Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ДИАГНОЗА - ГИСТ, ЛЕКАРСТВО - ГЛИВЕК № 1  
Автор snejito_78 (непознат)
Публикувано28.12.07 23:54



Бях писала че майка ми е с лейомиосарком и случаят ни беше безнадежден .Бяхме се побъркали всички в къщи четох много защото не вярвах че е безнадежно.Направихме ваксината на проф.Хаджиев поръчахме руската ваксина Ресан какво ли не още.Накрая благодарение на този клуб и най вече на една от участничките която ме посъветва къде да потърся второ мнение всичко се промени.Диагнозата е ГИСТ а лекарството ГЛИВЕК.
Днес го купихме и вече изпи първата доза.Това което искам да питам е дали някой от вас го е приемал с какви хран. добавки и добре ли се е чувствал от него

Редактирано от *jull** на 07.03.11 23:24.



Тема Re: Лекарството е гливекнови [re: snejito_78]  
Автор krasi78 (непознат )
Публикувано29.12.07 22:16



Здравейте! Майка е с диагноза ГИСТ на тънките черва, но все още нямаме нужда от Гливек. Защо сте го купили, нали се отпуска безплатно? От къде поръчахте руската ваксина?



Тема Re: ваксинатанови [re: krasi78]  
Авторsadness (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 10:54



Да наистина...и аз бих искал да запитам от къде може да се поръча тази ваксина тъй като в този сайт: http://www.anticancer.net/bg_vaccine.html не пише нито цена нито как се поръчва....



Тема Re: ваксинатанови [re: sadness]  
Автор snejito_78 (непознат)
Публикувано07.01.08 12:12



Ваксината поръчахме директно от института първо им писахме за какво става въпрос а тогава ставаше за лейомиосарком и от там ни изпратиха протокол който да попълнем с всички нейни изследвания .Изпратихме всички документи които те изискаха и после получихме отговор че в нашия случай ще ни трябват 9 флакона за първата ваксинация.Уверявам ви че всичко е законно.После преведохме парите и вече ваксината е у дома.Но междувременно бяхме потърсили второ мнение в МОКЦ и там диагнозата се промени (аз съм писала и по горе че диагнозата се промени от лейомиосарком на гист)и сега майка ми пие гливек.Докторите категорично ни забраниха да прилагаме ваксината поне засега.Казаха ни първо да направим консултация с проф, Алтънкова която била много добра имуноложка и била много на ти с прилагането на ваксини но все още не сме се свързали с нея.Между другото направихме ваксината и на Хаджиев миналия месец но и за нея ни казаха да не я продължаваме за да може да се наблюдава ефекта от гливека



Тема Re: ваксинатанови [re: snejito_78]  
Авторlv (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 10:54



Здравейте, майка ми е с диагноза Гист, пие Гливек от 3 месеца. Има ли някой, който го пие по-дълго време, за да каже ефекта от него- има ли страни4ни ефекти?



Тема Re: ваксинатанови [re: lv]  
Автор snejito_78 (непознат)
Публикувано26.01.08 12:40



Здравей Iv майка ми пие гливек от месец и още няма кой знае какъв напредък в лечението.Досега само и става лошо и се налага да пие деган или церукал.Но се свързах с едно момиче което пие гливек вече година и половина пак за тази диагноза и при нея има почти всички странични ефекти които са показани като чести на упътването на гливек.Ако имаш желание можем да поддържаме връзка за да обменяме информация



Тема Re: ваксинатанови [re: snejito_78]  
Авторlv (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 18:32



Здравей Снежи,
благодаря за отговора. Ще се радвам да обменяме информация. Майка задържа те4ности и взема отводнителни лекарства. А на това моми4е правили ли са скенер сега- има ли положителен резултат? Вие от къде сте? Ние сме от София.



Тема Re: ваксинатанови [re: lv]  
Авторsnejito78 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 19:14



snejina_deeva@abv.bg

ako желаеш ми изпрати тел. за да се чуем има много за разказване



Тема Re: ваксинатанови [re: lv]  
Автор snejito_78 (непознат)
Публикувано26.01.08 20:48



Ще се радвам да поддържаме връзка(ако искаш ми прати тел и на имеила за да се чуем някой път).Това което разбрах от момичето с което се свързах е че пие гливек от година и половина преди това е претърпяла три операции.В момента води нормален начин на живот.Правят и скенер през 6 месеца и дотук резултатите са добри.Тя ми разказа че също е задържала течности както майка ти и затова е пила спиралолактон или флурантрил.Също е имала лек обрив който и минавал за около две седмици,често гадене и лек дискомфорт.
На майка ми досега само и става лошо и загуби апетит.Лекарката която се занимава с нея каза че обикновенно след 2ия месец започват да задържат течности.Лекуваме се в ИСУЛ при д-р Кръстева т.е. ние сега тепърва се лекуваме защото е минал само месец и е рано за резултати.



Тема Re: Лекарството е гливек [re: snejito_78]  
АвторПaлмa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.08 10:53



И майка ми е със същата страшна диагноза от вчера. Моля да ми кажете от кой институт Ви изписаха ваксината и как се чувства Вашата майка сега? Какво лечение може да се приложи. Можете да ми пишете и на e-mail:taralanska@abv.bg. Желая да осъществя връзка с Вас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.