Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За газтанови [re: Buba67]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано06.01.09 15:46



Преди това изядох 1 буркан черен бъз Бубе. Сега след газта се чудя какво да пия. Имам една приготвена смес с алое, но я пазя за свекъра и се чудя каква помия да си направя!!! Дай идея.



Тема Re: За газтанови [re: Гaмбa]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано06.01.09 15:48



Гамба, на мен състоянието си ми е отлично..Слава Богу, обаче да ти кажа такава гадост е че не мога да опиша. Цял ден се налага да ям по нещо за да не ми се гади от миризмата на газ в устата. Като цяло забелязах че кожата на лицето ми стана по свежа и преди страдах от възпаление все в очите, сега го няма. Явно пустата газ все пак помага. Аз я пия от седмица, и като че ли нямам болежки никакви. Преди все кръста или нещо друго ще ме прободе, сега тц, няма никой.



Тема Re: За газтанови [re: mimozitta]  
Автор Buba67 ()
Публикувано06.01.09 17:46



Миме, не си ли взе лиций? Ленено и сусамено семе, ако има откъде да купиш.
А за да не ти е гадно в устата, изчакай поне час и половина, даже два преди да ядеш или пиеш кавото и да било след газта. Ако се будиш в ранните сутрешни часове най-добре става. Пиеш лъжицата и лягаш. Като станеш, хапваш залче и си правиш чаша ароматно кафе. Нямам никакви проблеми после през деня.



Тема Re: За газтанови [re: инep]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано06.01.09 19:28



Ако искаш може да опиташ с краве масло.Действа гарантирано при синузит.Взимаш колко царевично зърно и поставяш в едната ноздра и лягаш,като главата е без възглавница.Лежиш в това положение поне 15 мин.за да може маслото да се разтопи.На другата вечер повтаряш процедурата, но маслото е в другата ноздра.Повтаряш процедурата докато изтече секрета.До три дни ще те облекчи със сигурност.



Тема Re: За газтанови [re: iliana.k]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 09:20



Благодаря много за рецептата, ще пробвам маслото веднага, и за нос , и за гърло ,че положението става напечено.
Поздрави и лек ден, Илиана :)



Тема Re: За газтанови [re: Buba67]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано07.01.09 10:05



Не съм си взела лиций Бубе. Не знам от къде...сигурно пак от аптеката. Какво е то, сладко ли е? Сутрин ям един бъркоч дето Джул ми го каза. Накисвам от вечерта ленено семе, на сутринта добавям мед и пектин. Чудесна закуска, много е вкусно.



Тема Re: За газта [re: aaa!]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.01.09 22:10



Моля те, сложи тези рецепти в темата "Рецепти за далак, за мерак", защото не са свързани с темата за газта!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За газта [re: iliana.k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.01.09 22:19



Моля, слагайте общите рецепти в темата "Рецепти за мерак, за далак"!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За газта [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.01.09 22:27



Днес случайно разбрах от моя позната, че преди много време майка й се разболяла от РМЖ. Оперирали я, минала химио- и лъчетерапия. След това решила да се лекува с газ - започнала по 1 капка на бучка захар с постепенно увеличаване до 15
и така продължила 1 месец. И толкова. Повече ракът не се обадил - нито с рецидиви, нито с разсейки. И така - 20 години!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 27.01.09 18:28.



Тема Re: За газта [re: aaa!]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано07.01.09 22:29



Оххх май намерих начин да не ми е гадно в устата след приема на газта. Излапвам една лъжица течен шоколад, но го смуча а не гълтам веднага....По се ядва от нищо или кисело мляко.
Превод : "ядва" - става




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.