Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: мими]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 09:30



Здравей Мими! Първо благодаря че споделяш тук информацията относно ИПТ.
Искам да опитаме и ние. Майка ми е със рак на гърдата и разсейка в костта.
Провела химиотерапия и сега на бифосфонати. На първо масто искам да те питам с какви впечатления си от този център, сериозни хора ли са или е поредната измама. Моля те ако може по подробно да пишеш какво точно ти вливат, как се провежда лечението. Терапията с Витамин С какво представлява и всичко за което се сещаш - странични ефекти . Озон терапията как се понася и накрая малко информация за цените на предлаганите терапии. Дано въпросите ми не са те отегчили.
Желая ти успех: писето



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: пиceтo]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 09:35



здравей
започвам първо с отношението на лекарите там ,коренно различно е от отношението на лекарите в онкологията.Лекувам се от 3 седмици и се чувствам много добре.От всичките терапии няма странични ефекти.терапиите не са болезненни което ме радва тъй като аз съм голяма пъзла.с удоволствие ще ти обясня всичко подробно само че не сега ,тръгвам на работа.А като цени са малко скъпички но...здравето няма цена.надявам се да съм ти полезна засега ще пиша пак
поздрави Мими



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: мими]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 09:47



Много, много благодаря Мими. Извини ме за отнетото време. Когато можеш пишие пак. Ще очаквам информацията.
С поздрав :писето





Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: пиceтo]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 18:24



на 19.09 ми беше шестата терапия в центъра на д-р Дамянов.Всичко мина ок и забялязах че има още нови хора които са дошли да се лекуват там.Взеха ми кръв за туморните маркери но за тх ще споделя как са когато дойдат изследванията.А за сега аз продължавам да съм добре,ходя си на работа и се надявам всичко това да свърши по по бързо.
и както казват някои тук във форума нема начин да нема начин...



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: мими]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 19:11



Здравей Мими искам да те попитам преди да започнеш терапия при Д-р Дамянов , провеждала ли си химиотерапия или лъчетерапия? Ако можеш пиши какво точно ти вливат в Центъра.
Благодаря предварително!



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: пиceтo]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 21:56



не не съм провеждала лъче или химиотерапия
тоест то това пак си е химиотерапия но не стандартната която те съсипва както разбирам от другите в центъра,защото там има много хора които са отписани от традиционната медицина и се лекуват в центъра на д-р Дамянов
следващия път ще ти кажа какво точно ми вливат в момента няма как да си погледна документите
надявам се да съм ти била полезна с всичко това
само да ти кажа че самата терапия като заплащане е малко скъпичка но мисля че здравето няма цена :)



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: мими]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 22:06



Благодаря ти за бързият отговор! Когато можеш пиши пак.
Желая ти много здраве. Успех!
С поздрав:писето



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: пиceтo]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 22:07



благодяря лека вечерр и на теб
ако мога да бъда полезна с още нещо няма проблеми



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: мими]  
Авторvicky (Нерегистриран)
Публикувано01.10.08 23:46



Здравейте,
Мими как върви лечението?



Тема Re: д-р.Дамяновнови [re: vicky]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 20:51



на 03.10 ми е седмата терапия.обадиха ми се за да ми кажат чев кръвните изследвания и туморните маркери ми са в норма но колко ще ви кажа утре когато ги видя.А засега съм ок остават ми 0ще 3 терапии до следващия скенер на бял дроб и се надявам да видя най-доброто :)
и както казва един човек от тук...нема начин да нема начин




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.