Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: kris31]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано23.05.10 00:01



Здравейте, и ние с баща ми ще ходим там, ще споделя какви са ни впечатленията!



Тема МЦ"Интегративна медицина"нови [re: benzar]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.07.10 23:21



Това питане е на сфера.

Здравейте! Искам да попитам някой има ли информация за лечението което провежда д-р Дамянов от МЦ"Интегративна медицина" София-Дружба 1.По какви методи лекуват и ефикасни ли са те.Благодаря предварително

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: benzar]  
АвторKaмu (Нерегистриран)
Публикувано22.05.11 21:30



Здравейте, днес гледах д-р Драганов при Лора Крумова. Говори за експериментално лечение с озон и инсулин, което е безплатно. Дано предаването остане по-дълго на този адрес:

. Един нетрадиционен начин за борба с рака!

Редактирано от *jull** на 22.05.11 22:03.



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: Kaмu]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 21:34



сигурна ли си, че става въпрос за безплатно лечение, и това лечение, този тип не е от скоро, а от отдавна и е скъпо платено, много скъпо платено, без да се гарантират каквито и да било добри резултати за съжаление

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: Kaлoянa]  
Автор whitelilly ()
Публикувано22.05.11 21:45



И аз знам, че не е безплатно, освен ако не са получили разрешения за експеримент.



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: whitelilly]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 21:55



Ваксината на Коули е разрешена в Канада, там се прилага, в щатите обаче е забранена, също в някой западни държави в европа също се прилага. В България преди 2-3 години парламента гласува забрана за прилагането й, а Елена Банова беше уредила безплатна доставка от Канада за България, както искате така го разбирайте, ставаше въпрос за дарение от Канада, и шанс за хората да опитат и този вид лечение, но ....

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: Kaлoянa]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано23.05.11 00:30



искате да кажете, че ваксината на Коули и инсулиновата терапия е едно и също? някой има ли по-подробна информация и координати ня д-р Дамянов?



Тема Re: д-р.Дамянов [re: ^luckyluchano^]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано23.05.11 00:33



Не е едно и също. Две различни неща са. Освен това инсулиновата терапия води до ремисия, не до излекуване. Принципа на ваксината на Коули е съвсем различен.

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: д-р.Дамянов [re: megolina75]  
Авторkaмu (Нерегистриран)
Публикувано24.05.11 09:34



От клипчето разбирам, че става въпрос за експериментално лечение, но е възможно и само ваксината да е безплатна.



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамянов [re: anta]  
Автор juliako (непознат )
Публикувано05.12.11 23:17



Здравейте, ходих на "консултация" при д-р Дамянов, майка ми беше болна от левкемия / аз съм медицинско лице/ и търсех помощ отвсякъде - алтернативна, народна, всякаква медицина, само и само да й помогна.Дадох си парите на вятъра, за мен / и от медицинска гледна точка / този център, както и д-р Дамянов е една меко казано гавра с надеждите, тежкото състояние на болните и на близките им.Не знам за други видове заболявания, но за ТУМОРНИ / ракови/ заболявания не бих се доверила на нито една негова дума, камо ли да бях подложила най-скъпото ми същество на "лечение" при този ...
Пиша това с единствената идея да не си давате парите и да си губите времето и да влагате някакви надежди в този център, за съжаление...Човек е готов на всичко, за да спаси най-милото му, но там определено не е мястото.
Успех и много, много късмет на всички, които пишат или четат този форум!

Юлия




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.