Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: цeцo]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано23.06.12 15:31



Човешката злоба и ненавист нямат край.
Отдавна ви чета глупостите и се чудя:Няма ли друго със какво да се занимавате.
Очевидно е че, един и същи човек или поне двама със различни имена непрекъснато пишат глупости за тази клиника.
Съпругат ми я посещава и е доволен от това което получава.
Клиниката няма забрана за дейност от министерството-лично проучих въпроса.
След като не сте доволни не ходете там.
Така целенасочено да оборвате всяко добро мнение което се казва за тази клиника не говори за нищо друго освен за завист и злоба на определени хора.
Боянка е дала добро предложение-покажете фактите и докумените и тогава говорете.Но,за това се изисква смелост и истински хора.

Моите уважения към всички!
Надявям се че не съм обидила някого но ,подкрепете се със документи за да ви се вярва!
Лично съм се запознала със много от пациентите и техните близки.
За да ви повярвам аз а и всички които четат във този форум,би било редно да докажете твърденията си.



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: sisi]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано23.06.12 19:39



Никой не злостлови против никого, просто има много хора, които не са имали късмета конските дози витамин це да проработят при тях. Освен това никой никого няма да затвори клиника за рак тип "Последна надежда". Ако трябва ще работят и с лиценс за екстрасенски. Само да спомена, че досега не знам някой лечител да е в затвора, какво остава за лекари с голям стаж. На мен досега тук са ми се лепнали ченгета само защото не съм медицинско лице и не съм търговско дружество, а те са и двете. Дори и като врачки пак ще си плащат данъците, а проверки за вреда или смърт ще им направят само ако някой индивидуално ги съди. Но как ще ги осъди като от тях се очаква да раздават души.
Освен това тук говорим и за да се почувстваме по-добре.





Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: krasiva]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано24.06.12 03:06



За всички хора за които говорите че не са имали късмет със конски дози витамини-----те не са имали късмета да се родят във нормална държава.
Ако всички тези усилия които определена група от хора отделят за да говорят за една малка клиника,се насочат към истинските виновници за състоянието на тези болни,наши съпрузи и съпруги,родители,деца и близки,може би тогава щяхме да се гордеем че сме постигнали нещо.
Нашите онкологично болни,нашите близки ,са напълно изоставени от държавата си.
Ако прегледите им се извършваха навреме,ако се обръщаше повече внимание на изследванията ,ако здравната каса отделяше повече пари за тях вместо да пести за да си раздават бонуси,ако министерството на здравеопазването беше заинтересовано ,ако,ако.......тогава нямаше да се занимаваме със глупости!



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: sisi]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано24.06.12 11:29



В момента сме в период на форсирана еволюция. Това значи, че се създават изкуствени проблеми, които ние трябва да решим. Наградата е оцеляване. Затава цялата тази обърквация не са глупости, а изпит. А нашата задача е да го вземем.
Примерно като попиташ някой лекар какво да прави хипотетичен пациент, които няма шанс, той ти казва, че нищо не може да се направи и от тебе никой нищо не трябва да иска повече. А аз питам какво го топли пациента, че му казваш, че има още 6 месеца. Той иска разрешаване на проблем, а не тъпи прогнози. Твоята задача е да го излекуваш. С класическите средства вече е опитано, остава ти другата крайност , така наречената шарлатания. Абе каквото и да е само да работи.
Примерно в Индия са казали на 500000 болни от астма, че трябва да глътнат по една жива рибка и някакви билки и наистина помага. Но трябва да е безплатно, иначе не помага. Това е пълна шарлатания, но работи. На запад ще имаш проблеми с черния дроб от лекарствата, които ще ти дадат за астмата.
Имам предвид, че има две политики. Едната е официалната (във всички области), а другата е шарлатанската. Като ти дадат скапана официална онкология или енергетика, или каквото и да е, те тестват дали можеш да промениш мисленето си и да отидеш на преме в шарлатанията.
А повярвайте ми, шарлатания има до шия. Гледайте "По следам тайньи" в Заминда или Рутракър. Има машина за концентриране на ефир на няколко хиляди години. И къде е. Ами в мазето на древен храм в Египет. Тесни коридори, красиви барелефи. Но кой е можел да влеза там. Ами само жреците.
И днес е така. Тези технологии не са измислени от египтяните. Просто те са ги развили. Да не мислете, че са изчезнали до наши дни. Те никога и не са съществували за масите. Но и никога не е спирало да се работи по тях.
В същите серии вижте нещо като атомна бомба (по-скоро ефирна, като тунгуския метеорит) пет хиляди години назад в Индия, сега Пакистан.
Вижте пак там Железни стълбове на хиляди години във вода, без никаква ръжда. И сега ще ви демонстрирам какво имам предвид под шарлатания до шия. Ако някой ми обясни какво имат следващите разсъждения с медицината и онкологията, значи е за жълта книжка.
Американски учен, който в момента е в лудница твърди, че като си кара колата на вода и обикновенното желязо около изобретинието му става на неръждавейка. На другият край на света руснак-учен, починал от инфаркт твърди, че използва торсионен генератор и, или влияние на екстрасенси още когато стаманата е разтопена и тя става уникално издръжлива. Български учен твярдял, че с неговата горелка като нагрее обекновено желязо и после не ръждясва. Газа, който използва е Браунов газ и бил лечебен, защото намалявал скоростта на разпадане на нестабилните радиоактивни изотопи и на раковите клетки. Затова и мекото желязо не разждясва, защото не се окислява, стабилизира се. Отново руснак твърди, но вече друг твърди, че около всяка молекула или атом има завихрен ефир. И ако вземеш две молекули и ги направиш една част от ефира, който е завихрен става ненужен е се отделя. Обяснява как се държи ефира и даже създава теория наречена Ефирна газова динамика. В Рутракър видео лекциите му са десет часа.
И още много и много пълни глупости, които нямат нищо общо с онкологията. И какво да направя, като ако сте на мое място единствения извод от всички тези факти и още много, много други, да не говорим за конспирацията, за която всеки българин вече е изчел по сто книги. Какъв извод ще си направите, ако сте на мое място. Че уплътняването с ефир около раковите клетки поправя мутациите в тяхното ДНК или другите структури в тях.
Знам, че звучи шарлатански, но в каква посока може да маневрира онколога, като хората от центъра, които не са онколози освен в шарлатания. Какво го грее пациента, че се спазват всички научни стандарти в Дървеница, като реално не го лекуват.
Доста работа за някакъв тумор, нали. Вместо да е лесно и просто, а не пациентите да са гении, за да са живи. Но това се нарича форсирана еволюция. Ако искаш да оцелееш в днешно време, дори и за елементарни нещо трябва да си гений. Прости решения не са разрешени. Контакти между хората също не са желателни. Кооперирането не е подходящо, като преписването на изпит или подсказването. Всеки е сам, а проблемите са подобни за големи групи хора.
Практически крайно усъвърщенстване не съществува. Аз нали нямам възможност за практическа реализация и развивам само теории. Оказва се, че машина за лечение на рак може да съчетае много променливи сочещи в една посока. Тоест може да се направи уникално мощна, направо за терминални.
Затова ви казах, че ако в този център се развиват в такава посока и са много ефективни ще го затворят и тях ще ги затворят. Те просто прилагат съвсем малко шарлатания и затова успехите им са малки. Или просто не знаят как да надобреят.
Не виждам друг изход, освен сами да се решите и всеки сам да се научи и си направи такава машина. Там няма как да го контролират. А и ще сте направили това, което искат структурите от вас - форсирана еволюция. Технологиите за космоса ги има вече, но населението на земята е неподходящо за новите проекти. Плановете са за принципно запазване на сегашното положение в следващите сто и двадесет години. През това време , както винаги е ставало развитието на тайните технологии ще продължи.
Тайна е всяка технология или метод, който разрешава много проблеми без да създава нови. Ако докато ви ликуват от рак ви пада косата и получавате инсулт, а после рецедив това не е тайна, а субсидирана технология, а ченгетата ви организират на протести за още пари за тези методи. Сакън дано стигнат химикалите и за мен, че ми си живее. Хайде на протест. Ако си мислите, че с демокрация и гласувания ще си направите живото лесен, помислете пак



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: бeллa]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано06.07.12 21:22



Загадката в тази клиника е разгадана, благодарение на моя висок коефициент на интелигентност.
Инсулин-потенционираната терапия действа по следния начин. Дава се инсулин, за да може захарта в кръвта да падне с 30-50%. Раковата клетка има 96 рецептора за захар, а здравата 4. Затова при ниската захар всички врати на раковата клетка са отворени. В този момент се дават малки количества химиотерапия. Практически цялата отива в раковите клетки. Посли захарта се вдига и веднага се започва хипертермиа. При загряването се ускорява метаболизма на клетките, но без да идва повече кислород и храна и започво ферментация, особено в раковите клетки. Това ги скапва.
При конските дози витамин це нещата са подобни. Раковите клетки мислят витамин це за захар и се нагушват с него. После отново се използва хипертермия и водородния пероксид който се отделя отравя раковите клетки. По подобен начин работят и белите кръвни клетки, когата искат да лизират някоя бактерия.
На който му е интересно да гледа "Cancer is curable NOW". Филмът е два часа, но е супер.
Ако имате дори повече пари, можете да отидете в Германия при немския вариант на тази клиника. Казва се Klinik St. Georg в Bad Aibling, което е в южна Германия. Там можете да търсите Dr. Friederik Douwes, ако разбира се още е жив. Това го има във филма и още



Тема Re: Център Интегративна медицина д-р Дамяновнови [re: krasiva]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано14.08.12 20:36



Ако има спасени от д-р Дамянов, ходете в новините на БНТ и си спасявайте спасителя. Правят му проверка. Той е уролог. Имат лиценз за хоспис и палиативни грижи, но нямат за химиотерапии.
Пишете в мнения в новините на БНТ, казвайте имена, диагнози епикризи, че отекаха



Тема незаконен медицински център лекува онкоболнинови [re: Crasiva]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано15.08.12 04:14





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: незаконен медицински център лекува онкоболнинови [re: Kaлoянa]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано15.08.12 18:08



Аз добавих това като коментар, дано да им помогне

Не ги защитавам, но при тях често ходят хора, които вече са минали през кабинета на д-р Колева или колегите й и то когато още не е било късно. После са ги изпратили да си ходят, защото рака им не се е повлиял и са им изписали морфин. Много от пациентите ТОГАВА отиват при д-р Дамянов. Какво, пак ли да се върнат при д-р Колева ???
Защо д-р Колева не каже, че годишно в България има 40 000 диагнози и 20 000 смъртни акта, тоест всеки втори не пасва на схемите на лечение на д-р Колева. Я е в късна фаза, я рака му е специфичен и невъзприемчив.



Тема Re: незаконен медицински център лекува онкоболнинови [re: Crasiva]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано16.08.12 20:01



Медицината е "лицензионна" дейност. Поради няколко сериозни причини:
1. "купувачите" на продукта се намират в изключително уязвимо състояние.
2. Дейността е сложна. Без продължително обучение не може да се постигне читав резултат. С такова обучение, също не винаги имаме добри специалисти, но без обучение - няма как да има добри специалисти.
3. Резултатите не са гарантирани. Човек може да оздравее, а може и да умре. Може да е лекуван от най-добрите специалисти и да умре, а може дори да не е лекуван, или да е лекуван неадекватно и да оздравее. За това има и проследяване, има статистика, има evidence based medicine!
При д-р Колева, може да имат 5% шанс за оздравяване, но без нея шанса просто е по малък. Не, не е липсващ, а е по малък.
С интервюта или отделни случаи Evidence based medicine - не се прави.

Bеer? Mоre?




Тема Re: незаконен медицински център лекува онкоболнинови [re: bira_more]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано16.08.12 21:11



Горните поустове са пълни с хора или роднини на пациенти, които твърдят, че след рецедив д-р Дамянов ги е спасил. Сега е момента и те да го "спасят". Пращайте си епикризите, диагнозите, резултатите преди и след лечението в специализирана държавна онкоболница и преди и след лечението в центъра на д-р Дамянов.
Ако няма такива хора, тогава за какво говорим. Д-р Дамянов е уролог и махането на простата, бъбреци, диализи не е проблем за него. Работа колкото щеш. У нас и по света.
Но може вече да му е отвратителна тази касапщина да махаш всичко, а не да го поправиш от няколко сбъркани клетки. Мен например ме е гнус да кълцам, предпочитам да мисля как да се поправи нещо. Гнус ме е и като д-р Колева да тровя всичко, пак заради същото. Чудя се как пациентите не ги е гнус и с желание се подлагат на всичко това. Толкова ли не могат да направят един елементарен анализ къке объркват баланса и да го върнат обратно. Кой да им я свърши тази работа ? Кой да им поеме мисленето ? Кой има повече информация за тях от тях самите ? На визитация, например, някой някога чувал ли е лекар да попита за диетата на пациента през последните десет години преди диагнозата рак. Гледат в документацията и "разрешават" проблемите не хронологично по реда на възникването, а първо най-спешния, после си ходи у вас и като пак започнеш да умираш ела да те спасим пак

Редактирано от Crasiva на 16.08.12 21:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.