Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Встрани от медицинатанови [re: embadem]  
Авторddd (Нерегистриран)
Публикувано05.04.11 19:22



Вече незнам към кого да се обърна, оперирана съм от рак на гърдата, на 45 години съм, отстранена ми е цялата гърда, нямам заразени лимфни възли от 15 отстранени, туморния ми маркер ми е 25,5.Сега съм на химиотерапия и откакто е започнала страдам от възпалено дебело черво, след изхождане имам страшни болки, ходих по доктори, но все казват, че е възпалено от химията и нищо повече , нищо от предписаните лекарства не ми помага, хранителните добавки също ми влияят зле и ми е много трудно на чиста химия, кажете какво да правя, дайте ми съвет не издържам



Тема Re: Встрани от медицинатанови [re: ddd]  
Авторdo himioterapeft (Нерегистриран)
Публикувано06.04.11 21:38



Вече незнам към кого да се обърна, оперирана съм от рак на гърдата, на 45 години съм, отстранена ми е цялата гърда, нямам заразени лимфни възли от 15 отстранени, туморния ми маркер ми е 25,5.Сега съм на химиотерапия и откакто е започнала страдам от възпалено дебело черво, след изхождане имам страшни болки, ходих по доктори, но все казват, че е възпалено от химията и нищо повече , нищо от предписаните лекарства не ми помага, хранителните добавки също ми влияят зле и ми е много трудно на чиста химия, кажете какво да правя, дайте ми съвет не издържам, моля помогнете



Тема Re: Встрани от медицинатанови [re: do himioterapeft]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано07.04.11 13:33



ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК СКЪПИ ДОКТОРИ!!!
Бъдете живи и здрави, все така всеотдайни и мили с нас, дори и когато ви задаваме не много адекватни въпроси

помагайте ни и ни напътствайте, нуждаем се от това, пък и заслужаваме малко внимание, независимо , че за голяма част от вашите колеги сме хора без бъдеще.
Весел празник!!!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Честит празник!нови [re: reni56]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.04.11 18:59



Скъпи MD и PRN,
честит празник и Благодаря от сърце за отделеното време!
Вашето присъствие тук ми дава надежда, че има светлина!
Да сте здрави, усмихнати и доволни от това, което имате!
Винаги да имате една мечта, към която да се стремите!


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Честит празник!нови [re: Buba67]  
Автор Kaлoянa_ (пристрастен)
Публикувано07.04.11 23:18



И аз ви благодаря за вниманието към клуба, вие сте добри професионалисти и успели хора, бъдете здрави и все така отзивчиви





Тема Re: Честит празник!нови [re: Kaлoянa_]  
Автор PRN ()
Публикувано08.04.11 01:02



Благодаря на всички за пожеланията. Няма как в такъв един ден, човек да не се обърне към професионалната страна у себе... нещо като 24ти май за учителите. А иначе всеки си работи работата както може.



Тема Re: Честит празник!нови [re: PRN]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано08.04.11 18:02



Здравейте PRN,доколкото разбрах от вашите постинги,не работите в Блгария.Имам един такъв въпрос.Предполагам,че където и да работите,медицината е на по-високо ниво отколкото тук при нас,а и лекарите сигурно се интересуват и прилагат алтернативни методи на лечение.
Имате ли впечатление от т.н. инсулин потенцирана терапия,озоно терапията и лечението с електромагнитни вълни при мозъчни тумори?Става въпрос за астроцитом ІІ ст.Резидуалната формация е с големина 36мм/18мм.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: Честит празник!нови [re: reni56]  
Автор PRN ()
Публикувано09.04.11 01:33



Нито един сериозен лекар не се занимава с изброените озонотерапии, ИПТ електромагнитни вълни и прочие. Всичко това се смята много далеч от медицината. Там където тя граничи с добронамерената наивност и шарлатанията.



Тема Re: РМЖ, ХЕР положителен и мети в бял дроб - лечениенови [re: павлина тонкова]  
Автор obefemi (непознат )
Публикувано09.04.11 12:31



zdraveite az sam nova maika sam na 11 godi6no momi4e koeto minalata godina se razbolia ot t-kleta4en neho4kinov limfom 4 klini4en stadii limfoblasten.provedohme himioterapia i posledva6ta la4eterapia no po malko ot 5 meseca sled tova po vreme na remisia ima podozrenie za recidiv.v 4etvartak kravnata i kartina pokaza levkociti 12 i v ponedelnik vlizame v bolnica za palni izsledvania.mnogo sam uplajena.molia vi ako mojete da mi kajete kakvi sa prognozite pri tozi vid limfom i dali kostno-moza4nata transplantacia e nai dobria variant v momenta



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 5нови [re: embadem]  
Авторdima (Нерегистриран)
Публикувано09.04.11 13:06



Вече незнам към кого да се обърна, оперирана съм от рак на гърдата, на 45 години съм, отстранена ми е цялата гърда, нямам заразени лимфни възли от 15 отстранени, туморния ми маркер ми е 25,5.Сега съм на химиотерапия и откакто е започнала страдам от възпалено дебело черво, след изхождане имам страшни болки, ходих по доктори, но все казват, че е възпалено от химията и нищо повече , нищо от предписаните лекарства не ми помага, хранителните добавки също ми влияят зле и ми е много трудно на чиста химия, кажете какво да правя, дайте ми съвет не издържам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.