Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: vesi_na]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано25.05.11 10:38



бих искала да допълня визитката, тъй като ме попитаха точно каква е диагнозата на баща ми, затова - ето какво пише в епикризата след операцията:
Ca вентрикули. Инфилтрацио карциноматоза гландуле панкреатис. Лимфоноди метастазис гландуле панкреатис ет медоколонис. Т4 N1 M1
операция на 05.01.2011г.: Лапаротомия медиана супериор ет медия. Гастектомия. Спленектомия. Оментектомия. Езофагойнеюноанастомозис терминолатералис куманастомозис Брауни. Лаваж. Дренаж №3

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден

Редактирано от vesi_na на 25.05.11 11:16.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: *jull**]  
Автор marata122 (непознат )
Публикувано30.05.11 11:13



Здравейте:)
Диагноза-медуларен карцином на щитовидната жлеза.
Стадиране-Т3N1.2М0
В рамките на месец две операции и вече липсваща щитовидна жлеза.
Спорни мнения относно лечението.
Твърдо решена да се преборя.
Благодаря на хората,създали и поддържащи този сайт!!!!
Мейла ми: kikimorata100@abv.bg



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: *jull**]  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.11 22:21



Да се представя и аз. Казвам се Вяра на 28 г. Тук съм заради баща ми.
Плоскоклетъчен карцином в десен лоб на белия дроб. В епикризата не пише стадий и т.н. Но стана ясно скоро че има метастази в мозъка.
На 63 години е.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: *jull**]  
АвторElza (Нерегистриран)
Публикувано04.07.11 13:53



Извинявам се за питането, но къде мога да се регистрирам в сайта?



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: Elza]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.07.11 13:59



В ляво на страницата над Клубове има надпис в червено нов потребител. Пробвай, ако не стане ми пиши да помагам.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2 [re: *jull**]  
Авторcuмoнa7O (Нерегистриран)
Публикувано18.10.11 10:45



Здравейте борбени момичета и момчета,
Казвам се Симона, на 41 год., неомъжена.
Преди 2 месеца ме оперираха от РМЖ с органосъхраняваща орерация.
Диагноза - T1N1Mx G2. Хормоночувствителен - 60% към естроген и 90% към прогестерон, ХЕR - негативен. Отрепарирани 14 лимфни възела - в един от тях метастаза 6мм. Към момента нямам установени мети в органите, туморния маркер е 17.
В момента чакам решение на 2-рата онкокомисия за предстоящо лечение - най-вероятно: химиотерапия 6 курса, лъче терапия - 2 месеца всеки ден, хормонална терапия - 5 години.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2 [re: cuмoнa7O]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.10.11 11:03



Здравей Симона, както се убеди от всички отговори в другата тема за Излекуваните, тук винаги ще намериш отговор на въпросите си и подкрепа от всички нас.
Искам само да те улесня, като не знаеш нещо или се колебаеш къде да пишеш, можеш да ме питаш винаги на лични бележки, само трябва да си влезеш в профила, цъкаш върху ника ми, отваря се профила ми, а отдолу има малък плик. Цъкаш върху него и така можеш да ми оставиш бележка само на мен.
Спокойно момиче, в добри ръце си!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 18.10.11 11:04.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2 [re: Buba67]  
Авторcuмoнa7O (Нерегистриран)
Публикувано18.10.11 11:14



Благодаря Бубе.
Току що писах на Мрън, че ме е накарала да се усмихна, да видя красивия есенен ден и да хуквам към парка!
Благодаря ви, че ви има и, че ме карате с всеки измина ден да се страхувам все по-малко и да не се чувствам сама!
Прегръщам ви!



Тема Търся mika12345 [re: *jull**]  
Автор IKSTA (непознат )
Публикувано08.12.11 14:30



Здравей Jull. Чак сега открих mika 12345 с която имаме сходна диагноза относно близък човек. В постинга и в тема Левкемия 2 тя изразява желание за обмяна на опит и информация относно борбата с ОМЛ. За съжаление обаче никъде не можах да открия нейният e-mail адрес и не зная как да се свържа с нея. Молбата ми е, ако някой може да ми даде някакви координати на mika 12345 ще бъда безкрайно благодарен. Ако считаш, че това не е за тази тема го премести, но просто не намерих подходяща такава за моята молба. Предварително благодаря.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2 [re: *jull**]  
Авторtania_nacheva82 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.11 16:33



Здравейте, съжалявам мобе да прозвучи смешно,но незнам как да си направя визитка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.