Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: незаконен медицински център лекува онкоболнинови [re: Crasiva]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано17.08.12 00:24



И за съм за корекцията без операции, ама трудна работа.

И аз съм за чиста храна, ама става все повече кът, модерно сега й казват органик, вече всичко е замърсено - вода, земя, въздух, природа, а това което предлагат сега магазините е пълно с химия, генномодифицираните храни пък са бомба със закъснител, а част от болестите се отключват именно с промяна на клетките.

И забелязвам, че сега си станал по добър и немога да не те поздравя, ама да не вземеш сега да развалиш хубавата работа с някой глупости и дивотии - и не забравяй, че това е форум за подкрепа, милосърдие и взаимопомощ.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: незаконен медицински център лекува онкоболнинови [re: Kaлoянa]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано19.08.12 19:20



Да, така е. Вече съм много по-добър и то благодарение на тебе и модераторите. Тях ги имам като строги, но справедливи учители, които като ти нашарят дъто с пръчка, после им целуваш ръцете, защото знаеш, че е само за твое добро.
Като казваш
И за съм за корекцията без операции, ама трудна работа.

И аз съм за чиста храна, ама става все повече кът, модерно сега й казват органик, вече всичко е замърсено - вода, земя, въздух, природа, а това което предлагат сега магазините е пълно с химия, генномодифицираните храни пък са бомба със закъснител, а част от болестите се отключват именно с промяна на клетките.

и аз вече не вдигам кръвното, не крещя. А спокойно и бавно, и тихо обяснявам, че след като вече всички сме наясно, че химическото, радиационното и генно замърсяване предизвиква рак, а от друга страна машините от филмите от твоя сайт Kolibka.com "изтриват" замърсяването, тогава не се ли изтрива и рака като последица от замърсяването ?
Като разберем основният принцип, на който са базирани тези машини можем да направим комбинация от няколко готови или направо нова с достатъчно мощност, че да лекува успешно тези пациенти, които д-р Колева не ги иска. Тоест не да ги забавяме като стоим между тях и д-р Колева, а да застанем между д-р Колева и погребалната агенция. Сега чета една книга за такива отписани излекувани, които като се върнат обратно при онколога си (в САЩ) все пак да ги следи да не се появят евентуално рецедиви, и той казва на сестрата да ги отпраща, защото "се било изгубило доверието между него и пациента".
Да не забравяме, че там кариера се започва с $200 000 дефицит и дисциплината е задължителна, за да се избият обратно, че и още



Тема Re: незаконен медицински център лекува онкоболнинови [re: Crasiva]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано19.08.12 22:57



На теб мога да ти изпратя още филмчета, всичко за онкологията, защото разбирам, че знаеш английски и не е проблем, също можеш да се регистрираш с мейла си и да получаваш безплатна информация ако те интерисува на много сайтове, безплатно, ама да не вземеш да философстваш с лекарите и да ги изнервяш, това ме спира до някъде, а в същото време виждам, че проявяваш интерес. Все още доверието не е пълно и това ме кара да изчакам, в гаранционен срок си... Има неща които мога да ти изпратя, но ти си буре с барут и когато човек ти прави добро, опитва се да бъде добър с теб, ти рязко сменяш посоката и нападаш несправедливо. Хубаво е да имаш малко задръжки, поне в този клуб, защото знаеш как изнервяше жените, а това им идва в повече. Добре е да станеш приятел с клубарките тук, ако можеш реално да им помогнеш с нещо ще бъде хубаво, щом ти харесва при нас - общувай, така ще дадеш, но и ще получиш много информация, която ще ти бъде от полза. Модераторките са жени с опит и е добре повече да се вслушваш, те са и майки, познават живота от където и да го погледнеш, и пътя по който ти тръгваш - ние се връщаме. Ти може да станеш много добър специалист, световно известен, но ако не си добър човек всички ще бягат от теб. Нали ме разбираш какво ти пиша, чети, пиши, но умно.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: незаконен медицински център лекува онкоболнинови [re: Kaлoянa]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано09.02.13 19:37



L-(-)-Аскорбинова киселина



Не знам дали още работи центъра, но витамин це е особен витамин. Има същото въртене като аминокиселините и ДНК и, забележете, е необходим в хиляди пъти по-големи количества на ден в сравнение с другите витамини.
Освен това се препоръчва при пушачи, за да неутрализира отровите. А и май в центъра го прилагат в конски дози за лечение на рак, например предизвикан от пушенето. Тоест хем неутрализира причинителя, хем болестта, която е ефекта от причинителя.
Според мене, това е поредния случай когато имаме пълно невежество по отношение на същността на рака, но пък наличие на "занаятчийско" умение и адаптация на принципа "проба-грешка".
Ако беше им ясен този номер, щяха да се справят много по-ефикасно и безопасно и нямаше да има скандали и да ги гонят.
Това е още една причина да се твърди, че единствената възможност за ефективно лечение на отписани онкоболни е с машина, която концентрира ефир, завихрен в присъщата човека посока.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.