Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Ще ви сритам!нови [re: vesela.bg]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано14.07.06 17:40



Опитай житни кълнове, орехи и въобще всичко, за което знаеш, че съдържа фолиева киселина. Успех!



Тема Re: Ще ви сритам!нови [re: feniks_m]  
Автор Jeleznicharq (непознат )
Публикувано14.07.06 20:14



Весе тази вечер пиша за първи път . От NATANAL И котешки нокът качват ли се килограми. Опасявам се да несе влоши нещо друго например сърцето или друго .Не знам дали постъпвам правилно но писах по същия въпрос и в темата Натанал грешен адрес. Ако желаеш ти или някой друг можете да ми отговорите в която тема искате . Благодаря предварително.





Тема Re: Ще ви сритам!нови [re: Jeleznicharq]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано14.07.06 20:32



Ами добре дошъл в клуба. Благодаря ти, че си се регистрирал и приемаш реда тук в клуба


Не, не се пълнее нито от Натанала, нито от Котешки нокът. Но все пак зависи от човека - има такива, които са склонни към напълняване и такива, които колкото и да ядат - не пълнеят. Аз съм от този тип - все съм си слаба. дори не напълнях и от Тамоксифена /хормоналните, които пих 2,5 години/. Много други жени напълняха от него.
Но Натанала и Котешкия нокът са хранителни добавки, които подпомагат организма да преодолее болестта, да изчистват токсините и т.н. Както казват старите хора за билките - "Ако не помогне, няма да навреди". Така че спокойно. Но като начало, защо не разкажеш повече за вида заболяване и кой се лекува - ти или твой близък. Така ще ни е по-лесно да ти даваме информация и помощ. Прецени в коя тема да напишеш това, в зависимост от заболяването - тук има теми почти за всички онкологични заболявания. И горе главата, че ще ми посинее крака да ви ритам по задниците /това е наша шегичка - ще я разбереш, ако разровиш повече из клуба/.

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Ще ви сритам!нови [re: vesela.bg]  
АвторДE3ИPE (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 20:42



Опитай с семена от нар дано да намериш по това време на годината.Стискам палци.Успех!!!





Тема Re: Ще ви сритам!нови [re: vesela.bg]  
Автор rumib (непознат)
Публикувано14.07.06 20:53



Припомням рецептата със стафиди.
1/3 водна чаша стафиди се заливат от вечерта с топла вода- сутринта се изпива и изяждат стафидите.
При майка ми така вдигахме левкоцитите.
Стискам палци - успех



Тема Re: Ще ви сритам!нови [re: vesela.bg]  
Автор Jeleznicharq (непознат )
Публикувано14.07.06 22:05



Весе благодаря , че ми отговори веднага . Ето и нашата история . Болна е съпругата ми . Миналата година се оплакваше от болки в стомаха. Но при изследвнията се оказа НЕХОЧКИНОВ ЛИМФОМ в левкемизация. Направиха и 6 курса химиотерапия . Последния беше през февруари . До сега ходим само на проверки . Но след последната се оказа че е влошена кръвната картина. Повишени левкоцити 17.4 . Ако някой знае нещо за намаляване на тези пусти левкоцити нека пише. Чета в клуба за ниски а при нас са високи . Не мога да разбера как може човек на вид физически здрав на вид да казват че е болен и да го наливат с разни химии.Според мен за да са високи явно има някакъв процес в организма и. Понякога ми казва че иска всичко да зареже пък да става каквото ще. Аз не и давам защото е много млада на 42 години и мисля че живота е все още пред нас


Редактирано от vesela.bg на 15.07.06 00:18.



Тема Re: Ще ви сритам!нови [re: Jeleznicharq]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано15.07.06 00:20



Jeleznicharq изнесох постинга ти в отделна тема "Високи левкоцити", защото е интересен, и повече хора ще го видят и ще ти отговорят.


Аз също знам малко по този въпрос и ми е интересно да разбера повече.

Нема начин да нема начин!

Тема Re: левкоцитинови [re: kat]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано15.07.06 00:32



kat благодаря ти, че ми напомни. Сега прегледах назад и видях стари постинги по тая тема - и още тогава съм ти отговорила,че ми е интересен този факт. Но съм забравила. Купих си такъмите

и събота и неделя ще се боря с мене си В понеделник сутрин ще давам пак кръв и следобяд ще докладвам. Е, увеличих си и дозите на Герисана, бирената мая и Натанала, че както каза Валентина - пиех ги в доста профилактична доза Бе признавам си, че се разхайтих малко - но се стягам

Нема начин да нема начин!

Тема Re: За kat!нови [re: kat]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано15.07.06 22:11



Kat как правите клизмите - с чиста вода или......нещо друго?
Моля те сподели!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: За kat!нови [re: vesela.bg]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 23:03



с чиста водичка я правим.
Преди доста време бях чела една история на Ан Фрам в която тя използваше кафе.Мама направи няколко кафени клизми ,но прочетох някъде че може да е вредна клизмата с кафе/непомня вече къде го четох/и тогава спря да прави такава клизма.
После прочетох за клизмите на Малохов с урина.Купих си книгата му и щяхме да започваме с уринените клизми,когато аптекарката при която ходя ми сподели че при нея идвали 2жени който си били навлекли големи проблеми с тази уринотерапия.И така се отказах и от уринените клизми
Но за клизмата с чиста водичка съм сигурана че освен да помогне друго неможе.
Знаеш че за лекуването на рака има хиляди терории - всяка е различна с нещо ,но в много от теориите присъства и клизмата.Аз смятам че е важен елемент и най-безопасно е с вода,все пак неможем да си позволим да си навредим с някакъв грешен ход точно в този момент!
Да кажеш после дали е подействала и при теб




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.