Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: *jull**]  
Автор Monito_sh@abv.bg (непознат )
Публикувано10.03.15 16:47



Здравейте.Казвам се Моника,на 24 години съм от град Варна,и съм майка на 2 годишно момченце.Ноември месец 2014 година ходих на преглед при дерматолог,който ме насочи към хирург,защото имаше съмниние за една бемка на гърдата.Последва операция,ексцизио на въпросната бемка.Резултатите от хистологията показаха злокачествен рак на кожата,малигнен меланом clark1 bresloyl1.Последваха 2 ревизий на препарата и на резервата на материала за доказване на диагнозата.От онкологията не ми поставиха лечение,нито са ми правили допълнителни иследвания.В момента съм под наблюдение за още три бемки.Тъй като нямам поставено лечение,пия сок от Нони,който е препоръчван за лечение на онкологични заболявания,и разбирасе се старая да мисля позитивно до колкото е възможно.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: Monito_sh@abv.bg]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано11.03.15 13:03



Мила Моника,
Съжалявам да прочета написаното... В този клуб никой не е добре дошъл...
Искам да подкрепя намерението ти да мислиш позитивно. Каквото и да е лечението, каквито и да са добавките - няма по-важно от положителната нагласа.
Кураж, мило момиче!



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: Viktoria 999]  
Автор Monito_sh@abv.bg (непознат )
Публикувано11.03.15 17:03



Благодаря,на мен най-голям кураж ми е синът ми.
За децата човек си струва да се бори,кураж на всички



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: *jull**]  
Автор vanq_777 (непознат )
Публикувано14.03.16 11:32



Здравейте , казвам се Ваня и съм на 49 г. В края на месец септември 2014год. ме оперираха от рак на гърдата 2 стадий. Минах през стандартната за тази диагноза лечение : химиотерапия , лъчетерапия и сега съм на хормонална терапия /Нолвадекс и Золадекс / . Опитвам и с алтернативана медицина .
Разбира се и аз изпаднах в черно отчаяние в самото начало ,доста си поплаках и ми трябваше много време да се съвзема ,но и от това състояние се излиза ,оказах се от жилав материал. Работата ме спаси както винаги ,не си позволявах да изглеждам зле пък да не говорим да мисля зле. Реших ,че щом като е дошло до главата ми ще трябва да се науча да живея с тази диагноза. Приех за свое верую : Няма начин да няма начин. Разбира се все още имам и своите спадове ,но се старая да са по-малко и по-кратки. Имам две големи деца и искам да се порадвам и на внуци ,затова борбата продължава ! Вече се усмихвам широко !





Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: vanq_777]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано14.03.16 12:03



Здравей,

в този клуб "добре дошла" звучи странно. Поздравявам те с най-обикновена усмивка!

Да, всичко, което си написала звучи познато. Ще продължиш да се променяш. Може би, дори, ще откриеш и неща, за които ще си благодарна на болестта. Стъпка по стъпка.


Медицината се развива. Аз съм тук вече 10 - та година, и не съм само аз, и не само от 10 г.

Ще се радваме да се включваш в живота на клуба!



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: vanq_777]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.03.16 12:04



Здравей Ваня, пиши, споделяй, питай. Ще помагаме с каквото и както можем!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано14.03.16 14:48



Здравей, Ваня! Дошла си на правилното място. Аз съм с твоята диагноза, само, че трети стадий и вече 6 години живея с това. Този клуб ми помогна много за преодоляване на всички мои страхове! Тук са само страхотни хора и истински приятели. Всичко, с което можем ще ти помогнем! Поздрави!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: vanq_777]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.03.16 16:24



Ваня, здравей! Тук сме все приятели, така че ще имаш своята доброжелателна среда. Ще се радваме, ако споделяш
за алтернативните методи, които използваш и как ти се отразяват. И най-важното - отсега се стягай за клубната
ни среща в началото на юни в София, че не остана време!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано15.03.16 21:55



Здравей Ваня, дори и да ти прозвучи нескромно- искам да ти кажа, че тук ще намериш истинска помощ и разбиране от хора в твоето /нашето общо / положение, мястото е изпълнено с добронамереност и приятелство. Аз съм също с рак на гърдата и ако имаш нужда от помощ или въпроси съм насреща.



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: vanq_777]  
Автор vanq_777 (непознат )
Публикувано08.04.16 12:46



Хей момичета , извинявам се многоооо ,докато се ориентирам как да ви пиша минава цяла вечност /не съм много техническа личност пък след химията ми се струва ,че съм оглупяла. Накратко ,че повтарям бележката ,която написах на Буба ,но ще ме извините всички надявам се . Благодаря ви за милите думи , докладвам бях на сцинтиграфия /чиста/ ,имам някакви обриви по лактите и по бедрата симетрично разположени /???/ и за капак от миналата събота с херпес зостер /вече отшумява/ . Хиляди прегръдки за всички ви !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.