Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: pam]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано25.11.07 12:51



Мила, тук не се публикуват телефони. Моля те, напиши си имейла тук и тя ще се свърже с теб!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: ПAM]  
АвторPaдocт (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 13:08



Пам,благодаря за отговора .Искрено се надявам при сестра ти нещата да са наред .Ние отскоро разбрахме за метастазите на майка ми - те са в костите и сега започва лечение ,което се назначи от химиотерапевтите .Но търсим и други начини .Вече пие Натанал ,интересуваме се и от китайските гъби ,но ще те помоля да ми изпратиш адрес или телефон на човека от Велинград .Е-майл :joia1973@abv.bg, icq 260385227 .Mоже да ми пишат всички ,който се борят с този проблем -рак на гърдата с метастази в костите .



Тема до Радостнови [re: Paдocт]  
Автор dtabak4eto (вярваща)
Публикувано25.11.07 21:35



Здравей, мила Радост!
За съжаление трябва да ти съобщя, че лекарството, което приготвя лечителят не помага единствено на костите - той ни предупреди още първия път като идва у нас

Търсете други начини и не се отказвай те!

Има ли желание - има и начин!

Тема Re: до Радостнови [re: dtabak4eto]  
АвторPaдocт (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 22:54



Здравей и ти благодаря за отговора .Човекът вероятно не е шарлатанин като разни други и казва истината.Разбира се ,че ще търсим начини.Всичко ,което откривам тук и може да помогне ,ще пробваме .Естествено няма да се откажем и от традиционното лечение .Много бих искала всички да успеем да помогнем на близките си !



Тема Re: до vesela.bg.нови [re: Paдocт]  
Авторпaм (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 17:50



Vesy,моля да ме извиниш за невежеството,че поместих моб.номер ,но когато човек отчаяно търси начини да помогне на близките си допуска грешки.От няколко дни не съм на себе си защото лекарите от Онкодиспансер Ст.Загора ми казаха ,че състоянието на сестра ми не може да бъде овладяно.Умолявам всички ,който могат да ми бъдат полезни с някаква информация да ми пишат!Много,много, ви благодаря предварително!
Желая на всички вас успешно лечение!



Тема Re: до vesela.bg.нови [re: пaм]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 09:00



здравейте всички от този клуб.никога до сега не съм предполагала че има такъв клуб докато не ме сполетя и мен такава съдба.поздравявам хората които са родили тази идея.на 07.11.07г ме оперираха от рак на гърдата.до вчера си чаках изследванията от биопсията.исках да ви питам всички ли чакахте толкова много?ако знаете колко още въпроси имам и незная кой да попитам.когато ви открих искрено се зарадвах че мога да говоря с някой който може да ми даде съвет.все още незнам моято терапия каква ще бъде но от вас разбрах какво трябва да очаквам каквато и да е.



Тема Re: до vesela.bg.нови [re: цвeти]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано30.11.07 09:29



Няма да те поздравя с "добре дошла". И като цяло адски ми е гадно, когато в този клуб има нови попълнения...

Отиди в справочника. Там има маса теми и въпроси. Прочети ги.
И сллед това, каквито и въпроси да имаш - тук сме.

Нормално е да си обърканаи всички в главата ти да е хаос.
Аз лично чаках 10 дни за резултатите. Дори не ме изписаха от болницата, преди да са готови.



Тема Възможност за "второ мнение" в МОКЦнови [re: AйeзCeдaй]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано30.11.07 13:00



Позволете ми да представя на вашето внимание следната важна информация по темата:

"... проф. д-р Роберто Дженари от Италия ще преглежда пациенти с рак на млечната жлеза и малигнен меланом на 14 Декември 2007. В интерес на желаещия да се консултира и високата надеждност на ВТОРОТО МНЕНИЕ, е необходимо:
1. пациентите да предоставят в МОКЦ хистологичните си препарати и придружаващата ги документация. Препаратите се получават от отделенията на по патология при болницата, където се съхраняват. Процедурата по получаването е за определен срок /бр. раб. дни/ срещу документ за самоличност на получателя.
2. в МОКЦ да се оставят копия от документацията на пациента възможно най-скоро, но не по късно от 03.12.2007. Това се прави с цел изготвянето на предварителен медицински доклад на английски език за всеки един пациент. Докладът се изпраща на проф. Дженари, за да може той да се запознае предварително и да е наясно с конкретния казус.
3. желаещият да се консултира с д-р Дженари да заплати авансово 35 % от цялата сума. Остатъкът се доплаща в деня на консултацията.
Консултациите ще се проведат в Международния онкологичен консултативен център, намиращ се в УМБАЛ “Царица Йоанна” – ИСУЛ – гр.София, ул. Бяло море 8."

За повече информация ви каня да посетите следния сайт:



Желая всичко най-добро на всички от този клуб!!!

П.П. Няколко думи лично от мен:
Проф. д-р Роберто Дженари от Италия е световно признат специалист в областта на рака на гърдата. Той ще извърши за пореден път прегледи на български пациентки на 14. 12. 2007 год. (петък) в Международния онкологичен консултативен център, в УМБАЛ "Царица Йоанна - ИСУЛ" - град София. Директната консултация с него струва 400 лв., като в цената са включени следните медицински висококачествени дейности и услуги на европейско ниво: приемане, езиков превод и изпращане по електронен път до експерта на копие от медицинската документация (досие) на пациента, ревизия на предоставения от него биопсичен материал (хистологични препарати, парафинови блокчета, стъкълца) от страна на Патоморфологичния консултативен комитет към Центъра, директна консултация с чуждестранния специалист и получаване от него на становище (тип "второ мнение") относно диагнозата и подходящото лечение (преведено на български език).

Позволих си да дам информацията по-горе след съгласие от страна на модератора на клуба. Въпреки това, ако весела счете горното за реклама, недопустима с правилата на клуба, нека изтрие този мой постинг!

Целта ми е да помогна, да информирам хората тук за предоставяната от Центъра възможност, но в същото време държа да не нарушавам клубните правила! Така че няма да приема като обида или неуважение, ако мнението ми бъде премахнато от базата данни!

Оставам с най-голямо и искрено уважение към труда и мисията на весела, както и към всички вас, които четете и (или) пишете в този клуб!

С приятелски поздрав,
вихрогонче

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Тема Re: Възможност за "второ мнение" в МОКЦнови [re: vihrogonche]  
Автор cлeпeц (непознат )
Публикувано30.11.07 21:02



ние за съжаление изтървахме тази възможност... до днес не можахме да се снабдим с пробите от биопсията, за да ги предоставим за ревизия и съответно едва ли ще можем да минем на преглед.. много съжалявам за което.. исках навсяка цена да заведа майка при този доктор, още повече предвид редкия вид рак, който й откриха.. дано българските специалисти да са прави и да са на верем път, пък ако д-р Дженари реши да дойде отново януари месец, задължително ще направим всичко възможно да се консултираме с него..
Вихрогонче, благодаря за информацията!



Тема Re: Възможност за "второ мнение" в МОКЦнови [re: cлeпeц]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано01.12.07 10:57



слепец, не сте я изтървали все още
удължихме сроковете докъм 6-ти декември
така че дерзайте и ще успеете още сега, вярвам в това
за да не спамим тук, ако искаш ми пиши на лични
ще ти дам нужната допълнителна информация
прегръщам те,
вихрогонче

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!



Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.