Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: мaиka]  
Автормaиka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 19:19



как така се е копирало два пъти едно след друго не знам, извинявам се



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: мaиka]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано29.06.06 19:48



Мила, няма проблеми за мен, че го пускаш тук - но си мисля че не всички влизат тук. Ако е в отделна тема "Херцептин" мисля, че ще е по-добре...Чакай ще опитам аз да го направя...

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: мaиka]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано29.06.06 19:56



Майче, изнесох го в нова тема.
Друг път ако искаш да пуснеш тема, като влезеш в клуба, преди да влизаш в някоя тема, горе вдясно има квадратчета - едно от тях е "нова тема" натискаш го, слагаш име на тема и пишеш


Благодаря ти за интересната тема

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 19:57



точно тованаправих,първото квадратче, и после ми каза че е получено, но не се появява ... ?

thanks



Тема Re: za Весела!нови [re: hadjiatabg]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано29.06.06 19:59



Не, не знам, имаше тук подобна тема, някъде назад, но така и не разбрах, за какво става въпрос.
Ако имаш информация за искадор, моля те, намери темата назад за искадор и пусни материала там - темата ще излезе на първа страница и повече хора ще се информират за това


Ако не се справиш, пусни я тук при мен, аз ще я изнеса в отделна тема

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: мaйka]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 10:35



Весе, и аз имам същия проблем и не мога да пускам теми. Според мен това се дължи на факта, че не сме регистрирани, но пък пробвах и да се регистрирам и пак не успях. Не знам на кого да се обадиме и да се поправи този бъг,защото така много от нас се ограничават в писането или пък пълним конкретни теми с други теми.



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано30.06.06 12:19



Елфи, току що изпробвах - излязох и като нерегистрирана пуснах тема "проба" - вярно е че не се появява в клуба. Не зная защо! Писах на Киро преди 10-на дни, каза че е много зает и щом има малко време ще прегледа нещата при нас. Аз нищо не мога да направя.
Ако имаш нова тема - пусни я при мен, аз ще я прехвърля като отделна - проблема е, че ще излиза моето име на новата тема...както прецениш

Така направих с темите "Новомин" и "Херцептин". Ако не те притеснява - давай

Нема начин да нема начин!

Тема Призив!нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано30.06.06 13:03



Обръщам се към всички, които пишат тук.
Моля ви, като пускате нова тема избягвайте думите "почина" умират" и т.н.
Нали си представяте - всеки влязъл тук - първото му впечатление какво е.
Всички във форума сме стресирани от това заболяване, но освен многото изгубили борбата, има и много, които са се излекували и са забравили, но за тях тук не се пише.
Моля ви, не приемайте тези мои думи като упрек към вас, хората които скърбят за близките си. Вярно е и това, че не трябва да си затваряме очите пред лошите вести, но моля ви - не на първа страница.
Когато пуснах съобщението за съпруга на Вили Мили написах: "Вили Мили не пише защото....", и това излезе на първа страница, вече вътре в темата писах за какво става дума.
Хората, които отварят форума НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЧУВСТВАТ ОБРЕЧЕНИ, КОГАТО НИ ЧЕТАТ.
АЗ СЪЩО НЕ СЕ ЧУВСТВАМ ОБРЕЧЕНА И ВЯРВАМ, ЧЕ ЩЕ УСПЕЯ ДА ПРЕБОРЯ БОЛЕСТТА.
Но това, че аз съм здраво стъпила на земята и съм с по-силен характер, не значи че това важи за всички хора тук.
Ето и Здр1 не пише вече......ЗДРАВЕЦ ЛИПСВАШ НИ, МОЛЯ ТЕ ОБАДИ СЕ, ПОНЕ В МОЯТА СТАЯ ВЛЕЗ....



Надявам се да бъда разбрана правилно, изживявам и страдам с всички за болката ви - но за бога, само не на първа страница - от сърце ви моля!
Ние трябва да сме в помощ на всички тук - а не да ги зашлевяме с първото влизане тук.
Обичам ви всички

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 15:37



Благодаря ти много, Весе! Така и ще правя, малко ще те понатовариме по този начин, ама нали сме гласували за теб за бъдещ модератор





Тема Аз съм пич! [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано30.06.06 16:11



Както някои ще забележат тези дни пиша доста и съм по цял ден във форума.
Докладвам - 4-ти ден след 4-то вливане.
Ми добре съм, гаденето отминава, нямам непоносими болки /само малко, но не пия обезболяващи/.
Очаквах, че ще бъде много по-тежко от предишните пъти, но не.
Имам налепи по езика, но не са такива, като предишния път. Засега афти също нямам. Мисля си, че е от екстракта от касис, за който ви споменах, че вземам от 2 седмици. 5 капки се капват на ръката и се облизват с език - не се разтварят във вода. Така капките остават по езика доста време. Та предполагам, че той ми действа така добре този път. Иначе нищо ново не вземам освен това, което съм писала в темата.
ОТНОВО НЕ СЪМ ПОВРЪЩАЛА.
Вече 4-ти ден не съм излизала навън заради жегите.
За разлика от предишните пъти - сега 4 дни не съм яла месо - просто не ми се яде. Пия много течности /съответно пикая непрекъснато/ и така изкарвам токсините.
Та това е - отново отдавам това мое добро физическо състояние на позитивната ми настройка. Просто съм патологичен оптимист


Поздрави на всички

Нема начин да нема начин!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vesela.bg на 30.06.06 16:27.</EM></FONT></P>

Редактирано от vesela.bg на 02.07.06 11:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.