Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 03.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Стаята на Весела №1 нови  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано26.06.06 15:12



Тъй като предишната ми тема "Посъветвайте ме какво да избера"

,
много набъбна", си позволявам да отворя нова
Тук всеки може да ми задава въпроси /аз съм с рак на гърдата/ или пък някой ако иска да го сритам по задника /като Сиси например/
Тук ще продължа да разказвам как протича лечението ми. който не го интересува - да не ме чете.
Това е място за позитивни и усмихнати хора!
Тук ще напиша по-късно и биографията си, т. е. история на заболяването си и други подробности за мен, както обещах. Питайте ме, каквото се сетите, при мен табута няма, неудобни въпроси и отговори - също.
И както някой ме попита наскоро - зодия "Лъв" съм.
И така - няколко дни не писах, защото нямах интернет след бурята в петък.
Утре съм на поредното 4-то вливане на червения коктейл.
До момента успявам да задържа хемоглобина и левкоцитите в норма.
Образуванието ми в лимфния възел значително намаля. Предстои ми скенер, за да видим по-точно как е.
Само че жегата много ме уморява. Аз по принцип обичам и издържам на топло, но сега ми е малко зор....


Сиси - как си, защо не пишеш?

Нема начин да нема начин!

Редактирано от *jull** на 21.03.09 16:09.



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 15:22



Весе, искам да те питам (исках да отворя нова тема, ама три пъти провам и трите нищо не става, може би трябва да се регистрирам), дали ти се е случвало да получиш обрив след химиотерапия? Защото на баща ми му излезе ужасен обрив по цялото тяло, а никой лекар не намери за нужно да ни предопреди, че може да се случи такова нещо. Мазахме го с алергозан и малко го облекчи, но в сряда пак е на вливка и се боя да не се повтори





Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано26.06.06 15:26



Ами аз също получавам нещо като обрив, но е предимно по лицето, малки червени точици - не ме сърби, след два-три дни изчезват.
С нищо не съм мазала, но утре като отида ще питам и ще ти пиша следобяд тук. Знам само, че трябват много течности - така по-бързо се изхвърлят токсините, така ми каза моята лекарка.
Но като отиде следващия път на химиотерапия - питайте пак....



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 16:01



Мерси, Весе! Проблемът е, че не иска нито да пие, нито да яде

. А му сложиха според мен доста голяма доза химии, и как ще издържи следващата не ми е ясно. Дано от днес започне да се храни...



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 16:50



Здравей, Веси. С удоволствие "влизам" в твоята стая. От три дни се опитвам да напиша нещо, но съобщенията ми не излизат във форума - изглежда е имало някакъв проблем. Знам, че твоите съобщения са често посещавани, затова си позволявам тук да напиша нещо - дано не се сърдиш.
В събота сутринта по програма "Здраве" имаше няколкоминутен репортаж за варненския областен онкологичен диспансер. Една от лекарките обяви, че работят по експериментална програма за лечение на определен вид белодробен карцином (не мога да го цитирам). Освен това обясни и че са започнали лечение с "Авастин" на петима пациенти с рак на стомаха и първите резултати били обнадеждаващи. Остави и тел. : 052/614141
Дано информацията помогне на някой!



Тема Вече съм тук и съм добре!нови [re: vesela.bg]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 17:08



Милата ми Весе, стискам ти палци утре!!!!!!!!!!!!!!
След 4 та химия съм изненадващо и за себе си добре! Иследванията ми са супер хемог 128, левкоц 4,7. Скенера показа намаляване!!!!!!1
Мила, нямям в къщи още интернет и ходя тук там. обаче след вливката пак ме закараха на село - от болницата и там. Сигурно съм си внушила, ама този път даже не повърнах. Много страно, защо не ми падна косата. още не е окапала, пада и расте.
Целувам те миличка!!!!!!!!!!!! Стискам палци!!!!!!!!!!!



Тема Re: Вече съм тук и съм добре!нови [re: cиcи]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано26.06.06 18:15



И моята коса си прави каквото си иска - хем пада, хем расте.
Снощи пак се обръснах


Радвам се за теб Сиси - виждаш ли като се стегне човек, как всичко върви и минава по-леко. Не е важно какво си внушаваш, важното е как ти действа - щом се чувстваш добре на село, ходи там Но не ни забравяй и се обаждай отвреме-навреме - нали знаеш, че те мислим

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: nelgina]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано26.06.06 18:19



Можеш ли да ми кажеш името на лекарката?

Снощи по БТВ дадоха една конференция в Швейцария по онкология - темата беше "Ракът е лечимо заболяване".
Там показаха едни схеми за лечение с новите лекарства, но малко успях да видя - споменаваше се Авастин, Тарцева, другите не успях да ги видя.

Тези програми ги има и в София. Виждала съм в Онкологията изписват и Авастин и Аромазин и Кселода и Фемара.
Тези дни ще разровя интернета и ще пиша повече за тях. Но в търсачката като набереш името на лекарството излиза информация....



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано26.06.06 18:25



Нормално е, аз също съм така - едни пъти ми се яде, друг път - нищо не мога да сложа в устата си. Особено сега в жегите, нищо не ми се яде - ям по малко череши, кайсии, сокове, вода и това е. Но му говори - трябва да хапва по нещо и да пие течности - с течностите по-бързо се изкарват токсините



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Вече съм тук и съм добре! [re: vesela.bg]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 18:46



Браво, момичета! Чета и ви се радвам! Така де, най-после форумът да се посъживи! Стискам палци на Весела, а на Сиси желая прекрасни и ведри дни далеч от града!

Ще ви мисля с добро!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.