Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: elb *DELETED*нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор elb (непознат)
Публикувано15.06.10 14:12



Мнението е изтрито от elb

Тема Re: elbнови [re: elb]  
Автор kykлeнcka пиpaня (минаващ)
Публикувано15.06.10 14:31



Елица, защо не пробвате да звъннете на този лекар, копирам ти постинг на Ан, може да си го чела, де:

Моята информация е от доц.Лазаров, шефът на отделението по Лъчетерапия в Токуда. Говорих по телефона, а после и на място с него. Ето телефона му (нищо, че е мобилен, той му е служебен, дават го на Информация в болницата, не е проблем) - 0884993494.

Да обясните заболяването и кога е възможен скорошен прием. За Рак на млечна жлеза курсът излиза към 3000 лева

не знам за вашия случай колко ще е.
Просто идея



Тема Re: elbнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.06.10 16:14



Моля, пишете в съответната тема, тук само се представяме!


Пиранчице, ако на някого му трябва телефона, който даваш,
едва ли ще се сети да го търси във Визитника!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: elbнови [re: *jull**]  
Автормerи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.10 22:59



Здравейте не съм влизала досега тук, просто с мой близък се случи нещо лошо... рак на гърдата , ходене по мъките, наскоро се влоши тотално сега ни назначиха терапия с CCNU 169 mg. Никаде ги няма. Аз съм от Хасково ще бъда много благодарна ако някой помогне с инфо от каде могат да се намерят тези хапчета .

Моля ако имате информация ми пишете на скайпа migena_georgieva
(izliza Megi Mitko).

Благодаря пак и извинете ако мястото на поста ми не е тук .
Всичко добро !!!



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: *jull**]  
Автор Jeleznicharq (непознат )
Публикувано29.06.10 18:32



Пиша за съпругата ми преди 5 години установена диагноза в хематология Плевен. От 2 години почти -в ремисия.През месец март2010 случаино открит карцином на бял дробТ2N2M0 но G. Направена операция сббалСвета София премахване на ляв бял дроб .В момента е на химиотерапиявъв Велико Търново



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2нови [re: *jull**]  
Автор mar4ela53@abv.bg (непознат )
Публикувано06.09.10 13:06



здравейте отново взимам си бележка аз съм Марчела с рак на гърдата с цялосно премахване минах 6 курса с червената химио терапия след това лъче терапия с хормонано лечение имам две деца щастливо омъжена и съм от пловдив



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2 [re: *jull**]  
АвторAlexia_81 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.10 22:05



Здравейте на всички,ще представя и нашата история.Аз съм на 29 години,а моят приятел на 32.Преди месец му поставиха диагноза аденокарцином на стомаха.Започна лечението в Испания,тъй като там живеем.Там му напрвиха всички изследвания и решиха да го оперират.При операцията не извадиха тумора,защото е засегнал панкреаса.Назначиха му химиотерапия,която според думите на лекарите не му дава големи шансове.Казаха му,че му оставят няколко месеца и го изписаха от болницата.На 21-ви си идва в България,защото започваме лечение при д-р Дамянов и допълнително ще ползваме и някои рецепти,които ми предложиха добри хора от този клуб.Ще се борим до край и няма да се дадем лесно.Пожелавам на всички много здраве и успехи в борбата.Аз мисля и вярвам,че заедно ще успеем.На всеки бих помогнала с каквото мога.Моят e-mail е nin_pr1313@abv.bg.Всеки,който поиска може да ми пише.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2 [re: *jull**]  
Автор desi_2008 (непознат )
Публикувано30.01.11 15:16



Здравейте,
Казвам се Деси.Преди окло два месеца откриха на майка ми рак на бъбрека.Тя е на 51 г.Преди малко повече от месец я оперираха и извадиха целия бъбрек.Оттогава на сам не е предприето нищо.Аз търся алтернативно лечение.Ще се надявам да намеря хора със същия проблем.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2 [re: *jull**]  
Автор vesi_na (непознат )
Публикувано08.02.11 16:57



казвам се весела, болният е баща ми - рак на стомаха, опериран на 5.01 тази година, изцяло отстранен стомах, предстои химиотерапия
успех на всички!



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ (ВИЗИТНИК) № 2 [re: *jull**]  
Автор pkn_49 (непознат )
Публикувано10.02.11 10:23



здравеите,аз съм на 61г.от 7г. имам рак на простатата.до 2010г.всичко беше на ред,на 15 дни андрокур и ПСА ми беше3.6.от май месец2010 започна да се качва и сега ПСА-60




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.