Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2 до Мими и останалитенови [re: dtabak4eto]  
Авторdoksi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:23



Здравей Мими, и всички останали във форума!Държа само да внеса едно уточнение гърдите не са обект на гинеколозите,те не са наясно с много неща свързани с тях,гинеколозите се занимават с други неща!С гърдите основно се занимават Мамолозите,Рентгенолог-Мамолог,Онколог и Хирург!Така,че при нужда се обръщайте към някой от описаните специалисти!Но на Първо място са мамолозите и рентгенолог-мамолог,но ако няма такъв специалист във вашия град потърсете онколог или хирург.
Хубаво е,по принцип да се консултираш Мими със втори лекар!Две мнения понякога са по-добри от едно!Успех!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: vesela.bg]  
Авторtrendafil (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 13:51



З дравейте скоро намерих в интернет този клуб и се зачетох много не съм наясно как се кореспондира тук но се регистрирах.Аз съм оперирана преди повече от 1година и половина частично на гърдата с лъчева терапия и пия тамоксифен .С ега имам подут лимфен възел и подута ключица .Много ме е страх че нещата са сеподновили Д-ра каза че трябва да се направи биопсия на лимфния възел и после ще се види.Понеже има време до определената дата искам съвет с какви добавки да започна какво да пия .Отчитам голяма грешка че наяколко месеца нищо не съм пила отпуснах се и ме издебна .Пишете ми много ме е страх.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: trendafil]  
Автор Buba67 ()
Публикувано15.11.07 16:01



Здравей! Първо се успокой, а и вече знаеш как се процедира. Изчакай изследванията, а дотогава на първа страница на клуба има Справочник на темите. Вътре има информация. Чети и питай. Момичетата тук ще ти отговорят като им остане време и могат /мойто ракообразно е другаде/. Така си общуваме - питане - отговор от първа ръка, защото всички тук се борим и всичко е прилагано на собствен гръб. Успех и пиши!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: Buba67]  
Авторпaм (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 17:01



Здравейте,на всички от този форум надявам се всеки един от вас да се чувства по добре от вчера.Днес сестра ми трябваше да постъпи за 8 химиотерапия,но приемащия лекар е установил,че в това състояние с температура и големи рани е невъзможно вливане.Приели са я и ще я лекуват с мощни антиибиотици.Силно се надявам най-накрая това да е правилно решение.По повод на въпр.къде се случва това-ние сме отСт.Загора и отношениеТО на лекарите е не винаги такова каквото всеки един заслужава.Често се е случвало сестра ми да чува реплики,като тази; ,,Ти си с напреднал стадий на рака,какво добро лечение очакваш"Всички такива жестоки мнения я сриват психически.Бъдете все така силни и хубава вечер ви желая.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: dtabak4eto]  
Авторпaм (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 00:48



Здравейте,дълго се порових за да открия рецептата за тези пчелни продукти,но вероятно понеже отскоро пиша в този клуб не открих рецептата и името на човека,който ви е приготвил мехлема.Ще ви бъда безкрайно благодарна ако ми дадете някакви координати на този човек.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: пaм]  
Автор dtabak4eto (вярваща)
Публикувано21.11.07 11:48



Здравей, Пам!
Не съм постнала рецептата, защото аз самата не знам как човекът приготвя мехлема, както и течността, която пие мама. знам само, че съдържа мед, други пчелни продукти като прополис,пчелно млечице, прашец, някаква много рядка мурова смола... и др. но той не ни е казал.
Човекът живеее във Велинград,казват му бай Георги, ще попитам нашите за телефона му и ще ти го пратя на лични, за да не бъде изтрит тук



Пък за да съм по-подробна, не знам при мама кое от всичките неща помогна най-много (ох чак ме е страх да пиша - да не чува дяволът), но в понеделник й правиха скенер на бял дроб, където тя има разсейки в следствие на РМЖ, но няма нито една нова лезия, а всички останали са намалели наполовина (при откриването им са с размери 5- 15мм, сега са 2-8 мм) Тъй като тя не е оперирана - химиото й беше назначено предоперативно, обременените лимфни възли също си са там, но и те са със значително намалели размери, тъй че сега единственото, за което се моля да мама да претърпи една успешна операция на гърдата, след което да продължи да си пие една камара работи и да се оправи.
Та мисълта ми е - не знам кое помогна - дали химиото, дали гъбите,пи известно време и алое, а от около един месец пие само лекарството на бай Георги + гъбите, но слава богу помогна и дай боже да продължи да помага.
По принцип съм мкного скептична, относно разни билкари,но при този човек има действителен случай на болен от рак на дебелото черво, на който му се стопява 5 см тумор - без това да са измислици...
Другото, което ме впечатли е, че когато за първи път дойде в къщи, прегледа мама, като ми се струва, че на това му казват - "ирисова диагностика" и й каза за метастазите в белия дроб, без въобще да сме му казвали за тях.

Пак ще кажа не че го хваля,не знам кое ни помага за сега, но съм благодарна изключително много и на бай Георги ( звъни всяка седмица да пита как е мама)

Има ли желание - има и начин!

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: dtabak4eto]  
Авторпaм (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 17:54



dtabak4eto-много съм ти благодарна за отговора.Можеш да ми пишеш на pam_atanasova@abv.bg



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: пaм]  
АвторPaдocт (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 12:24



Здравей,Пам!
И аз съм от Стара Загора и моята майка се лекува тук.Ако искаш да споделим опит ,може да ми пишеш



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: Paдocт]  
АвторПAM (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 21:07



ЗДРАВЕЙ,РАДОСТ,С УДОВОЛСТВИЕ БИХ СПОДЕЛИЛА С ТЕБ, А СЪЩО ТАКА И С ВСЕКИ ЕДИН ТО ТОЗИ КЛУБ НАШАТА БОРБА С РАКА И ОСОСБЕНО,АКО ОТКРИЯ НЕЩО С КОЕТО БИХ МОГЛА ДА ПОМОГНА НЕ САМО НА СЕСТРИЧКАТА МИ ,А И НА ОСТАНАЛИТЕ.ЗА ЖАЛОСТ НА ТОЗИ ЕТАП НИЩО ПОЛОЖИТЕЛНО НЕ СЕ СЛУЧВА ПРИ НАС.ЛЕКАРИТЕ МИ КАЗАХА ,ЧЕ ПОЯВИЛИТЕ СЕ СТРУПЕИ ПО КОЖАТА СА ВСЛЕДСТВИЕ НА ТУМОРА НА ГЪРДАТА ТОЕСТ ТОВА СА РАЗСЕЙКИ.А ТЯ СЕ ИЗМОРЯВА МНОГО БЪРЗО И НЕ ЖЕЛАЕ ДА НАПРАВИМ КОНСУЛТАЦИЯ С НЯКОЙ ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ В СОФИЯ,ЗАЩОТО СЕ СТРАХУВА ОТ ДЪЛГИЯ ПЪТ.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: ПAM]  
Авторpam (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 12:44



do dtabak4eto,здравей,сестричке по съдба изпратих ти адреса си на ел.поща ,а сега ти оставям и номера си на моб.ми тел.********** за да се свържем с билкаря от Велинград.Желая на майчето ти и на всички от клуба пълно оздравяване!

Редактирано от vesela.bg на 25.11.07 12:50.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.