Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ДИАГНОЗА ГИСТнови [re: purple spirit]  
Автор pepelota75 (непознат)
Публикувано26.03.09 12:16



Мисля,че е по-добре Гливека да се взема в един и същи час- е няма да цепим минутата





Тема Re: ДИАГНОЗА ГИСТнови [re: MamaD]  
Автор pepelota75 (непознат)
Публикувано26.03.09 12:56



Не знам и аз точно как са ни я отпуснали,но не е като гливека с рецептурна книжка.Носят я от представителството на novartis-явно по някаква хуманитарна програма и аз не знам точно.
Съпругът ми има парене долу по табаните,което е доста силно ,защото пием оксиконтин,иначе не изтрайва на паренето.Друго по особенно не сме забелязали аа и главоболие ,ама дали е от Тасигната -не знам.В началото на май отиваме в София на контролен.
МНОГО ЗДРАВЕ ВИ ЖЕЛАЯ!





Тема Re: ДИАГНОЗА ГИСТнови [re: purple spirit]  
Автор пoпи (новак)
Публикувано26.03.09 17:12



Здравей ти кога ще имаш пункция-цитологично изследване на костния мозък , на мен ми изтича протокола за Гливек и след 10.04 трябва да правя пункция за да се пусне следващия протокол.Как си аз искарах някаква простуда и левкоцитите са ми на 3 и трябва да се пазя от инфекции,дано да не падат повече.



Тема Re: ДИАГНОЗА ГИСТнови [re: пoпи]  
Авторpurple spirit (Нерегистриран)
Публикувано26.03.09 23:41



Ами към юли месец,тогава ми изтича протокола.И аз карах някакви простуди,но слава Богу ги минах леко,не се наложи да пия нищо.
Дано наистина не падат повече левкоцитите при теб,пази се,макр че в Сф май е доста зимничко в момента..
Пиши как си.
Много здраве желая на всички!



Тема Re: ДИАГНОЗА ГИСТнови [re: пoпи]  
Автор MamaD (непознат)
Публикувано27.03.09 02:10



Попи, за левкоцити трябва много силна храна.На нас доц.Цекова ни каза и бирена мая и много млечни продукти, яйца,риба.За да не боледуваш си взимай витС.Аз давам по 1, а някога и 2 ампули, от големите.Давам ампули,защото е по-щадящо за стомаха.Правя и дежурните сокове от цвекло,морков,ябълки.Но за левкоцити трябва и месо.Не е нужно да е тлъсто, може телешко, но то е ужасно за готвене - няма сваряване и аз купувам от женски пазар, от арабите телешко бонфиле.Скъпо е - м/у 25 и 30 лв., но става вкусно и е крехко.Ако живееш в Люлин, на Кооперативния има бебешко телешко, много е вкусно и бързо се готви.Риба взимай прясна, винаги има в Халите и Пикадили.Взимай си и рибено масло - по-близко е до естественото, вит.А и вит.Е са преработени.Хубаво е и червено вино, но трябва да се пази черния дроб заради Гливек.Успех, мила!



Тема Re: ДИАГНОЗА ГИСТнови [re: MamaD]  
Автор пoпи (новак)
Публикувано28.03.09 08:05



Благодаря за хубавите съвети. Лекуващата ми лекарка също казва да ям месо и да не постя аз предпочитам пилешко . То е по-леко и ми е по-вкусно.Сутрин на гладно вземам сок от черен бъз дано да помага.Желая много здраве.



Тема Re: ДИАГНОЗА ГИСТнови [re: пoпи]  
Автор MamaD (новак)
Публикувано23.04.09 11:32



Вече споделих в "Добрата новина", че скенерът ни е добър, но нали знаете след всеки скенер се ходи по консултации , та вчера бях на такава при доц.Цекова. По повод леката анемия при детето, тя ми обясни, че не е желязодефицитна, а е в следствие приема на Гливек - той влияе на работата на костния мозък.За такава анемия препоръча разходки и престой на високо в планината.Разреденият въздух повлиява отлично образуването на хемоглобин.
Това споделям за тези които не го знаят, а и е едно много приятно "лечение". Успех на всички!



Тема Re: Лекарството е гливекнови [re: vesela.bg]  
АвторCveti (Нерегистриран)
Публикувано05.05.09 16:06



Разполагам с една опаковка Гливек,която вече не мога да използвам и бих дала с най-голямо удоволствие на някой,който се нуждае!



Тема Re: Лекарството е гливекнови [re: Cveti]  
Автор MamaD (новак)
Публикувано05.05.09 23:05



Cveti, хубаво е да оставиш e-male за връзка с теб.Има и тема "Подаръци от сърце", там също можеш да предложиш лекарството, ако го подаряваш.Тази тема можеш да отвориш от "Справочник на темите" - на 1-ва стр. или от тук:





Тема Re: Лекарството е гливекнови [re: MamaD]  
АвторCveti (Нерегистриран)
Публикувано06.05.09 01:24



Благодаря ти,MamaD!Подарявам го,естествено!В момента не мога да оставя e-mail,надявам се,ако някой има нужда,ще ми пише тук!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.