Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: ramibolu]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.03.12 16:33



Руми, прегръдки от мен и за двама ви!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: Buba67]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано23.03.12 11:05



Благодаря, и от двамата.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: ramibolu]  
АвторДaнu (Нерегистриран)
Публикувано09.04.12 19:43



Да се представя и аз и едновременно да се присъединя към клуба


Казвам се Данаила и съм на 33г. от гр. Златица, знам че имам рак но не знам къде,защото немогат да ми го открият.Със сигурност знам,че имам метазстаза в малкия таз.Болките са ми ужасни, боли ме в ляво цялата страна от пъпа до гръбначния стълб+ крака.Имам премахнат ляв яйчник и тръба и резекция на десния.Правиха ми операция в Пирогов и днес от там си взех стъкалцата за да ги нося в онкологията в Дървеница.Да видим там дали ще ми помогнат. Това е засега от мен ще се радвам на мнения и виртуална подкрепа, както и от мен.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: *jull**]  
Автор Соня Овчарова (непознат )
Публикувано14.04.12 19:12



Здравейте, казвам се Соня Овчарова от Монтана. Януари 2010г ме оперираха от рмж. В момента съм в ремисия. Две години се лекувах в коц-Враца с червена химиотерапия, таксол и херцептин.Доволна съм от лекарите там и проведеното лечение.На 49 години съм ,омъжена с двама големи сина.Искам да помогна с нещо на всички ако мога. Малко не съм на ти с компютъра, затова ще моля за помощ когато се налага. Хер2 ми е 3+. Пенсионер по болест съм,обичам животните и отглеждам орхидеи.

"Всеки изживян ден е една малка победа."



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: Соня Овчарова]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.04.12 20:21



Мила Соня, добре дошла (колкото и нерадостен повод да те е довел при нас)!
Благодаря ти, че си избрала точната тема и си се представила във Визитника. Това означава, че си направила труда да проучиш Клуба, преди да пишеш в него. Разбира се, че ще се радваме, ако можеш да помагаш, а за това понякога е достатъчно просто една дума за съпричастност и кураж. Може да пишеш във всяка тема, в която имаш какво да кажеш, а в РАЗДУМКАТА - за всичко, но без болести!

На 9 юни правим среща в София, така че може да се запишеш и да дойдеш да се запознаеш с нас и ние с теб!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: *jull**]  
Автор civik (непознат )
Публикувано14.05.12 11:28



Здравейте, с мъка в душата и болка в сърцето и аз се записвам в клуба.
Казвам се Асен от София и на 02.05.12г. откриха на жената рак на стомаха с метастази в яйчниците и казаха, че няма смисъл от операция и химия.Още не мога да повярвам,че това се случва.





Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: civik]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.05.12 12:01



Здравей, поне трима хирурзи ли потвърдиха, че не може да се оперира? Защото, ако не сте взели второ, трето мнение, направете го. Имате ли биопсия за вида на рака? От всички клиники ли отказаха химиотерапия? Не се отказвайте.
Каквото можем, ще помогнем.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: Buba67]  
Автор civik (непознат )
Публикувано15.05.12 22:49




Ами да от всички болници ни отказаха.
Само един казад а се насочим към турция за лечение имало някъкъв шанс



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: civik]  
Авторdesi133O (Нерегистриран)
Публикувано16.05.12 08:40



Здравейте ,казвам се Десислава от Пловдив съм .Преди месец откриха на баща ми обемна туморна формация в медиастинума притискаща хранопровода (с пълна невъзможност за хранене) поема само течности..След лутане ,мнения поне 4 на лекари ,болници и т.н .след онкокомитет ни насочиха за ПХТ .Уплашена съм ,той толкова е отслабнал .Искам да ми пишете ако някой има какво де ,какво да давам за да изкара по леко химията тя започва след 5 дни ,какво да давам за болките сега е на аулин по 2бр на ден .Изобщо който каквото ми пише ,ще ми е в огромна ползва .Благодаря ви от сърце и късмет



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2 [re: *jull**]  
АвторДecu (Нерегистриран)
Публикувано21.05.12 07:22



Здравейте момичета!Аз съм Деси от гр.Кюстендил на 40 години,омъжена с дъщеря на 18 год,която сега на 26.05.2012г е абитурентка.Аз съм оперирана от рак на гърдата (гърдата ми е съхранена) през 2007 год. от доц.Гаврилов в Онкологията в Дървеница.До преди 2 месеца всичко беше ок, докато не си напипах подут лимфен възел на надключична ямка от страна на оперираната гърда.Направих консултация при доц.Гаврилов и след това цитология и се оказа,че има туморни клетки и трябва да сменя лечението.Доц.Тимчева искаше биопсия на лимфния възел.Биопсията ми беше направена от доктор Полихронов на 22 март 2012г.Хер-,естроген и прогестерон също отрицателни.В момента съм на химиотерапия Доцетаксел. На 29.05.2012 ще ми бъде третата вливка.Това е засега от мен.Целувки!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.