Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: За газтанови [re: *jull**]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано14.01.09 21:26



Уффф Джулка и мен не ме боли глава по принцип, ама от 1 седмица така ме цепи главата. Не всеки ден, но чак очите ми ще изхвърчат. Като погледна в страни и ме болят очите.



Тема Re: За газтанови [re: mimozitta]  
Автор Buba67 ()
Публикувано14.01.09 21:27



Момиче, я се стегни. Ти не даваш една глава да те заболи. Провери си кръвното, ако е наред си вземи таблетка. Газта едва ли има пръст в главоболието ти. По скоро много ти идва всичко около свекър ти. Чета всичко и виждам как се притесняваш. Направи си чай от маточина и си почини малко.





Тема Re: За газтанови [re: mimozitta]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.01.09 21:29



Това с болката в очите ми прилича на простудно-грипно състояние!


Сигурна ли си, че не караш нещо на крак?

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За газтанови [re: Buba67]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано14.01.09 21:32



Ок Бубе, имам такъв чай тук. Ей сега ще си направя. Абе не знам, ама май доста стоя пред компа, може и да си права че се натоварвам с семейния проблем. Ама какво да правя...даже днес го убеждавах да почне и той газта след химията, ама му миришело. Как да го накарам, искам да оздравее. Трябва ми този човек, за да живея. Нямах свестен баща, майка ми почина, и той си ми е като моя майка и баща взети заедно. Искам да се оправи и ще му се моля да започне тая газ, защото знам че има ефект. Оня ден говорих с една негова братовчедка, която преди време е имала начален стадий на рак на щитовидната жлеза. Почнала да пие газ, и до ден днешен не спира да пие. Няма никакъв рак, само една останала "дупка" на "деколтето " . Твърди че месец след като е пила газта е "изплюла" топка кръв и до там....



Тема Re: За газтанови [re: *jull**]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано14.01.09 21:41



Нямам сополи, не кашля, не ме боли гърло, може наистина да е от времето.



Тема Re: За газтанови [re: mimozitta]  
Автор Buba67 ()
Публикувано14.01.09 22:12



Виж, с убеждаването е трудно. Ако не вярва, си намира извинения. Дано успееш Мимка. Помоли го да почне с 1 капка и я слагай в малко, съвсем малко кисело мляко, колкото да преглътне. Освен захар в началото, не съм ползвала друго. И то, за да не е цяла бучка сипвах в лъжица няколко кристалчета захар и капвах върху нея газта. Преглъщах с глъка вода. Миризмата обаче си стои. Давай му лукче в устата, за да му се промени вкуса. Пробвай, измисли нещо.





Тема Re: За газта [re: Buba67]  
Автор мaмчe ()
Публикувано14.01.09 23:22



Използваи метода на ren51.Мажи му сутрин гърба с една чаена лъжичка гас. Чрез кожата ще прониква в организма му и няма да му мирише толкова.Като го намажеш, изчакай 5 минути да поизсъхне и да се облича без да му правиш компрес.Започни да мажеш някъде около 1/3 от гърба,следващия ден другата 1/3 по надолу а 3 ден последната третина.Така няма да му изгориш кожата на гърба.
А теб те боли главата,защото тази седмица е пълнолуние,поне на мен ми действа така.Освн това и това ,което изтрепа гаста в организма затормозява черния ти дроб.Трябва да пиеш много вода за да изхвърляш токсините.Скоро някой беше постнал, че човек се влошава при уптребата на гас.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето



Тема Re: За газта [re: мaмчe]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано15.01.09 09:30



Уф мамче благодаря ти. Тая сутрин пак се събудих с главоболие. Пия афефеинче, ама не искам да се тъпча с хапове. Дали е от газта?! Не знам но днес тук е 12 градуса, а вчера беше -5. Как да не боли глава. Почва болката от врата, после се мести в очите и темето. Все едно някой ме скубе. Какво да пия за това главоболие. Чая от маточина помага ли? Той май е за нерви



Тема Re: За газта [re: mimozitta]  
Автор elb (непознат)
Публикувано15.01.09 10:40



Щом те болят и очите като гледаш на страни значи е простуда.Преди време ходих на очен лекар на преглед и му казах че ме болят очите най вече като си местя погледа и главата ме боли също и той ми каза че е настинка и ще премине да пия нещо за простуда.Аз не пих ,и ме боляха така седмица а може и малко повече но ми мина.На мен за главоболието ми действа Ацефеин(в него мисля има кофеин,парацетамол и аналгин,ако не се лъжа)не е много силно лекарство но действа.



Тема Re: За газта [re: elb]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано15.01.09 10:54



И аз пия Ацефеин и ми минава, но това че почти всеки ден ме боли ме дразни вече. Ама ще мине къде ще иде.Разбрах че може би е от голямата доза газ с която почнах...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.