да избегнем токсичността от химито, което при нас беше решаващо - баща ми имаше множество разсейки в черния дроб и химиото го натовари допълнително.
Но аз лично съм впечатлена от озоновата терапия. Един професор, който всъщност беше обучаващ на персонала там за работа с озоновия апарат ми обясни, че озонотерапията има много добър ефект при проблеми с черния дроб, изпробвали са го при лечение на хепатит (което нас всъщност ни интересуваше). Разбира се, казват, че има добър ефект и при раковите заболявания, з-то насищайки целия организъм с кислород, раковите клетки не могат да се развиват.
Имаше около 6 човека освен нас, които провеждаха озонотерапията. Незнам какво друго да пиша, ако ви интересува нещо питайте.
А, още нещо - там дават едни списъци какви храни могат да се ядат и какви сокове трябва да се пият.



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: Juli7]  
Авторanta (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 18:11



благодая ти jull7 . ти наистина си прекрасен човек -опитваш се дадеш изчерпателна информация-разбира се на база на това което си видяла и впечатления които си събрала . Понеже цял ден се ровя из нета и днес прочетох за едно лекарство на доц.Хаджиев-HD88 -ДАЛИ СИ ЧУВАЛА НЕЩО ЗА НЕГО



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: anta]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано05.01.08 22:04



Мила, и това го има в Справочника, ще го отвориш ли все пак?



Нема начин да нема начин

Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: anta]  
Авторcнaxa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 00:04



Не разбрах в коя болница работи този лекар (или съм го пропуснала изинете) и каква му е специалността?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.