Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:Д-р Дамяновнови [re: EFO75]  
Автор kalu6ka (r.e.m.)
Публикувано07.01.08 09:51



Бихте ли споделили каква е цената на курса с инсулинопотенцирана терапия...



Тема Re:Д-р Дамяновнови [re: kalu6ka]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 16:29



Около 150 лв.



Тема Re:Д-р Дамяновнови [re: kalu6ka]  
Автор Neli_S ()
Публикувано08.01.08 11:19



Цената зависи от използваните цитостатици. При нас са гемзар и цисплатина, по принцип предварително се плаща за 6 вливания, гемзар 130 лв/вливане, цисплатина 25 лв, т.е около 800 лв. За всяка отделна терапия се заплащат допълнително по 160 лв, за 6 х 160 = 960 лв . 800 + 960 = 1760 : 6 = 293,33 лв излиза едно вливане. Отделно от това д-р Дамянов изписва 7-8 вида лекарства и хранителни добавки. Успоредно с ИПТ е добре да се прави лазер и КВЧ в продължение на 10 поредни дни, по един път на месец - около 25 лв на ден. Много живително се отразява и терапията с витамин С, която в зависимост от количеството ампули вит. С е средно 160 лв. Първоначално с ИПТ се правят 6 вливания на 5-7 дни по едно. Следващите 6 са през 2 седмици, после през 20 дни, 1 мес. и т.н. Междувременно, ако така подбраните цитостатици не дадат очаквания ефект, се променя протокола и се назначават нови, съответно се предплащат и те. Мисля, че при майка вече станаха около 20 вливания, от средата на април 2007г до момента. Есента ги сведохме до веднъж месечно, но от 2 м. мина на 20 дни, тъй като има известно влошаване, в смисъл повръща почти всеки ден и стомахът я боли. Д-р Дамянов изрази опасение, че тези цитостатици вече са изчерпали влиянието си, след 2 дни сме при него и ще видим какво ще ни предложи за в бъдеще.



Тема Re:Д-р Дамяновнови [re: Neli_S]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.02.08 23:37



Нели, как вървят нещата при вас, не си писала скоро.

Нема начин да нема начин

Тема Re:Д-р Дамяновнови [re: vesela.bg]  
Автор Neli_S ()
Публикувано12.02.08 10:35



Не мога да кажа нищо оптимистично. Отново сменихме цитостатиците, сега е на таксол и карбоплатина - веднъж седмично. Направихме 3 вливания, но и те не промениха състоянието и към по-добро, храни се много оскъдно, повръща, губи апетит. Тези дни беше рязала малините на двора и сега е с хрема, та се наложи да пропусне едно вливане. Иначе упоритостта и е направо неверотна - гледа си 5-те козички, които всеки момент ще започнат да раждат, прави планове какви семена да и купя за разсад... с нейните 40 кг от къде намира сили...



Тема Re:Д-р Дамяновнови [re: Neli_S]  
АвторBЯPA (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 11:40



ЗДРАВЕЙ,БРАВО ЧЕ МИСЛИ ЗА ЖИВОТНИТЕ ТЕ ЩЕ ИМ ПОМОГНАТ,ДАВАЙ МНОГО ДОБАВКИ ВИТАМИНИ.АЗ ВЯРВАМ,ВЯРВАЙ И ТИ!!!



Тема Re:Д-р Дамяновнови [re: Neli_S]  
АвторBЯPA (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 11:41



ПИЕ ЛИ КОЗЕ МЛЯКО?



Тема Re:Д-р Дамяновнови [re: BЯPA]  
Автор Neli_S ()
Публикувано12.02.08 13:32



Мляко не пие, не обича, но си прави сирене. Пък и като знам теорията на Хулда Кларк за домашните млека, меса и т.н.... ох, много гледни точки, човек се обърква вече. Иначе майка ми е феноменален инат, решава че ще направи нещо и никой не е в състояние да я отклони. Като ходим в клиниката по интегративна медицина, д-р Дамянов я дава за пример като своенравен и труден пациент, тя и още една жена. Онзи ден пак повтори двете колко усилия му струват да ги убеждава в това кое за тях е добро. Та в този момент си дадох сметка, че всъщност май само те двечките са сред нас, от всички пациенти които заварихме преди 10 месеца, а и от новодошлите, изпълнителни и плахи хора, майка и Б. оцеляха някак си и продължават да се борят по своему. От друга страна майка ми е прекалено голям песимист, казва - рак не се лекува и толкоз, чувства се обречена. Мисълта ми е, че високият и дух не се дължи на вяра в лечението, а на нещо, което си е вътре в нея. Тя казва, че продължава да работи, за да не мисли за болестта, планира си деня, месеца и си "гони задачите" /любимият и израз/.



Тема Re:Д-р Дамяновнови [re: Neli_S]  
АвторBЯPA (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 16:54



НАЛИ ТОВА ТИ КАЗВАМ,НЕКА СИ ГЛЕДА ЖИВОТИНКИТЕ ТЕ ЩЕ ИМ ПОМОГНАТ,ТЯ ЖИВЕЕ ЗАРАДИ ТЯХ,ИМА СИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ТОВА Е МНОГО ХУБАВО.БАЩА МИ Е СЪЩИЯ САМО,ЧЕ ТОЙ СИ ГЛЕДА ОВЦЕ И СЕГА КАТО ИМА АГАНЦА ПРОСТО Е НА СЕДМОТО НЕБЕ.ДАНО ТОВА ИМ Е КАТО ЛЕКАРСТВО.АЗ ВЯРВАМ!!!





Тема Re:Д-р Дамяновнови [re: BЯPA]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.02.08 17:00



Новородените (и въобще младите) животни имат много силна виталност и предават от нея на човека. Това се знае от древни времена. А аз само припомням за онази жена, която преседяла цял месец в пилчарник при новоизлюпени пиленца. Лекувайки се от рак. Сигурно си спомняте... да не се повтарям!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.